Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
O ty dziadu

Odwołanie bana

Question

Witam , chciałem się odwołać od bana

dostałem bana od gracza "Jestem Karol Mam 27 Lat (Crayzool13)"

powód: Czitowanie

kiedy : 30.09.2019 - 17:39:33

sytuacja była taka , że grałem jakiś czas zaczynała się nowa runda czyli rozgrzewka kiedy dostałem bana . czemu ? jakie czitowanie ?

gram czysto s rundy , że idzie mi zajebiście , ale sa również gdzie mnie bija i robia co chca bo mi net kiepsko chodzi ale to nie podstawa żeby mi bana dawać

chciałem kupić vipa i na szczęście się wstrzymałem bo bym kasę stracił gram na tym serwerze jakiś czas  i mi się dobrze gra więc prosił bym o zdjęcie bana możecie mnie obserwować

http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?site=2

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

07:48 - Wcelował się przez drzwi i zabił.

13:22 -Wyleciał wcelowany od razu nie patrząc w inne strony po chwili to samo skrył się po czym wcelowany w model wychyla. 

15:18 -Leci na pewniaka na galę po czym zatrzymuje się i czeka aż koleś mu wybiegnie pod celownik.

20:00 -Zaczą strzelać akurat w momencie gdy zbliżył się tam przeciwnik.

22:23 -Wiedział kiedy wybiegnie mu ziomek z ct to szybko celownikiem zjechał 

No to tak jak na moje 100% WH kryje się ale mu to nie wychodzi 😄 

Pozdrawiam Reikon :d

• 0

13:22-tu dla mnie typ spalony na 100% i w
20:00 typa jeszcze nie widać a ten strzela
moim zdaniem ta 13:22 już jest na bana ale niech jeszcze ktoś z GA się wypowie żeby nie było.

• 0

ludzie co wy pierdol.... jakie wh ? to maja być dowody ? macie słuchawki ? nauczcie się grac na słuchawkach a nie aparatach słuchowych ustawicie dobrze dźwięki i nie pierdolcie przez mikrofon o dupie maryni to będziecie wiedzieć co się dziej skanować przez ściany nie umiecie ? i nie wiecie w których miejscach to ok jestem winny w takim razie jak pozbywacie się graczy bo lepiej graj od was to nie zdejmujcie mi bana!

By ☆Sevral,

+1 przeklinanie

• 0

3/4 lata odpalona a wy banujecie akurat gościa który jest czysty jak bym wiedział że jestem odpalony to bym się nie trudził tu pisać ale ok wy****** mam jak tak stawiacie sprawę temat do zamknięcia serwerów jest pełno  po o za tym chciałem dowodów a daliście mi link który mój komputer nie otwiera .

• 0
2 godziny temu, O ty dziadu napisał:

jak bym wiedział że jestem odpalony to bym się nie trudził tu pisać

gdybym za każdy tego typu tekst dostał dychę . . . to bym nie trzeźwiał

14 godzin temu, O ty dziadu napisał:

pozbywacie się graczy bo lepiej graj od was to nie zdejmujcie mi bana!

nie, nie grasz lepiej, tylko perfidnie czitujesz a nawet z czitami jesteś cienka buła, co w życiu ci nie idzie (w grze również ) ? wiec wszelkimi metodami musisz udowodnić że jesteś lepszy od innych . . . żałosny człowieczku ;]  żegnam cie z naszych serwerów. Brak UB. Zamykam

• 0

Obejrzałem te akcje co podaliście dla oszczędzenia czasu. Ban słuszny. @Maleństwo możesz go żegnać.

3 godziny temu, Sevral napisał:

żegnam cie z naszych serwerów. Brak UB. Zamykam

A sorki nie doczytałem się.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...