Skocz do zawartości
  • 0
Jaciub

[1.6 CS:GO MOD] Skarga - OWSIANY

Pytanie

Skarga na: Owsiany

Data zdarzenia: 09.02.19r.

Nick w grze: Jaciub

Opis sytuacji: Wchodzę na forum i widzę, że mam skargę pisać 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

0:59 - looknales na Gracza "Kozieł" tam bylo 3-4 TT.
1:19 na gracza "o.O 7 O.o"
2:15 walisz przez brame
3:07 - dziwne,jakbys chcial sie wcelowac w "Lunatic Larian" ktory jest w ciemni,ale rezygnujesz.
3:09 - dobre info celujesz na sluch?
4:25 - dziwnie sie wcelowales,tak blisko? musisz miec szybki refleks,albo wiesz ,ze TT idzie na shifcie
10:30 - dziwne
11:05 - Twoj refleks to 0,31sek sprawdzilem dokladnie
11:23 - smoke + nie widziales Go
11:30 - znow dobry refleks + ten HS
13:28 - dziwne

18:17 - refleks 0,20sek nikogo nie spotkalem jeszcze z takim refleksem

20:54 - dziwne ,ze do polowy sie wystawiasz,jak to tez zrobiles na dlugiej

jak bedzie trzeba ,to znajde inne hltv.

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092203-css_dust2-1549746180-1549747500.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

0:59 - że niby na kogo patrzę? Stoję w bramie i kończy się rozgrzewka..

1:21 - haha podnosiłem deagla...

2:15 - późno wystartowałem i o tym czasie tt gdzieś z ciemni wybiega to pre-fire. Siadło

3:07 - zawszę sprawdzam trupa jak nikogo na midzie nie ma. To raczej normalne... Próbowałem zerknąć się jakoś wcelować, bo mi zasłaniał CT. 

4:25 - Co w tym dziwnego?

10:30 - zmieniłem na kose, (z kosą szybciej biegniesz) bo myślałem, że do CT zeskoczył 

11:05 - Czasem siada, czasem nie...

11:30 - Nie strzelasz w smoke? Wiedziałem, że ktoś tam musi być, bo się nasi strzelali

13:28 - co dokładnie? Że fleshy używam? Zdradzę Ci sekret. Cały czas je tak rzucam jak z trupa wychodzę 😉 PS: działa na wcelowane AWP y ^^

Edit: Jestem ciekaw analizy innych i mam nadzieję, że w miarę szybko zostanie to wyjaśnione ^^

Ale dziękuje, schlebia mi to. Widocznie muszę dość dobrze grać skoro mnie za czitera ludzie biorą ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

2:15 - troche dziwne ( 50 na 50)

3:30 - skad wiedziales, ze bedzie naskszynkie???

4:25 - bardzo szybka reakcja, simple odpoczywa

11:05 - eszcze raz simple odpoczywa

11:30 - moze byc i fart, ale dziwny fart)

18:17 reakcja odpala

refleksy na bramie mida mowia ze cos masz, bardzo diwna reakcja, gram w cs wecej 15 lat, gralem na miedzynaradowych mistrzostwach duze czasu i nigdy nie widzialem takiej szybkej reakcij. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

00:59- nie widzę niczego podejrzanego ani patrzenia na model czy coś
1:19-  faktycznie prosto w niego sie jupi przez sciane -
2:15- slychac że sie na midzie strzelają także skan jak najbardziej normalny
3:09- wczesniej sie wcelowal jak zobaczyl ze gala/zielone czysto, słychać kroki w trupie że schodzi  także też normalne
3:30- te skrzynki też skąd wiedziałeś -
04:25- zauważ że zdjął wszystkich z mida, no i często TT w pozniejszym czasie schodzi z trupa na galę bądz atakuje z trupa mida także też nic podejrzanego.
@JAKuB nie no wcale nie patrzyl na resp tt i zielone (a przy okazji widzial tez gale) zdjal typa z ciemni, mida. i zielonych. Zabił w tamtych okolicach 3 typów, w dolnym stracony tupał i strzelal sie do do dolnego zajrzał, no a potem sie wcelowal.
10:30- nic dziwnego, ba nawet jakby skanował tę skrzynię to bym sie nie zdziwił
11:23- raczej fart, potem znowu oddaje strzał ale w pustkę
11:33- tutaj dałbym spalone bo po modelu w smoke poleciał -
13:28- sam tak robie, że tak rzucam flesha na mida żeby z awp w twarz
18:17- ej często dostaje w tym miejscu z awp, od różnych graczy 😐
20:54- duzo graczy tak sie wychyla

