Jump to content
Sign in to follow this  
Martwica

Turniej

Recommended Posts

Siema, mam taki pomys艂 aby stworzy膰 turniej cs 1.6 馃槈 5 vs 5, kilka dru偶yn. Nawet nie chodzi o nagrody tylko aby sie dobrze bawi膰 ;D

Co o tym s膮dzicie ? 馃檪

Jak masz jaki艣 serwer by na nim stworzy膰 turniej i ch臋ci do prowadzenia grafiku dru偶yn kto z kim i kiedy ma gra膰 to mo偶esz go zorganizowa膰 馃檪

No i git, teraz wystarczy ludzi ogarn膮膰. Nie wiem, trzeba jako艣 to og艂osi膰 馃槃

Ten post b臋dzie nie oficjalny ale dogadamy si臋 mo偶e na priv jak wr贸c臋 co do szczeg贸艂贸w. :)

Serwer kosztuje grosze z tego co wiem ale pytanie do Ciebie czy by艣 by艂 w stanie mi pom贸c z nim ^^

By Guest,

Ucz si臋 :) komendy RCON i jazda :D

Zanim kupicie serwer i wgl to na waszym miejscu zrobi艂bym ankiet臋 lub co艣 w tym stylu i sprawdzi艂 ilu graczy jest ch臋tnych na taki turniej. Bo patrz膮c na ostatni turniej "艣nie偶ki" to zainteresowanych by艂o bardzo ma艂o u偶ytkownik贸w forum bo tylko 18. Wi臋c nie ma sensu robienia czego艣 takiego na np. 4 dru偶yny (jest to bezsensowne), ilo艣膰 zainteresowanych moim zdaniem musia艂aby wynosi膰 co najmniej 30 os贸b by by艂o chocia偶 6 dru偶yn.

Znacie mnie ja bardzo ch臋tnie itp

Ale czy s膮 przewidziane nagrody moi starsi panowie @Mirass i @Atypowy

btw

@smutneoczy @Reikon to co jak b臋dzie turniej to Dzidowcy znowu poka偶膮 gdzie jest innych miejsce 馃槃

jak by co werbujemy dobrych graczy @Mirass dziadku mo偶e ty do艂膮czysz do nie艣miertelnych dzidowc贸w 馃槃albo ty @Atypowy a mo偶e razem dojdziecie do nas 馃槃 ( ale nie w nas ) 馃槃

Jak b臋dzie turniej to mi m贸wi膰 to wr贸c臋 na chwil臋 do 1.6 i popykam z wami 馃槷

Spokojna twoja @son goku聽najpierw trzeba to zorganizowa膰 porz膮dnie bo widzia艂em ju偶 takie pseudo turnieje tutaj gdzie ludzie byli ch臋tni, a tu dupa z organizacj膮聽:o聽

Om贸wi臋 szczeg贸艂y z @Martwica聽na priv i zobaczymy. B臋dziemy informowa膰 na bie偶膮co.聽

Moim zdaniem pomys艂 fajny, ale nie wypali si臋 :/

Po pierwsze dlatego, 偶e b臋dzie bardzo ma艂o ch臋tnych, a ostatni turniej snowball by艂 tego najlepszym przyk艂adem, a po drugie o ile intencj膮 jest dobra zabawa, o tyle znaj膮c tego typu turnieje, czy serwery typu MIX 5 vs. 5 po jakim艣 czasie gracze b臋d膮 siebie nawzajem obwinia膰 za oszustwa, p贸藕niej b臋d膮 wyzwiska i powstanie na koniec tzw. "patomix"...

Maj膮c do艣wiadczenia z 2 sieci, gdzie mix by艂 praktykowany, po jakim艣 czasie by艂o tylko 藕le z organizacj膮 i z zachowaniem graczy.

Je偶eli chcieliby艣cie ju偶 robi膰 takie turnieje, a przede wszystkim dru偶ynowe, to moim zdaniem organizacyjnie mogliby艣cie pozwoli膰 na korzystanie z komunikator贸w, a najlepiej z discorda serwera HE (oczywi艣cie, reszta rzeczy jak wh, powinno ju偶 grozi膰 banem) Ps. nie polecam korzystania z TS-a. Mapy winny by膰 albo typowe na turniej, a wi臋c mapy typu aim, czy awp, albo ma艂e mapy de i cs. Np. cs_estate, czy de_dust2_long. Dob贸r map ju偶 Wam pozostawiam.

