Skocz do zawartości
David

Rezygnacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a równocześnie żegnam wszystkich użytkowników. Tych lubianych, mniej lubianych i nienawidzonych. Kto wie, ten wie o kim mowa ;). Nie oczekuję, żebyście teraz mi wybaczyli. Wiem, byłem doprowadzający do szału i wybuchu. W końcu na wszystkich, przychodzi ten czas, kiedy ktoś musi się pożegnać. Życie płynie dalej. Lecz nie martwcie się na zapas. Będziecie mogli nadal ze mną grać na #1 (FFA). Tylko będę grał coraz rzadziej. 

Chciałbym podziękować wszystkim, za miłą grę, atmosferę i za poprawianie mi poczucia humoru w złych chwilach. 

Podziękować chcę również wam, @batonik, @Złoty, @Honor - za danie mi szansy na stanowisku Moderatora forum. Wiem, że niektórym, a może nawet większości to nie pasowało, lecz starałem się jak mogłem. 

Może być jednak również tak, że tęsknota nie da mi spokoju i jednak wrócę. Nie liczę, że będziecie tęsknić, ani w ogóle pisać w tym poście - "Nic się nie martw. Rób swoje i graj dalej". Decyzja zapadła. 

Podsumowując - Dziękuję i żegnam. 

Pozdrawiam, Dawid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, ale skoro bedziesz grac na #1 to jeszcze sie spotkamy :P

Rola modka to niewdzieczna robota, ciezka i taka dzieki ktorej mozna narobic sobie wrogow na serwerach. Niemniej mysle ze dobrze sie spisales i pilnowales tutaj porzadku jak nalezy.

Zreszta jak chwalisz sie, ze czitujesz to moze wezme Cie pod lupe i nagram pare demek :D 

Do zobaczenia na serwerze pjoona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musze wylac to......... moim zdaniem powinnes zostać i tyle , to czy ktoś cie lubi czy nie lubi powinnes miec głęboko w dupie , jak by nie patrzac tworzysz tą społeczność i jeteś cześcia HE , bo jakiś swój czas zmarnowałes na tym forum i to nie pisze zeby ci było miło to są fakty. Zrobisz jak uważasz , tak jak napisałeś na górze ,  ze decyzja już podjęta , dla mnie to głupia decyzja pomino , że nie raz sie z tobą spierałem i miałem inne zdanie dla mnie powinneś sobie dać miesiac lub dwa odpoczynku od forum , ale pozostać na stanowisku. tyle miałem do przekazania.

By David,

Tak jak napisałem, może być i tak, że po miesiącu, dwóch nie będę mógł znieść tęsknoty do H-E i wróce. :D Wszystko jest możliwe xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu nadszedł ten dzień :) Żegnaj :) Wszyscy wiedzą że się nie darzyliśmy sympatią czekam na lincz :)

By Sevral,

a ty niedobry :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, zawsze to szkoda, gdy ktoś odchodzi z HE, nieważne, czy bardziej, czy mniej irytujący ;) Niemniej, do zobaczenia może kiedyś na serwerze, a tymczasem uraczę Cię piosenką na pożegnanie 

Oraz złotym cytatem :5870c5c86e13e_p:

halinka1.jpg.f18a8232582c7b6095e4c34343820a1f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło było poznać, aczkolwiek na #1 Cię pokaram :D

Jak się rozmyślisz to wróć na to trzeba liczyć.\

Tymczasem powodzenia na nowo obranej drodze :5870c5c6e9aa3_(:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

David co jak co ja stwierdze jedno.Na Ciebie narzekać nie mogłem (nie dostawałem tylu warnów ;P) a w swej roli spełniałeś się i robiłeś to co należało.KAżdemu zawsze mówię jedno " Z batonowej kuchni tak łatwo się nie odchodzi" tu się powraca xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to cześć i czołem amatorze 

Szkoda że już odchodzisz robi mi się na prawdę smutno jak ludzie tak szybko odchodzą a czas tak szybko leci to przodu :(

Wracaj do nas jak najszybciej ^^

Strzała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lipa że odchodzisz :) Ale jak wszyscy piszą.  Każdy tu wraca :) Odpocznij sobie i wracaj i na #2 też żebym mógł Cię bić czasem :D

Pozdro po fachu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.