Więc 3 akcje podejrzane moim zdaniem i są one pogrubione.  Potrzeba jeszcze GA, bo dla mnie troche za malo, ale moge sie mylic. Także ja jestem za UB bo za Mao_Zedong_portrait.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

2.15 podejrzana celnosc +/-

3.05 akcja na gali trochę dziwna (ja nie slyszalem dolnego) +/-

4.25 spolone bo nie mual pewnosci ze nie bedzie nikogo na tt/midzie a celuje w dolny na wy***** -/+

10.32 idzie jak po swoje nie patrzac na smoke(chyba ze hltv mi sie zbugowalo i tam nie ma smoke) -

11.09 nie powiem szybki refleks jak na bota co nie umie w plecy z deagla zabic... -

11.23-11.30 bardzo dobre strzaly zwlaszcza ze ich nie widzisz... -

@Tayquil w sumie racje  za malo dowodow na bana. Poprostu na sile szukalem w nim haksa.Sorki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Tayquil Co wy macie z tą akcją z 1:19 xD Na logikę jaki byłby sens celować w niego przez 10 ścian? xD

Gram od 11 lat, znam każdy centymetr mapy, potrafię przewidzieć zachowania graczy zwłaszcza, że z niektórymi gram dzień w dzień.

Jestem z wami bardzo długo i codziennie gram z Adminami, którzy mogli mnie zbanować 10 000 razy. Dlaczego nikt tego nie zrobił? Cały czas gram tak samo... polosa milion razy mnie oglądał i nagle milion wątpliwości, bo Wszyscy teraz będą się sugerować opinią z góry...

Weźmy demko polosy, murphy, nole czy mirasa i tam też będą +/-...

Mówi się, że winny się tłumaczy, ale ja nie dam sobie wmówić czegoś czego NIE MAM.

Czekam na opinie @Sevral @Honor najlepiej @OWSIANY pszenny prześlij inne demko i bez rozpisywania, żeby nie było sugestii. Ma to być subiektywna ocena, a nie obiektywna 

By >SiWy<,

Admin w skardze ma obowiazek rozpisac swoje demko ! Wiec czekaj cierpliwie na ocene wszystki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
1 minutę temu, Jaciub napisał:

@Tayquil Co wy macie z tą akcją z 1:19 xD Na logikę jaki byłby sens celować w niego przez 10 ścian? xD

Gram od 11 lat, znam każdy centymetr mapy, potrafię przewidzieć zachowania graczy zwłaszcza, że z niektórymi gram dzień w dzień.

Jestem z wami bardzo długo i codziennie gram z Adminami, którzy mogli mnie zbanować 10 000 razy. Dlaczego nikt tego nie zrobił? Cały czas gram tak samo... polosa milion razy mnie oglądał i nagle milion wątpliwości, bo Wszyscy teraz będą się sugerować opinią z góry...

Weźmy demko polosy, murphy, nole czy mirasa i tam też będą +/-...

Mówi się, że winny się tłumaczy, ale ja nie dam sobie wmówić czegoś czego NIE MAM.

odpowiedz na 1 pytanko, 3:30 - skad wiedziales, ze bedzie naskszynkie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
53 minuty temu, polos4 napisał:

odpowiedz na 1 pytanko, 3:30 - skad wiedziales, ze bedzie naskszynkie???

Nie wiedziałem... Po porstu zwykle strzelasz z góry (nie ze skrzynek), a nie schodzisz po schodach.

@JAKuB Sam widzisz, że się sugerujesz już czyjąś opinią... mimo, że na 10:30 wszystko widać, wszystko słychać Ty dalej uważasz, że odpał...

Nie mogę edytować. 

