Skocz do zawartości
Kindzia:*

Skarga na admina glebbie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Skarga na: glebbie

Data zdarzenia: 06.11.2019r.

Nick w grze: Kindzia:*

Opis sytuacji: Dnia dzisiejszego po godzinie 21, wbija na serwer admin wyżej wymieniony. Ledwo wszedł na serwer i od razu dostałam bana. Za co? Bo powodem według niego było "Przeklinanie", choć nie wspomnę, że słowem się ani nie odezwałam, ani nic nie pisałam. Przeboleje ten 30minutowy ban, choć uważam, że dostałam go niesłusznie- nawet jeśli przez pomyłkę albo od "widzimisie" admina, bo nie na tym powinno to polegać. Więcej tu raczej nie mam nic do dodania, ale proszę przejrzeć wyciąg rozmów:)


|||Zostałes zbanowany na tym serwerze
|||Twój Nick: Kindzia:*
|||Twoje IP: 5.173.24.104
|||Steam: STEAM_1:0:913432176
|||Admin banujący: glebbie
|||Powód: Przeklinasz
|||Data bana: 06.11.2019 - 21:09:51
|||Zbanowany na: 30 minut
|||Pozostało czasu do końca: 28 minut i 1

 

Pozdrawiam,

Kindzia:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 ban minął,

2 @glebbie to porządny admin których coraz mniej jest i by ciebie nie zbanował bez przyczyny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sevral napisał:

jedyne co znalazłem w logach 

Kindzia:* -21:08:19- 'say_team' "nie ch*j z nim:P"

 @glebbie ? 

A znalazłeś do czego to było odniesione? Nie wyrywaj wiadomości z kontekstu 🙂 

Dodam, ze gdy ta „rozmowa” się odbywała na serwerze owego admina, o którym teraz mowa- nie było. Dużo jest ludzi na serwerze, co przeklnie raz w wiadomości i nikt od razu bana nie dostaje za to- wiec bądźmy ludźmi.

8 minut temu, son goku napisał:

1 ban minął,

2 @glebbie to porządny admin których coraz mniej jest i by ciebie nie zbanował bez przyczyny 🙂

Wiem, że ban minął, dlatego na wstępie zaznaczyłam, że go przeżyje, a jedyne czego chcę to wyjaśnienia całej sytuacji 🙂 
 

By SSS,

jak byś nie zrozumiała tego co napisałem to wytłumaczę ci to łopatologiczni " ZA MAŁO NA BANA" przynajmniej na 30 min max 5 min nawet jeżeli nie wyrwiemy z kontekstu, po za tym sprawa nie tyczy się twoich rozmów tylko przeklinania wiec nie będę wrzucał całej rozmowy a jedynie przekleństwa jakie znalazłem w logach z danej godziny wiec . . . kontekst jest tu nie ważny, przeklinanie to przeklinanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeklnalas, bylo ostrzezenie, na tym nie skonczylas i dostalas ban. 

Drugi typ nie dostal bo uciekl.

Jak dla mnie ban za bardzo sluszny. I nie jest to twoj pierwszy raz, @Kindzia:*

UPD: Znalazlem jeszcze jeden screen (drugi w tym post'cie, 05.11.2019, 14:16), gdzie nie dostalas bana, chociarz tez musialas. Nastepnym razem lepiej pomysl przed tym jak bedziesz pisac skarge, admini zawsze maja dowody.

kindzia.jpg

kindzia2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glebbie co do wkurze to nie przekleństwo może sobie pisac ile tego chce co do 2 ss to Ban na max 5 Min bez przesady, że za takie coś 30 dajemy bo zaraz graczy zabraknie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli już tak rozdajesz bany, to chociaż sprawiedliwie- bo nie byłam jedyną osobą co przeklneła, a mimo wszystko to tylko ja poleciałam 🙂- sam masz nawet na to dowód. A słowo "wkurze" to nie jest przekleństwo w języku polskim.

A jeśli już tak dodajesz stare screeny i do tego nawiązujesz to chociaż miej czelność i mów prawdę- bo wtedy też poleciałam. A jakoś osoba, która celów nie wykonywała, a jedynie kampiła byleby mieć, jak najwięcej fragów (każdy na serwerze może to potwierdzić, bo to niepierwszy i nieostatni raz) nawet zwykłego kicka nie dostała. 🙂

ss.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pierwsze co widzialem jak wbilem na serwer to byly twoje przeklenstwa, trzeba bylo zglaszac gracza na u@, nie ma o czym tu wiecej rozmawiac, temat do zamkniecia, ban dawno ci wygasl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjaśnione . Zamek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...