Skocz do zawartości
KissMeAss;**

[Rozpatrzone] Centurion-Gaming | Mexican [t]

Rekomendowane odpowiedzi

                  Prosiłbym admina o jak najszybsze wejście na serwer PB , ponieważ przebywa tam gracz o nicku ''Centurion-Gaming | Mexican [t] , który jest wulgarny , obraża wszystkich graczy , jest egoistyczny i myśli tylko o sobie (mam na myśli , że gra na WH (przepraszam , nie zdążyłem nagrać demka , które mogłoby się sprzydać )) . 
Kiedy powiedziałem mu , że leci skarga to on to mnie cytuje " spier***aj  cip** , gów*o mi zrobią " i po chwili włączył z powrotem i powiedzial " Dalej będe mial " i od czasu włącza i wyłącza !  



                                                                                                                                                                                 Dzięki ;) i sory za wszystkie                                                                                                                                                                                    błędy związane z gramatyką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w HLTV i wklej link z demkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazanek już pozamiatał ;)

http://home-edition.eu/bany/ban_list.php?bid=50849

temat przenoszę i zamykam, a hltv będziemy szukać jeśli Mexican [t] się będzie odwoływał od bana :)

@@KissMeAss;** napisz jeszcze jeden temat z caps lock'iem to dostaniesz WARNA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...