@up Chodziło mi o 4;25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Dla mnie czysto 

00:59- chwile wcześniej widział jak biegną 

1:19-  gdzie patrzy na model ?? w okolicy modelu i to dobry metr w lewo 
2:15- popatrzcie sobie na slowmotion że celownik w momencie wyglądania nie jest dokładnie na modelu 
3:09- to mnie ciekawi bo nawet na slowmotion gościa nie widziałem, ale było słychać że idzie 
3:30- te skrzynki też skąd wiedziałeś - o skąd widział ?? popatrzcie na ruch tego co znalazł się na skrzynkach, @Jaciub obserwacje czy pojawi się obok, w momencie kiedy spadł to gdzie miał patrzeć w dół czy w ścianę  ? dla mnie fart 
04:25- tu akurat nic dziwnego 
10:30-  ale że co ?? 
11:05 - gdyby każdy kto mnie zabił z tamtej pozycji kiedy przebiegałem na b dostawał bana to nie było by z kim grać, tym bardziej kolega się zatrzymał żeby wycelować 
11:33- ja wam tak podpowiem,  ktoś zauważył że rzucił wcześniej HE ? hmm pewnie zobaczył dmg i postanowił strzelić ?? nie kurde to strasznie naciągane bo nikt nigdy nie strzela w smoke
13:28- normalne zagranie 
18:17- mówiłem o tym przy 11:05

20:54- też się tak wychylam chociaż z reguły ginę 

macie nawet sklejony filmik od wujka 

@Honorek wypowiedz się bo jak na razie jesteśmy w sytuacji patowej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie moge edytowac.

mam wiecej dowodow

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092141-de_dust2_snow-1549744860-1549746120.zip

1:15 - slychac,ale zawsze precyzyjnie wpadasz w model
5:15 - zamieszanie straszne,ale Lecisz po modelu
17:12 - wczesniej sie inaczej wcelowales,a teraz tak,przypadek?

wczesniej

Jaciub2.thumb.jpg.68f527a34ead283e857f4855302bece7.jpg

pozniej

jaciub1.thumb.jpg.9e5f2590d7cc49f18db47b078847d667.jpg
17:20 - skad wiesz ze tam jest? Miala shifta

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092225-de_dust2_snow-1549747500-1549748820.zip

5:31 - jak dla Mnie dziwne
7:27 - jak zawsze tam z bronia lecisz,to teraz z kosa wyje
13:02 - dlaczego w ciemnie,a nie po prawej,lub po lewej?
13:06 - po modelu,schowal sie za sciana i poleciales po modelu,to chyba nie fart? 🙂
13:32 - wcelowal sie w ciemnie
13:37 - 0,22 sek refleks.
13:42 - 0,19 sek refleks.
17:06 - nigdy nie sprawdzasz ,a teraz jednak strzelasz

Dodam jeszcze,ze na snow,panuje szum. ciezko ocenic dokladnie polozenie przeciwnika. jak To Jaciub zrobil przy 1:15.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092141-de_dust2_snow-1549744860-1549746120.zip
1:17- widać kąt padania skanów na brame, slychac go tam, więc nic dziwnego że tak wjechaŁ - czysto
05:15- ale zauważ że na chwilę nastała cisza i było słychać że się zbliża, chociaz troche modelowo +/-
09:59- wczesniej calkiem inaczej na brame a teraz w zielone hmm  w 11:29 juz na pewniaka lecisz, także w porownaniu do Twojej ostroznosci z poprzedniego hltv, jest to ciekawe bo do trupa tez wbiegles na pewniaka nie patrzac na schody, ani skrzynke nad nimi -

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092225-de_dust2_snow-1549747500-1549748820.zip
05:33- za szybko i wyglada jakbys model gonil -
07:39- o tym mówie, w poprzedniej rozpisce wspominalem o akcji 09:59 że nie patrzyles, ani nie rzucales fleszy itp do gornyego jak akurat byl pusty, teraz nagle i flesh i wcelowanie. Bo rozumiem ze slyszales ale od razu z fleszem leciales, no a dalej juz olales kampy tylko znowu wcelowany tam gdzie koles wybiega. Ciekawe.
13:05- czemu na zielone nie spojrzales nawet, tylko na pewniaka w ciemnie? Zawsze ostrozny byles gdy ktos na zielonym stal, i zerkales na gale a teraz od razu ciemnie atakujesz
13:06- po modelu
13:42- pozny czas rundy, a Ty sie wcelowujesz i jeszcze poprawiasz celownik chwile przed wbiegnieciem gracza, plus ten refleks ze na 1/4 nawet dziwne jak to zrobiles
14:31- w poprzedniej rundzie olałeś zielone, a teraz sie wcelowujesz w zielone bo tam gosc jest
19:59- czemu nie wychylasz sie przeciez ktos mogl byc wcelowany w anarchie?
20:10- no i skad wiesz ze w piachu siedzi?
22:00- olales zielone, ciemnie, reso,  a potem wrociles sie i na respa look  gdy akurat TT byl widoczny

