Skocz do zawartości
^*^ W@R!@T ^*^

Pt4s!u

Rekomendowane odpowiedzi

Koleś mial aimia a przejawialo sie to tym ze krecil sie wokol swojej osi....niestety nie zdazylem nagrac mu dema bo tacy inteligetni admini jak Olka ktory maadmina z nikad zbanowal go i po ponownym wejsciu napisal cos takiego

http://img150.imageshack.us/my.php?image=ptasiu.png

poprostu wyszedl....Prosze o wypowiedzenie sie innych ktorzy akurat byli na serwerze o tym czlowieku...

ja apeluje o zbanowanie go na zakres ponmmiewaz ma zmienne ip a nie raz juz byly na niego skargi..

i na przyszlosc do BaTonA- dobieraj madrze adminow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK wypowiem sie na ten temat bylem tam gralem xD

Tak Tak mial czita bylo to widac ak wariat napisal krecil sie wokol wlasnej osi.Lecz to nie byl Pasiu;] poniewaz na wczesniejszej mapie mial inny nick Wlodi

Wiec to moglbyc kazdy kto ma NEO:P lub cos innego nie wiem co:P

Koles jeszcze beszczelnie sie mnie pytal czy to jest czit.

oraz olka sie nie spisala miala nagrac najpierw demko a pozniej zbanowac lecz tego nie zrobila ja sie z nia nie bede z tego rozliczal:P:)

P.S co do tego co on napisal jest to zwykly dzieciak ktorego ktos wywalił z serwera i chce byc najlepszy tyle odemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozniej wszedl na innym nicku(nie pamietam juz jakim a sprawdzac mi sie nie chce bo sie nie czuje xD ) nakrecilem demo, dostal bana a tu macie ip do zakresu 83.27.114.210 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY

http://www.sendspace.pl/file/1G6rFQhM/

Prawdopodobnie ten sam. Grał na nickach unnamed i super_niania.

Dzizas ma już jego ip, bo wcześniej się z nim kontaktowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie ze niedawno ten ptasiu za czasow dark-cs.pl tu gral... wlasnie tak wydawalo mi sie ktoregos razu i sie zastanawialem czy czasem sobie czyms nie pomaga ale tego wtedy niemial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z ptasiem grałem bardzo długo.. ale nie ręcze za niego... kilka razy słyszałem że coś ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pta'Si'U ;f

Ja na Dark -Cs gralem pozniej ale napewno nie czitowalem!! zreszta teraz tez nie i nie wchodzilem na innych nickach.Ja po prostu moze farcilem ;o?

[ Dodano: 2009-03-25, 18:40 ]

Wnosze o Unbana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

a masz Ty wogole bana??? moze pochwal sie IP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas jego ip 80.50.236.246

unbana chyba nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

wybacz leader nie wiem czy dajesz mi jego IP wziete dopiero co z forum czy jakies stare z czasow bana ale chcialbym to IP od niego dostac.... i wsumie wierze w jego niewinnosc

na tym IP nie ma bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pta'Si'U ;f

acha jezeli chodzi o wariata to zaszlo jakies nie porozumienie ktos sie podemnie chyba podszywal moge podac swoje ip a nie bedzie zgodne z tamtym.Ja mam Nick P.'t4'$S'.!U ;f <3 a tamten mial nick Pt4sIu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

dobra unbana niebedzie temat do umkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem temat abyśmy rozwiązali tą sprawę, napisał do mnie ptasiu na gg. Więc sprawa wygląda następująco ip na którym grał ten cziter to 83.27.114.210 a ten prawdziwy ptasiu ma ip 80.50.236.246 więc nie wiem czego nie chcecie go odbanować jeżeli prawdziwy ptasiu nie ma zmiennego ip a ten cziter ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy widziałem tego nie prawdziwego Ptasia z czitem i wiem ze to na sto nie ten prawdziwy ptasiu

Bo zawsze jak wbijam na serwer to siemka Ptasgadam mu a pewnego razu tak pisze a kolo o niku : Pt4s!u odpowiada "znamy sie? " a ja aha(zdziwko) nom nie ...

i Wiem ze ktoś chce Ptasia wkręcić ale on nie jest cziter na sto jak juz sie tak rozgadałem to opowiem wam Ciekawostkę :shock: mianowicie kiedyś Pt4s!u chciał wstąpić do mojego i często zmieniałem niki i na niego lukałem i był czyściutki ...

Pozdro Forumowicze ^^ :P

//McLovin: Kemot przeczytaj co napisałeś.. i opowiedz mi to w języku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, poza tym widziałem kilka razy obu graczy równocześnie na serwerze..co prawda jakiś czas już nie widziałem, ale wcześniej ze 3 razy tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pta'Si'U ;f

A wiec wszedlem dzis na serwa gralem chwile i znowu mam Bana zreszta nie wiem dlaczego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptasiu ja osobiscie nic do ciebie nie mam i nie przypominam sobie zebys kiedykolwiek gral na haxach ale wiesz, musiales raz sobie przeskrobac i masz przegibane juz tutaj :/ takie zycie, jestes na blacklist wiec caly czas bedziesz dostawac bany gdy wbujesz na tym nicku. przyzwyczaj sie do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ptasiu może za to że admin, który go zbanował nie czyta forum?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki admin cie zbanowal ? zaraz unbana dostaniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pta'Si'U ;f

nie wiem byl tam pepsik tyle pamietam :D

//LEader: Widzę że sprawa się wyjaśniła więc zamykam a do adminów NIE BANUJCIE PTASIA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...