Jak ju偶 b臋dziecie mieli gotowy serwer, to przed jego oficjalnym w艂膮czeniem mogliby艣cie wstawi膰 na 1# i 2# pluginy z informacjami na temat powstania takiego serwera i zach臋cenia ludzi do grania / chyba, 偶e chcecie, aby tu gra艂y tylko zaufane tu osoby :D

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A co do nowego serwera ostatnio przyku艂 mi uwag臋 serwer z modem GunGame i moim zdaniem by艂by to聽najlepszy serwer w艂a艣nie na turnieje, gdzie jednak nie mo偶na by by艂o ju偶 korzysta膰 z komunikator贸w. Jego styl dzia艂ania i rozbudowany system powoduje, 偶e ludzie respi膮 si臋 3 sekundy po zgini臋ciu, a zb臋dno艣膰 komunikacji ograniczy negatywne zachowania graczy. Do tego dochodz膮 staty :D Co o tym s膮dzicie?

Inaczej. Kto by艂by ch臋tny to wzi臋cia udzia艂u w takim konkursie? My艣limy nad sk艂adem 3 vs. 3 lub 5.vs 5. Chodzi o to 偶eby si臋 nie nudzi膰.

Musimy wiedzie膰 czy s膮 osoby kt贸re by chcia艂y 4fun zagra膰 co艣 takiego ? ^^

Nie chc臋 偶eby by艂 jaki艣 du偶y spam wi臋c najlepiej pisa膰 priv albo tutaj jeden kr贸tki post.

@Mirass ja 馃槃

Wiecie jak to b臋dzie wygl膮da艂o : pierwszo entuzjazm a potem spadek etuzjazmu a偶 w koncu powiecie 偶e za ma艂o os贸b i 偶e w pupie to macie bo nikt nie chce gra膰 btw ledwo co @Atypowy zrobi艂 turniej na 18 os贸b, w dodatku z atrakcyjnymi nagrodami, a wy chcecie robi膰 na tzw suchara turniej ff, to troch臋 s艂abo moim zdaniem si臋 nie uda nawet ten post 6 os贸b tylko odwiedza聽 czyli zainteresowanie zerowe 馃槥 .

Ale jak wypali to jednego zawodnika macie MNIE 馃槃

I DO ORGANIZATORA TURNIEJU @Martwica rozumiem 偶e ty organizujesz wi臋c 5vs5 czy 3vs3 czy 1vs1 gramy聽 ? i zasady ju偶 uk艂adaj jak chcesz 偶eby pykne艂o co艣 w rodzaju tego co stworzy艂 @Atypowy dziadek

@smutneoczy @Reikon Dzidowcy聽 graj膮聽 ?

Ja jestem ch臋tny, i wola艂bym 偶eby dru偶yna sk艂ada艂a si臋 z 5 u偶ytkownik贸w, dajcie jakie艣 info na serwerach o takim turnieju, mo偶e stali gracze kt贸rzy nie maj膮 konta na forum w ko艅cu je za艂o偶膮 i wezm膮 w nim udzia艂 馃檪

By Mirass,

Ju偶 ustawi艂em bindy. Jak b臋dziesz wbija膰 na serwery prosz臋 o to samo. ^^

1 godzin臋 temu, Mirass napisa艂:

Inaczej. Kto by艂by ch臋tny to wzi臋cia udzia艂u w takim konkursie? My艣limy nad sk艂adem 3 vs. 3 lub 5.vs 5. Chodzi o to 偶eby si臋 nie nudzi膰.

Ja Ch臋tny 馃槈

jak si臋 turniej nie odb臋dzie to ja wygra艂em jak by co 馃槃

Silver si臋 zg艂asza! 馃檪

Skill bez szalu. A co Mi tam. Tez zagram jak cos bedzie.

Odrazu m贸wie 偶e zapisy mog膮 troche potrwa膰 bo ma艂o ludzi sie zg艂asza

Ja jestem ch臋tny

Ch臋tnie spr贸buje 馃槈

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...