@Sevral zauważ że zmienia taktykę, i zawsze ale to zawsze się sprawdza. Wcelowuje sie w zielone? Bach ktos jest, nie wcelowuje sie w zielone? Bach nie ma tam nikogo. Wcelowuje sie w ciemnie? Bach z ciemni wychodzi. Rozumiem zmiana taktyki, ale zobacz na demku że gdy ją zmienia to zawsze trafia. Sam zmieniam taktyke, ale czesto sie myle, a on praktycznie zawsze wie jak sie wychylic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

1:15 - slychac,ale zawsze precyzyjnie wpadasz w model - ja tam widzę że wygląda za drzwi stopniowo sprawdzając teren 
5:15 - zamieszanie straszne,ale Lecisz po modelu - słychać że nadbiegają wiec mniej więcej wie gdzie są 
09:59- wczesniej calkiem inaczej na brame a teraz w zielone hmm  w 11:29 juz na pewniaka lecisz, także w porownaniu do Twojej ostroznosci z poprzedniego hltv, jest to ciekawe bo do trupa tez wbiegles na pewniaka nie patrzac na schody, ani skrzynke nad nimi - tak sie zastanawiam czy zmieniacie czasem taktykę czy zawsze robicie dokładnie to samo ? nigdy nie ryzykujecie ? ile minęło od rozpoczęcia rundy i jak szybko przeciwnicy mogli znaleźć się na dolnym ? od 11:25 słychać kroki od wejścia do górnego
17:12 - wczesniej sie inaczej wcelowales,a teraz tak,przypadek? - warto zapamiętać żeby nigdy nie zmieniać miejsca w które wycelowaliśmy ( P.S. zauważ że zawsze celuje w róg skrzyni przypadek ? ) po za tym widział tam trzech przeciwników  wiec zmienił miejsce bo może założył że pozostała dwójka przeciwników  postanowi wyjść po niego ?? 
17:20 - skad wiesz ze tam jest? Miala shifta - ja tam widzę lekkiego nie ogara sprawdził dolnego w pierwszej chwili nikogo nie zauważył wiec cofnął i dostał łepek 

5:31 - jak dla Mnie dziwne - tutaj coś jest nie tak 
7:27 - jak zawsze tam z bronią lecisz,to teraz z kosa wyje - moim skromnym zdaniem chciał zrobić rush za to dziwi mnie sytuacja ( jaki pisałem powyżej zmiana taktyki) z 7:35 słychać kroki na górnym przed bs ale tego gościa ni uja 
13:02 - dlaczego w ciemnie,a nie po prawej,lub po lewej? - normalna akcja 
13:06 - po modelu,schowal sie za sciana i poleciales po modelu,to chyba nie fart? 🙂- niby tak niby słyszał granat ale zbyt dokładnie,
13:09 - 13:39 nie mam pytań 
13:42 - 0,19 sek refleks. 
17:06 - nigdy nie sprawdzasz ,a teraz jednak strzelasz - widzi że kolega z team oddaje strzał i  sprawdza, mimo wszystko dziwne 

@Honor @Mirass @Nai. luknijcie 

@Tayquil to co mówisz jest mega naciągane, gdyby faktycznie "wiedział" co zrobić ty nie wskazywał byś na demku tylko jednej takiej akcji a kilka . . . w końcu zmienia taktykę po to by się ona opłaciła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092203-css_dust2-1549746180-1549747500.zip

+ czysto, - odpał, +/- nie wiem.

0:59 - Rozgrzewka jak dla mnie normalna akcja, jeśli model to przypadkowo +
1:19 - Czysto. Daleko od modelu. +
2:15 - Dobra głowa. Wiadomo, że zawsze na dd2 ktoś leci ciemnią +
3:07 - Jak dla mnie normalne +
3:11 - Skąd wiedziałeś, że rashuje dolnym ? -
4:10 -  Skąd wiesz, że na TT respie nie ma awp.? Wychylasz i od razu celownik w ciemnie bo tam akurat leci TT. -
4:14 - Słychać kroki +

10:30 - Dziwne.. Rashuje tą galę, smoke tak jakby wiedział, że tamten się nie chował +/-
11:05 - Normalna akcja +
11:23 - Tutaj albo fart albo ten granat +/-
11:30 - Dziwne -
13:28 - Słyszał normalnie +

1:15 - Sprawdza teren +
5:15 - Nic nad naturalnego +
17:12 - Wyczekuje w anarchi +

