Skocz do zawartości
Szwadron97

Podanie na admina FFA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szwadron97
Staż w cs'a: 4 lata
Wiek: 22
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 1-2 h https://www.gametracker.com/player/Szwadron97/31.186.83.63:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: -
Gdzie masz admina: -
Dlaczego właśnie ja: Gram tu od ponad 4 lat i atmosfera, która była na tym serwie, wraz z byłym modem BF2 przyciągnęła mnie tutaj. Rok temu odpuściłem z gry, gdy najwięcej grało tutaj jeszcze 14/16 osób, ale jak wróciłem, to postanowiłem, że trzeba serwer odbudować, gdyż prawie nikt już nie grał... Dzięki moim propozycjom, które w części zostały wprowadzone, a w części zmodyfikowane, spowodowały, że po "odświeżeniu" serwera już nie 7 osób było najwięcej na serwerze, ale 16-u, a niekiedy nawet 27 osób. Jestem zadowolony, że serwer się mocno odbudował, ale jest w paru sprawach niedosyt, który chciałbym uzupełnić, jak np. brak adminów, czy mała liczba map. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że aktualnie każdy jeden admin ma tam flagi, wiec jest Nas sporo. 

Jednak, kolega się dość udziela. Coś zgłasza, na kulturę nie mogę się wypowiedzieć jakoś negatywnie. Wiek oraz staż jest.

Ja bym dał admina, niech przez wakacje się rozbuja z wiedzą i doświadczeniem, bo wiadomo zaś znów będzie ciężej z adminami. 

Jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku kolegi zbytnio nie polubiłem, ale widać, że się starał i nadal stara pchać serwery pomalutku do przodu.

Jest aktywny na forum i widziałem, że nie raz wołał admina na chatbox'ie.

Dla mnie  TAK.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK z tego względu,że jest ogarniętym gościem,często udziela się na forum w sprawach serwera co działa na jego OGROMNĄ korzyść.Widać,że mu zależy i chce by serwer się ciągle rozwijał co jest bardzo dobre.Poza tym kulturalna osoba,wprowadza miłą atmosferę do gry.Bardzo przydał by się jako admin mimo,iż wcześniej nie miał z tym styczności to jestem przekonany że by sobie poradził bez problemu.Adminów na serwerze brakuje i bez wątpienia przyda się.

staż: +

wiek +

gt + 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK:
-wiek
-forum
-zgłoszenia jakieś były
A tak wgl to admini z #4 jak i #3 raczej mało co zaglądają na #1, więc przyda się osoba która gra tam regularnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obojętny, bo dziś mi mówiłeś że jeszcze tydzień pograsz i dopiero złożysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MIRAS napisał:

Fakt jest taki że aktualnie każdy jeden admin ma tam flagi, wiec jest Nas sporo. 

Tak ale nie każdy z obecnych adminów wchodzi często. 

Staż +

Steam - ale zawsze możesz nabyć.

Demka +

GT +

Wiek +

Przede wszystkim jesteś osobą która udziela się dużo ostatnio na forum.

Jak dla mnie okres próbny 1 miesiąc. Zobaczymy czy podoła.

Jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ziomek zrobił dla serwa tyle co nikt dajcie mu tego admina natychmiast :d

+staż

+Steam

+GT

+wiek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem już niebieska to.... uważam że powinien dostać szanse ! 

Jestem na tak bo widać, że się stara. 

 

 

 

Edit: @Mirass w którym zielonym?

By Mirass,

W zielonym by Ci było bardziej do twarzy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej już nikt nie wypowie się w tym temacie więc @batonik lub @Sevral podejmijcie decyzję czy podanie przyjmujecie czy odrzucacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na GG lub PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...