Skocz do zawartości
CooLerr87

Macius v2

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu jestem prowokowany przez osobnika @Macius v2 Nie jestem chłopcem do bicia mam swoje lata wróciłem do gry po dosc sporej przerwie.
Kiedy ja zaczynałem grac w cs'a kolega Maciuś szczał w pieluchy wołając, że jest głodny, ale nie o to chodzi. 
Szanowny kolega nie potrafi pojąć, że po tak długiej przerwie troche pozmieniało się w stylach gry w możliwosciach amx oraz zwyczajach, które panowały w roku 2003-2008
Nie pozwole sobie na to, żeby inni admini podważali moja osobe jestem tak samo użytkownikiem forum jak i oni to, że krócej nie znaczy, że jestem gorszy...
Utrzymuje kontak z wieloma adminami na serwerze sa pomocni i to bardzo za co bardzo dziekuje, każde uwagi biorę do siebie i staram sie poprawić tak aby dośc do 100% formy.
Dlatego proszę o przetłumaczenie użytkownikowi forum, że szacunek do starszych to podstawa, ale szacunek na forum tak samo. 

 
 

By Olka91^,

Przenoszę do AR bo to chyba KURŁA jakieś żarty żeby takie tematy dawać na ogólnym 😑😤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy to możesz na priv załatwiać, a nie pisać tematy. wystarczy rozmowa z @batonik lub @Honor

to nie przedszkole.

jeżeli jesteś dorosły to powinieneś nie reagować na zaczepki.

gdybym ja miała pisać tematy co mi nie pasuje, nie starczyłoby mi weekendu.

zamknijcie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAMYKAM TEMAT.

@CooLerr87 od zawsze mamy tutaj zasadę,  że załatwiamy takie rzeczy na priv z danym użytkownikiem forum. Jeśli uważasz, że się z nim nie dogadasz to porusz temat z Honorem lub Batonem. 

W razie czego pisz też do mnie jak nie wiesz co i jak. 

 

Proszę aby nikt nie otwierał no chyba że czerwoni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...