Skocz do zawartości
zajec

gdzie sa admini ja sie pytam

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie sa admini ja sie pytam??? lataja z wh kolesie a admini nie ogarniaja kompletnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

w pracy/szkole

@Maleństwo zamkniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam napisać o tym na chatboxie albo nagrać demko i wstawić na forum, a nie pisać bezsensownie posta który i tak poleci do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cóż mój drogi Przyjacielu, pozwolę odpowiedzieć na Twoje trudne pytanie, mimo że filozofowie od wieków je sobie zadawali to ja, po latach medytacji, naukach u mnichów odnalazłem odpowiedź na nie, gdy medytowałem pod krzakiem jagód.

Admini z definicji są osobami pełniącymi funkcję porządkowe na serwerze, forum. Jednak w umowie zawartej między właścicielem sieci a osobą starającą się o funkcję administratora, nie ma druczku który mówi, że admin jest zobowiązany do poświęcenia swojego życia zawodowego oraz prywatnego na rzecz serwera/sieci.

Dlatego z powyższego wyjaśnienia, łatwo wywnioskować, że gdy nie ma admina na serwerze to najprawdopodobniej bierze czynny udział w swoim życiu zawodowym i prywatnym, ponieważ jest ono ważne.

Jednak jeśli Ty masz na tę sprawę inny pogląd i potrafisz poświęcić swoje kontakty ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną by pilnować przez 24 godzinny dziennie i przez cały tydzień sytuacji na serwerze, z chęcią przyjmiemy Cię do szeregów i zachęcam do tego.

Jeśli jesteś chętny to w tym temacie https://home-edition.eu/forum/5-podania-na-admina/ możesz złożyć podanie. Pozdrawiam Dawid :).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...