Skocz do zawartości
redha

Wywala do pulpitu przy zmianie mapy

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie zmiany mapy w CS:GO wywala mnie do pulpitu. Macie jakiś pomysł jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

format :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Format był jakiś 1 miech temu i nie chcę znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

steam>steamapps>common>csgo> prawym na cs:go > właściwości> zgodność > uruchom ten program w trybie zgodności z > i tam klikasz na swojego windowsa. Jak już to zrobisz, kliknij też w 'uruchom ten program jako administrator.  zastosuj - Ok. 

 

Możesz jeszcze dodatkowo wejść w "zmień ustawienia dla wszystkich użytkowników" i zrobić to co wyżej. 

Zrób to co napisałem, i napisz czy pomogło :) Wielu osobom pomogło, tobie też powinno. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to próbowałem i lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bibliotece steam kliknij na globala > właściwości > pliki lokalne > sprawdź spójność plików i spróbuj uruchomić steama w trybie zgodności z XP SP3 i jako administrator a nie normalnie :)

 

// @edit, batonik pisali u góry o odpaleniu w wersji z jego win, czyli pewnie z se7enem albo 8, a ja o XP SP3 czyli starszym systemie :) O adminie pisali ale nikt nie napisał o sprawdzeniu spójności plików :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego: wejdź do folderu z grą np. C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter Strike Global Offensive\csgo\cfg) i znajdz plik video.txt

 

Znajdź linijkę settings.mem_level (powinna miec jakiś numer) spróbuj zmienić na 0 i zapisz plik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołącze do tematu . Mnie na przyklad wywala troche czesciej ... jak juz zacznie to co minute-dwie a jak nie wywala to nie wywala przez cala moja gre. Jeszcze jedno jak mnie wywala na pasek i wracam do cs'a to w górynm rogu monitora po prawej stronie wyskakuje mi okienko w ktorym napisane jest "D-SUB"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałas mojej rady? Jaki system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj rady Batona mi pomogła także dziękuje i jakby czegoś potrzeba to proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batonik zrobilam tak jak mowiles i wywalilo od razu gdy tylko dołaczylam na serwer.

Windows 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem z tym problemem ok dwa tygodnie, więc powiem co mi pomogło. Na crash przy zmianie mapy znacznie pomaga ustawienie detali medel/texture na LOW. Jeśli zaś chodzi o randomowe crashe w trakcie gry to mi pomogło ustawienie pamięci wirtualnej w przedziale 512-3GB (mam 3GB RAM). Dodatkowo w video.txt ustawilem setting.mem_level na 3 (jest to niewidoczny w menu parametr Paged Pool Memory). Od wtedy crashe mam "raz na ruski rok" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...