Skocz do zawartości
ededdy94

Propozycja dla Batona :d

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. pomysł świetny, można było by zastąpić #2 takim modem bo nie oszukujmy sie na PB nikt już nie grywa.

Jestem jak najbardziej za. Plusik leci

Zobaczymy co na to czerwoni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem pomysl moze i niezly , moze by i ludzi cos przybylo i gralo na nim . Ale zeby tak odrazu za PB ? @Gajesia Pb moze jeszcze sie ozywi nie ma co odrazu przekreslac Pb. Na #1 tez byly pustki a teraz ludzi przybywa wiec moze niech jeszcze zostanie :) Zobaczymy co na to czerwoni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spoko pomysł. Ja bym pogral na codmodzie tylko że lvl max to jakiś 201 bo jak są powyżej to już grać się nie da. 

Paintball upadł, odkąd przyszedłem na tę serwerownie to rzadko kiedy tam ktoś bywał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym nie zastąpił pb na diablo lub cod bo sporo osób grało na pb tylko brakuje dopracowania go

1. zmienić wygląd broni bo to standard jest

2. możne zrobić siekaninie na pb czyli jak ktoś by padł od razu się naradzał

3. po wybierać mapy co się najczęściej gra jak cs_max dust2 dust2x2

4. Jak coś jeszcze wymyśle to dopisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zawsze bardziej kręciły mnie diablomody niż codmod więc byłbym skłonny ku pierwszej opcji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny pomysł ! Ja jestem za diablomodem osobiście bym tam spędzał duuuużo czasu kiedyś tylko na diablo grywałem i jak byłby Batonowy Diablo mod byłoby super ! :D Jestem za mogę tam siedzieć i pilnować i grać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za chętnie bym zagrał,swego czasu grywałem na tego typu serwerach i nie powiem bo mi sie podobało także jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo mod jak najbardziej :)  Grywałem i dość ciekawie to wyglądało, fajnie było zdobywać rangi i odznaki które dawały dodatkowe umiejętności:)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym diablomodem :D

(co to jest? xD)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak jak najbardziej , PB upadł , od kilku dni nikt tam nie gra , admini nie mają co tam robić :P

Dawać diablomoda :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wszyscy zejście się czepili tak tego Pb?? Może jeszcze po wakacjach ludzie wrócą na Pb i będzie dalej tak jak wcześniej. A jak już tak chcecie tego diablo moda to zróbcie rzutke hajsu na otworzenie nowego i będzie. Janczo jak chciał serwer DM to dał na niego hajs i był miesiąc bo na tyle był wykupiony a że ludzi nie było na nim to nie było sensu go opłacać. Tak samo może też być teraz z tym diablo modem. Tyle ode mnie Piona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że PB jest do odratowania tylko potrzebny jest hajs na reklamę płatną. Taką jaką ma 3# i 4# co jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonik

Ten serwer to nie moja piaskownica i w ogóle nie moje kredki ale zwróć uwagę że PB padło na pysk a ponadto sam post Eddiego spotkał się z niebywale dużym odzewem (tj. nie żałowali mu lajków i ogólnie dość pozytywne też jest wobec tego nastawienie). Możesz pchać pieniążki w PB i próbę wskrzeszenia umarlaka która może i się powiedzie bądź próbować pod sam koniec wakacji stworzyć podwaliny pod coś zupełnie nowego. Zdaje sobie również sprawę że stworzenie nowego serwera to nie jest nic banalnego i pewnie będziesz musiał w to włożyć sporo pracy ale uważam że finalnie może to być całkiem sensowne rozwiązanie. Ponadto jeśli byś to zrobił na dniach to jest szansa że w końcówce wakacji dzieciaki na tyle rozbujają serwer że gdy już we wrześniu będą kładły tornistry koło biurek w domu to będą równie chętnie zaglądać na diablomoda..

Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I z tego co widzę na codmodach/diablomodach jest duży zysk bo są płatne klasy premium i ludzie wydają na to hajs. Dodać do tego skiny czy coś i hajs będzie napływać. A i poskacz sobie po ogólnych serwerach. NA modach jest dużo osób a na paintballach kilka albo puste. Rzadko się zdarza pełny. Wiem że niektórym trudno będzie się z PB rozstać no ale myślę że należy zrobić krok na przód a nie próbować ożywić umarlaka bo na cod/diablo mody jest popyt i trzeba to wykorzystać a paintballe odchodzą do lamusa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris jak chcesz zrobic krok do przodu to dawaj hajs na diablo moda i po problemie .
nigdy nie grales na PB wiec nie masz co krytykowac ani nie wypowiadac na temat PB bo nie wiesz co z czym sie je .
Takie jest moje skromne zdanie na ten temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB zawsze mnie nudziło... Graliśmy czasem ze znajomymi razem rozmawiajac na TS3. O wiele bardziej pograłbym na Cod modzie, pokazał starą szkołę tego moda. Pamiętam jak również grało się i na mapie surf - cod mod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@>SiWy<nie tylko ja chce diablo moda chce tego WIĘCEJ osób niż tylko ja. Jedyny sprzeciw jaki jest to głównie z Twojej strony. Wypowiadam co JA myślę i nie ze MA być tylko że można zrobić krok na przód i zamienić PB na coś co jest na czasie. Grałem na PB ale nie tutaj bo tutaj Sahara  jest. Wszystko w rękach góry ja napisałem co myślę. Dziękuję dobranoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem... Może ze 2-3 razy grałam na serwerach diablomod, ale jestem ZA! propozycją, ZA! wprowadzeniem czegoś Nowego, oczywiście, jeśli 'Góra' się do tego przychyli.

@batonik @>SiWy< Serio myślicie, że PB da się odratować ? Sorry, ale codziennie patrzę na frekwencje na 2# i zarówno w wakacje jak i grubo przed wakacjami grało może max 5 osób... Więc o czym gadka ? Chyba, że serio Maciek wykupisz reklamę i może coś się zmieni.... Ale prócz reklamy, potrzebni są ludzie, którzy zadbają o serwer, o atmosferę i o porządek.. Inaczej nie ma to najmniejszego sensu... 

Ja kumam @>SiWy< że masz sentyment do PB, ale każdy widzi co się dzieje.... To nie jest to samo co 1-2 lata temu, bo wtedy PB aż KIPIŁ od nadmiaru graczy... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olka91^ Dokładnie czasy PB Minęły dużo ludzi chętnie gra w Diablo bo dużo urozmaiceń i są klasy premium także też wpadnie jakiś piniundz na utrzymanie serwera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z racji iż historię z HE zacząłem od PB stwierdzę pare faktów :

 

NA początku była ekipa itp fajnie sie gralo farbkowymi kulkami była zabawa coś innego niż zwykle strzelanie śrutem na innych serwach.Frekwencja na lato fakt spada nie ma co ukrywać aczkolwiek przerabiałem już spory czas i tendecja jest taka że po wakacjach ludzie powracają.Baton słusznie mówi jak był reklamowany PB ludzie wracali i grali w okresie szkolnym nawet i nie raz było że serw był przepełniony i dokupywało się sloty by więcej ludzi grało. Po dłuższym czasie sam przerzuciłem sie z PB na csgo moda ( tak tak hejterów co powiedza byl na PB a sam przeszedł na csgo moda zdrajca i powiesić go i wogóle- Leje na to co pomyślicie.) Była wizja z gungame pamiętam aby stworzyć ale przeszedł temat bokiem; DM jak wspomniał Siwy Janczo zasponsorował na miecha i skończyło się jak skończylo.