17:20 - To samo co wyżej wyczekuje rashującego CT z longa. +

5:28 - Wygląda jakby leciał za modelem i potem od razu na głowę - 
7:35 - Ciekawa akcja. Wylatuje jakby nigdy nic z kosą na mida ? o.O -
13:09 - No ta to było ciekawe. Skąd wiesz, że na ziolonych czysto ? Jeszcze ten skan. -
13:08 - Model - 
13:37 - Dalej wpatrzony w Ciemnie jakby wiedział, że ktoś tam jest do tego nie sprawdza trupa, ani innej pozycji. - 
14:31 - Było słychać strzał ale czemu akurat twój celownik leci na zielone gdzie wcześniej cały czas sprawdzałeś ciemnie ? -
19:58 - Skąd wiesz, że nikt nie patrzy anarchi ? Wylatujesz ze scopem i wiesz gdzie jest CT... -
20:10 - Jak ma dobre słuchawki tak jak Ja to słychać tam jak się rusza ale najdziwniejsze jest to, że wbiega w celowany tam, a CT mogł stać z drugiej strony. -
22:00 -  Tak jak pisze @Tayquil. Olewasz pozycje które wcześniej tak pilnie strzegłeś i lecisz przed siebie. -

Jak dla mnie Ban zostaje. Ostatnie HLTV całe spalone. Refleks, te sprawdzanie pozycji potem jej zlanie.. Pare razy po modelu.

@OWSIANY pszenny dobra robota. Jak widać kolejny " stały gracz" chciał mieć lepszy skill.

@Sevral przepraszam, że dopiero teraz ale sprawy prywatny :/

By ☆Sevral,

Luzik ważne że sprawdzone :) szkoda że kolejna osoba poczuła się zbyt pewnie, temat zamykam, Honor i Baton sami sobie otworzą jak by chcieli coś dodać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟ruzovvy
      Konsola:
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: exvvi 
      |||Twoje IP:  
      |||Steam: VALVE_0:0:394535024 
      |||Admin banujący: Tayquil 
      |||Powód: aktywny ban (ruzovvy SIDy si? zgadzaj?) 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]--------------------------------
      Opis:
      Wracając po przerwie na serwer pod innym nickiem po chwili gry i ponownej próbie wejścia na serwer wyskoczył ban. Kończąc grę przed przerwą jedyny ban jaki pamiętam to za ^przekleńśtwa^ a tutaj wychodzą teraz takie rzeczy:
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115652
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=118314
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115664
    • Przez ♟ShiFi
      Skarga na: osoba które to coś stworzyła Data zdarzenia: 13.02.2019
      Nick w grze: ShiFi1337
      Opis sytuacji: Gramy nuke'a pierwsza runda, próbuje robić bhopa a tu nagle na czacie wielki spam, że niby używam skrypta jakiegoś, po czym dostałem bana na 30 minut. Nigdy nie bawiłem się w jakieś "skrypty" mam skok na scrollu. 
    • Przez ♟ozim
      Nick w grze: ozim
      Data zdarzenia: 10.02.2019  godzina 21:02
      Serwer: 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|09.02 NOWY SEZON|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|FREE VIP [22-09]|
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny: https://www50.zippyshare.com/v/qcdc8AHy/file.html    
    • Przez ♟Lam)a
      Skarga na:Tayquil Data zdarzenia:
      09.02.2019 - 16:38:31 Nick w grze: LamI
      Opis sytuacji: Gram od tygodnia i już ban serio,chce się odwołać od bana . Nwm co mam Może Aima , Wh albo SH XD.
      Wycinek z konsoli:

|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: LamI 
      |||Twoje IP: 83.22.255.55 
      |||Steam: VALVE_0:0:1529382901 
      |||Admin banujący: Tayquil 
      |||Powód: Czitowanie 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec ba
    • Przez ♟Bames
      Skarga na Mirass Data zdarzenia: 08.02.2019 godzina około 11:17
      Nick w grze: STAR|PAK BAMES
      Opis sytuacji: Grałem sobie jako antyterrosty dobrze mi szło strzeliłem jakiegoś flicka i trafiłem heada typowi przez scianę po prostu lucky w ch** i pózniej jeszcze zagrałem parę rundek  i dostałem bana za czitowanie chciałem zobaczyć ten strzał na hltv lecz nie nagrało tego 
      Amx bans 
      http://bany.home-edition.eu/bany/ban_list.php?bid=121446