Jump to content
Sign in to follow this  
Szwadron97

Odbudowa serwera/sieci

Recommended Posts

9 godzin temu, Nai. napisał:

20190708114823_1.thumb.jpg.b2632f5c7e7d01996c2703ec9f18e8b5.jpg

serwer csgo i nic dalej sie nie dzieje

u mnie to samo nie działa..

1 godzinę temu, Deus napisał:

Co wy na to aby na #3 zrobić przenikanie przez graczy i wgranie zwykłego smoke?

Nie ma takiej opcji. Gracze bez Vipa nie będą mogli się podsadzać na skrzynki itp. Przenikanie jest na początku rundy i już jest uciążliwe bo po czasie się ludzie w sobie blokują.

Przekierowanie na 4 nie działa na 3 serwer. Na 3 serwerze grac nie zamierzam bo mapy sa kamperskie :D

Jak już poszła sie... to na 1 moglibyscie ustawic przenikanie i 2 skok na vipie bo nodno sie gra.

20 godzin temu, Mirass napisał:

Nie ma takiej opcji. Gracze bez Vipa nie będą mogli się podsadzać na skrzynki itp. Przenikanie jest na początku rundy i już jest uciążliwe bo po czasie się ludzie w sobie blokują.

Niby czemu? Tym graczom którzy są z 4# to bardzo przeszkadza i jest uciążliwe. A tak jak długo gram tam to jeszcze nigdy nie zdarzyła się taka sytuacja żeby ktoś kogoś gdzieś podsadzał więc to jest słaby argument że NIE BO NIE BĘDĄ MOGLI SIEBIE PODSADZAĆ. I skoro 4# została usunięta więc należało by coś też zrobić w stronę stałych graczy którzy grali na 4#. 

23 godziny temu, Zankor napisał:

u mnie to samo nie działa..

Spowodowane to jest łatką bezpieczeństwa wprowadzoną na STEAM, żadne przekierowanie nie działa dla graczy STEAM. Jakiś rusek exploita zrobił i VALVE zablokowało na steamie przekierowań, trzeba usunąć IP serwera 4#.

https://thehackernews.com/2019/03/counter-strike-game-servers.html

@batonik nie wiem co ty na to ale puki co nadałem wszystkim admina jedna i ta sama range ADMIN z jednolitym kolorem żeby nie tworzyć podziałów, za jakis czas można zrobić jak kiedyś w przypadku 3 i 4 żeby admini wybrali serwer i wtedy im zmienić rangi ( ja bym zostawił jedną ) oprócz tego nadałem wszystkim admina uprawnienia na oba serwery, na 1# był w teorii tylko jeden admin @Katarzynka;), a w praktyce kilku innych, teraz na 1# mają wszyscy, skoro admini z 4# stracili swój serwer nadałem im uprawnienia również na 3#  . . .

Tu akurat zgadzam się z @Sevral, aby nadać adminom funkcję na obu serwerach i w chwili obecnej nie robić podziału gdzie, kto ma być adminem, na 2 serwery robić przedziały w adminowaniu jest bezsensowne.

Natomiast mam pytanie, ponieważ na chwilę obecną nie można włączyć GT z naszego forum, a pojawiają się dwie strony GT do serwera z CS:GO Modem. Który z nich brać pod uwagę?
Ten: https://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.188:27155/
Czy ten: https://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.188:27081/
???

Na dodatek chciałbym wskazać dzisiejsze wyniki dla obu serwerów:
FFA: https://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.63:27015/ Choć w rzeczywistości najwięcej było aż 27 osób. Na mapach fy_pool_day i fy_snow było mniej więcej 20, liczba też wzrastała jak gracze mapę zmieniali, a wiele osób chwaliło taką grę :) (Oczywiście nie brakowało też krytykujących 😉 )
CS:GO Mod: Linki wyżej, z tego, co zauważyłem, najwięcej było 20-21 osób. Oznacza to, że z dnia na dzień jest coraz lepiej, a wyniki dużo lepsze, niż za czasów, kiedy były 3 serwery. :)

Może mało istotne ale zróbcie też porządek na forum jeśli chodzi o serwery dane  teraz pisze brak danych czy błąd pobierania zaraz pod chatem  a było ip każdego oraz na prawie samym dole z kolorkami dd2 wisi a nie ma juz   admini fioleciki nie dodani 😄 

Może zrobicie zgłoszenia u@ na zielono albo na jakiś inny kolor bo jak jest ten zwykły to często nie widzę zgłoszenia i ludzie się czepiają że na nie nie reaguje 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...