Skocz do zawartości
bailey

[Zamknięty] Bailey . Dwa wcielenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przedstawiam sie jako bailey ale tak naprawde nie jestem tu nowy :) .

U was jestem od 2011 roku , w csa gram z przerwami ale od 2 miesiecy wracam do tej gry ,

gdy wracalem 2 miesiece temu do gry , pierwsze co w google wpisalem serwer baton cs .. gralem z miesiac bez steama u was , bo mialem problemem z uwierzytelnieniem po reinstalu windowsa ze to moje konto  i musialem pisac do steama aby mi to ogarneli.

gralem wszystko bylo git ale nagle dostalem perma za uzywanie ts'a .. sorka ale pierwsze czego nie robie po tak dlugiej przerwie to nie wbijam na forum i nie czytam regulaminu ... 
odszedlem od was i zaczelem grac na innej sieci , gdzie jestem teraz adminiem ,ale to dd2 ,a ja chce grac rozne mapy , dlatego tez wracam do was bo lepszego ffa nie ma nigdzie , dlatego tez zalezalo mi wtedy na tym abyscie odbanowali mnie , chociaz na tydzien czy cos ale nie perma ... 

mimo wszystko wracam ze steamem i nowa " szansa " , wasz kochany ENDER :)
 

 

ps 

juz wiem ze nie moge byc na tsie :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wiesz ze nadal masz bana Perma , i chyba multi konto jak jedno juz masz banowane chyba ze nie miałeś na forum , a do tego nie możesz wejść na serva jeśli miałeś wcześniej ale to zostawiam Administracji co zrobi z tobą

 

Prezes Kazanek i Prezes Batonik jest Wasz :D

 

http://batonpolandbans.gameclan.pl/ban_list.php?bid=59385 no to chyba byles dawny ty na serwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze przestaniecie z tym i bede mogl normalnie grac ... moglem ukrywac sie pod inna nazwa i nie mowiac wam o niczym ale mam honor ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było najpierw przeczytać regulamin i nie używać komunikatora żadnego a pozatym masz drugie konto jak to blender powyżej napisal to i tak banik za multikonto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...