Skocz do zawartości
Zoom

Zmiana w głosowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wiemy, że w momencie wybierania map na ekranie wyświetlają nam się 3 opcje np:
1.dust
2.nuke
3.mirage
Wiele osób w tym momencie przypadkowo klika opcje 1/2 bo akurat zmieniają broń lub po prostu się bawią
Co za tym idzie wybierają tak naprawdę mapę której nie chcą i leci potem płacz, że mapa nie ta itp,itd.
Pytanie swe kieruje do @JaNcZo_wiN czy jest opcja zmiany głosowania z opcji 1/2/3 na opcję np: 4/5/6 wtedy każdy oddałby głos na mapę którą tak naprawdę chcę zagrać
(Uprzedzam komentarze "i tak będzie płacz" no, ale czy taka zmiana tak naprawdę nie byłaby na lepsze? Moze ludzie to docenią i sami będą z tego pomysłu zadowoleni)
Co sądzicie o tym pomyśle?
Wypowiadajcie się

(Temat napisałem tutaj, aczkolwiek może lepiej byłoby po prostu go dać na #1 i zobaczyć również co sądzą o tym gracze którzy grają na #1)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to świetny pomysł.

Również przydałaby się zmiana akceptacji regulaminu. Przy wyborze strony często klika się NIE i wypada z serwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje jak jest , jakos wszystko mam pod ręką wygodnie, nie wiem co dla was roznica miedzy 123/567 ale ok , ale jezeli spodoba sie to czerwonym i kaza mi to zmienić to zrobie tak jak chcecie. To samo co do akceptacji regulaminu , nic nie ruszam do momentu kiedy baton zloty honor i opiekunowie powiedzą ze to chujowe , bo mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ze warto spróbować ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej Za ! Ponieważ samemu mi się zdarza przypadkowo podczas wyboru broni kliknąć " 1 . 2 .3 . " gdzie dana mapa mi się nie podoba np. :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś próbowałem zmienić na inne klawisze ale bez rezultatu, kiepski plugin do edycji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Honor napisał:

Ja kiedyś próbowałem zmienić na inne klawisze ale bez rezultatu, kiepski plugin do edycji. 

To moze sprobowac wgrac jakis lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zoom a to już zależy czy @JaNcZo_wiN sie chce w to bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor ten plugin jest tam od zawsze , ktoś pograł 30 minut i mu nie pasuje to ma problem, bo ja tego problemu nie widzę, jakoś na tyle czasu co tam siedzę i gram to nie widziałem żeby ktoś mi narzekał że mu to przeszkadza , jak działa dobrze po co zmieniać ?? , zainstaluje inny plugin co będzie zjebany i będę się męczył . Może ten nasz nie jest idealny ale chociaż stabilny i bez błędów. Na pierwszym mam większe problemy niż wgrywanie pluginu za plugin bo komuś nie pasuje klawisz 1 2 3 a czuje mięte do 4 5 6. A z jednego się cieszę ze i tak serwer jest w miarę pełny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to kompletnie zbędne. Ten plugin jest od początku i funcjonuje jak należy. Jeśli jest trudny i kłopotliwy w edycji to szkoda marnować czas na ulepszanie go na siłę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JaNcZo_wiN napisał:

@Honor ten plugin jest tam od zawsze , ktoś pograł 30 minut i mu nie pasuje to ma problem, bo ja tego problemu nie widzę, jakoś na tyle czasu co tam siedzę i gram to nie widziałem żeby ktoś mi narzekał że mu to przeszkadza , jak działa dobrze po co zmieniać ?? , zainstaluje inny plugin co będzie zjebany i będę się męczył . Może ten nasz nie jest idealny ale chociaż stabilny i bez błędów. Na pierwszym mam większe problemy niż wgrywanie pluginu za plugin bo komuś nie pasuje klawisz 1 2 3 a czuje mięte do 4 5 6. A z jednego się cieszę ze i tak serwer jest w miarę pełny.

TO wedlug Ciebie @Katarzynka;) Grala tam tylko 30 minut? Nie chce Ci sie robic z tym to napisz a nie wymyslasz bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zoom napisał:

TO wedlug Ciebie @Katarzynka;) Grala tam tylko 30 minut? Nie chce Ci sie robic z tym to napisz a nie wymyslasz bzdury.

@Zoom nie szukajmy problemów tam,gdzie ich nie ma.  Plugin działa i jesteś pierwszą osobą której to przeszkadza,jeszcze z graczy czy ktoś z forum nie skarżył się na ten problem. @Honor wyraźnie napisał że jest to trudne i kłopotliwe do edycji. Można poszukać innego lecz wcale nie musi to być zmiana na lepsze. Skupmy się na brakach w kadrze,mapach by trochę ten serwer odświeżyć a nie na siłę szukać problemów. Nie ma to najmniejszego sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sekussofoness napisał:

@Zoom nie szukajmy problemów tam,gdzie ich nie ma.  Plugin działa i jesteś pierwszą osobą której to przeszkadza,jeszcze z graczy czy ktoś z forum nie skarżył się na ten problem. @Honor wyraźnie napisał że jest to trudne i kłopotliwe do edycji. Można poszukać innego lecz wcale nie musi to być zmiana na lepsze. Skupmy się na brakach w kadrze,mapach by trochę ten serwer odświeżyć a nie na siłę szukać problemów. Nie ma to najmniejszego sensu

spoko

By JaNcZo_wiN,

Pierw popraw aktywność na serwerze a pózniej wymagaj czegoś zebym wgrał, ja nie muszę ci się tłumaczyć czy mi się chce czy nie , na pewno nie tobie , oprócz tego ze siedzę na #1 , gram też na #2 bo tam też ciężko chłopakom i straconemu , wiec buzia na grubość zyletk ii nie prowokuj mnie bo ja nie mam zamiaru grać w twoje gierki i robić gównoaferek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...