 

Więc tekstami Pb odchodzi do lamusa hmm spoko mniej popularny się robi przyznam aczkolwiek zwolennicy zawsze się znajdą.Na okres próbny tego waszego cod-moda czy inne diablo mody jest spora szansa że sie przyjmie ale jest jedno zasadnicze ale : Serwer chcecie żeby powstał a kto zadba od strony technicznej aby pilnować reperować pliki itp kto będzie pilnował porządku i kto płacić będzie za niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest pełno stron z których można pobrać juz gotowe mody a potem robić z nimi co sie chce edytować perki dodawać statystyki siły zręczności itp osobiście ja jestem za COD MODE , spędziłem na takim serwerze za nim tu dołączyłem dobry rok jeżeli była by klasa dziki jumper ( nóż,  100% lewitacji 100% szybkości ,przezroczystość od razu bym grał na tym  serwie na stałe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. Złożylem tą propozycję z kilku powodów, mianowicie 1. od momentu jak zacząłem z wami przygode na #4 słyszałem o problemie z #2 w nie dlugim czasie pozniej serwer padl i lezal przez pare dni co nie dziwne bo i tak nie ma na razie dka kogo go stawiac na juz. a ze oprocz #4 grywam tez czesto na cod201 na innej serwerowni pomyslalem ze warto przyciagnac nowych grraczy dobrym starym diablo ewentualnie codem chociaz wolalbym dobrego diablo. korzysci z tego sa takie jak kila osob napisalo, sewer taki sam na siebie zarabia a nawet wiecej niz tylko na siebie to juz zalezy od tego ilu ma graczy i czy jest dobrze zrobiony. jak jest wiecej graczy na jednym serwie czesc zaczyna grywac na reszcie z serwerowni i tak kolo sie obraca wraz z ludzmi a z nimi pieniadz na rozwoj serweram znam pare serwerowni gzie to siec placi co wazniejszm adminom za pilnowanie porzadku, a dlaczego tak, dlatego ze zaraniaa, dobrze prosperuja rozwijaja siec, maja wielu graczy i potrzeebuja naprawde dobrych ludzi do pilnowania tego, a wsystko to czysta ekonomia, czyz nie. i nie ,owie ze tutaj ma byc tak samo ale czemu mamy ograniczac sie do szczerze moim zdaniem naprawde dobrych serwerow z graczami stalymi a mamy tyych serwerow ile ... 2 ... jesli mozna powiekszyc nasza spolecznosc. wasze zarobki i zarobki sieci na jej rozwoj i na wlasnie takie zdarzenia jak z #2 miec poloze podloze pieniezne na reklame na sciaganie graczy na mozliwosci powieksznia serwerow ulepsznia ich reklamownia czy zakladania nowych na stale cy tez na probe majac takie mozliwosci.
co do pb, ja tez lubie pb i z cecia bym gral gdyby bylo z kim i nie chodzi mi tu o 2 czy 3 osoby tylko parenascie. ale popatrzcie ludzie. na pb macie terazarobek. ... nie wiec popatrzcie ekonomicznie. zarobicie na serwerze ktory ma popyt, a pozniej bedzie wam sie oplacaloo trzymac nawet i przykladowo pb dla nawet 3 cy 4 ludzi . czy nie mam racji baton. nie znasz mnie moze jak reszt zalogi, ale ja mimo iz gram tu krotko to naprawde zzylem sie z jak dla mnie jednym z najlepszych gomodow jakim jest #4 i chcialbym by ta siec rozrosla sie do nowych graczy i nowych mozliwosci

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest aby z Paintball moda zrobić np Multi arene bowiem serwer leży a szkoda go zamykać lepiej byłoby coś z niego zrobić 

Proszę o rozważenie mojej propozycji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko pomysł, plus dla @Matheo69 jak i dla @ededdy94 za poprzedni pomysł. Generalnie trzeba by coś zrobić z tym #2, bo on trochu umiera, chociaż ja tam nie gram, to i mało do gadania mam :D Ale czytając pomysły, to są one mega ciekawe. Tym bardziej niech ten temat nie umiera, żeby z #2 coś zaczęło się dziać ;)

@batonik @Złoty @Honor a wy co sądzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...