Jump to content

Nai.

Admin [Cs1.6]
 • Content Count

  1483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  82

Everything posted by Nai.

 1. Wygrałeś nie dam rady teraz opowiadania ale chociaż nie będzie - 1
 2. Poziomo 2.Steam 4.Deagle 7.Paintball 8.Headshot 9.Skargę Pionowo 1.Bolek 3.Anarchia 5.Roundsound 6.Wallhack Odpowiedzi od góry do dolu. Jestem na telefonie nie ogrne tego. Hasło to redaktor
 3. Mało tych zadań powinno być więcej i skrócony czas odpowiedzi do 3h. Jak się bawić to na całego. Rozwijając moje wywody z godziny ok. 14 to week wyszedł bardzo dobrze. Miałem do roboty piątek sobotę i niedziele na godzina 14. Bardzo pilnie pracowałem. Pomagałem każdej zbłąkanej duszyczce która przyszła do mnie po pomoc. Kończąc prace o 22 wychodziłem na browary i nie tylko przez te trzy dni które minęły. Niestety dziś zmuszony byłem jechać do pracy rowerem, ponieważ alkomat o godzinie 13 wykazał mi 0.18 myślę, że po przejechaniu sie rowerkiem zeszło do 0.00 na 100%. W pracy jak to w pracy się pracowało. Wyszedłem z kolegą ze zmiany i wypiliśmy co nie co. Później jeszcze go namówiłem na jeszcze jedną stację benzynową którą mieliśmy po drodze i o dziwo spotkaliśmy innego i ziomeczka z roboty który akurat miał wolne. Wypili my z nim jeszcze troszkę na rower i do domu. Wyszedłem jeszcze z psem i browarem i spotkałem sąsiada który ma 5 psów. Nie dało się z nim porozmawiać bo te psy dostały szoku jak zobaczyły mojego piesełka. Teraz jestem w domu przed kompem i kręcę różne rzeczy. Pozdrawiam.
 4. Nie mogłem się bardziej postarać jestem w pracy.

 5. Jest mi gorąco. Pracuje na 14. Dziś pewnie piwka nie zrobię bo sklep będzie już zamknięty. Nie wyspałem się dziś wczoraj trochę się zabawilem. Wróciłem chyba gdzieś o 2 w nocy. Co tam jeszcze. No nie wiem. Obiad zjadłem pyszny. I zostały mi kanapki z wczoraj w pracy. Rowerkiem se przyjechałem myślałem że umrę. Ps czekam na zdjęcia od Marty.
 6. Nai.

  Creatine

  Zapomniałeś dodać że nie miałem odbloka i spasłem się jak świnia.
 7. podałem Ci rękę uważaj na koronalatawice 😄

   

 8. Do popusia to ja musze pierwszy! 1. Kiedy pierwszy raz usłyszałeś piosenke "za oknem deszcz" 2. Czemu nie jesteś adminem? 3.Więcej pytań nie mam.
 9. 4. troll 5. nocnny gracz może troche afk xD
 10. @popus czy to ty za oknem deszcz... a ona, ona u mnie jest...
 11. dobra robota czarcie

 12. Moje buty?

  1. Maleństwo

   Maleństwo

   @Nai. Jakie znów buty?

 13. wredna jak zawsze/

  1. Maleństwo

   Maleństwo

   @Nai. przecież lubisz jak taka jestem  😁

 14. Jak tworzyć to historie

  1. Nightmare.

   Nightmare.

   Jak robić to furorę 

  2. Nai.

   Nai.

   Jak bańka to półtorej.

 15. kur dostałem DANGERA@! xD

  dobrze ze nie +1 bo byś mnie wyautował pewnie na 1 dzien xD

   

  1. MIRAS

   MIRAS

   Nie zauważyłem że to AR, masz szczęście XD

    

 16. mnie nie lubisz foch xD
 17. Zjednoczone Emiraty Arabskie a jak się wiza skończy to lecę do Japonii.
 18. nie wiem o co chodzi z tym [P] ale zrobie wedle pytań poprzednich... [P] Czemu kaczuszki są lepsze od kucyków Pony? [P] Co powoduje silny skurcz naczyń krwionośnych i wzrost ciśnienia tętniczego? [P] Co warto pić na kaca? [P] Czy jesteś światkiem Jehowy? [P] Czy @Stracony ma taki nick, bo stracił węża? [P] Jak idziesz robić siku to potrzebne Ci krzaki? [P] Dlaczego odpowiadasz na te głupie pytania? [P] Konie mogą jeść chleb? co to za zabawa xD
 19. Ja to zgłaszam wszystkie filmiki TVP na YT które mi wyskoczą. "Wprowadzanie w błąd" xDDDDD
×
×
 • Create New...