Skocz do zawartości
popus czy to ty

[Podanie Zaakceptowane] Podanie na Admina | POPUS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: popus czy to ty
Staż w cs'a: 5lat
Wiek: 20 
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): staram się grac tak po 1-2h dziennie lecz zdarza się czasami dni, że potrafie siedzieć bardzo długo na serwerze  https://www.gametracker.com/player/popus czy to ty/31.186.83.63:27015/   (zarzucam ewentualni jeszcze link z starej #4 ) :https://www.gametracker.com/player/popus czy to ty/31.186.83.188:27155/    by nie było, że doświadczenie jakieś na dd2 słabe 😛 
Gdzie miałeś/aś admina: Nie miałem nigdzie :(( 
Gdzie masz admina: Nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Długo się zastanawiałem nad napisaniem tego podania ale postanowiłem to zrobić, ponieważ zauważyłem, że kolejny admin niestety zrezygnował :(( .

- Jeszcze kilka miesięcy temu jak i nawet teraz ludzie ( w tym admini, a nawet i Honor) namawiają mnie do tego.

- Myślę, że potrafię poznać kiedy ktos cheatuje, a kiedy jest czysty. ( Potrafie nawet pokłócić się z adminem na serwerze, że nie ma racji i sam zobaczyć delikwenta. Zdarzało sie, że to ja miałem racje, a czasami, że niestety nie mam).

- W ostatnim czasie zdarzy się gra (rzadko ale zdarzy się), że właśnie admina nie ma ktoś "oszukuje",  a akurat jestem na serwerze.

- Jeśli jest możliwe wrzucenie demka na forum staram się to zrobić lecz w ostatnim czasie wolę jednak napisać do admina na steam'ie/forum by wbił i zobaczył co się dzieje ( aktualnie mam prawie wszystkich adminów w znajomych na steam'ie więc napisanie do aktywnego admina nie jest problemem, a  po prostu szybsze i wygodniejsze).

- Ludzie mnie lubią, może nie wszyscy bo wiem, że wielu zraziłem moją paplaniną ale mówi się trudno. 

- A przy okazji chciałbym się nauczyć adminować. Admini mówią, że to nie jest trudne więc myślę, że raczej ogarnę.  Ewentualnie poprosiłbym kogoś o pomoc. 
Kontakt: Steam, E-mail 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale musze być na NIE 😔

Nie no dobra swiruje popus to jedna z osób o których wspominałem że mogą być adminami tylko trzeba zachęcić ja zachęciłem moim odejściem wasza kolei 😂❤️

Jestem na duże TAK dajcie mu flagi i leć banować Popek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@popus czy to ty widzę że kolega się nie zna 🙂 ty nie musisz składać podania bo już twoje podanie zostało zaakceptowane 😄 napisz do czerwonego/ opiekuna serwa 😄 i masz admina

btw jak bym się mylił

+starz

+ chłop zna hltv

+ stary wyjadacz

+ aktywny

+ ma konto ponad 1 miech

+ zgłaszał cziterów

+ w miarę spawiedliwy

+ miał tu adma XD

---------------------------- =

TAK

😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak,

Staż jest,

Wiek jest,

Zgłasza cziterów, na serwerze jak i na steam'e

Z Kulturą to nic sobie nie przypominam takiego, czyli jest git

Bardzo często bywa na forum jak i na serverze.

 

No jestem na TAK :).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TAK
+ zgłaszał demka na forum, na serwerze i czasem na steam
+ jest z nami bardzo długo, więc zaległości na forum czy w gt nie ma 
+ na serwerze nie sprawia problemów
Opanowanie amxmodmenu jest bardzo proste, braki w administracji są ogromne więc przyda się osoba na to stanowisko.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie tak.

Wymienic zalet mozna sporo. Demek brak ale jak mówił dużo zgłasza a pomoc tak czy siak sie przyda.  Niech sie przekona jak to jest z flagami. Życzę wytrzymałości.

 

Już moge pierwsza radę dać. Powstrzymuj nerwy - dużo graczy bedzie prowokować nową twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MIRAS napisał:

Demek brak 

@MIRAS demka są, stare ale są :trollface: Dziękuję Oczywiście za życzenia i "TAK". 

By Mirass,

Nie wypowiadamy się we własnym podaniu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Tak 🙂

By Gość,

Uzasadniamy swoje poparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej na Tak!!!! 

Wiek +

Staż duży na HE

Zgłasza cziterów.

Jak mu powiem że jest cziter na mapie, to zaraz schodzi wraz ze mną na specta lub sam i patrzy na wyznaczonego delikwenta. 

Podkreślę ze ma dość spore doświadczenie w wychwycaniu odpaleńców więc jeszcze raz wielkie TAK!!!!!!! POPUŚ NA ADMINA!!!!! Jak nie na prezydenta haha pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.
+ miły, pomocny i kulturalny,

+/- gt, 

+ wiek,

+ staż, 
+ chęci. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało się udzielam ostatnio ale takiego podania nie  da się ominąć. 

Jestem na TAK. 

Zawsze zgłaszał graczy, wie gdzie szukać admina, potrafi opanować tłum choć kiedyś i go trzeba bylo opanować.

Regulamin zapewne już zna, zawsze pomagał utrzymać porządek. Staż duży, steam jest. 

Popus trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic więcej nie dodam. Wszyscy napisali i uzasadnili.

Jest z nami długo i straszni irytuje ale no bez niego nie istnieje HE :P 

Tak ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W sumie dziwię się, że tyle zwlekałeś z tym podaniem. 

 

Nie będę wypisywał wszystkich powodów dla których powinieneś dostać admina, bo przez te kilka lat wspólnej gry pokazałeś, że jesteś godną zaufania osobą i mega pozytywną osobą z wieloma zaletami . 

 

Więc w skrócie :

-kultura 

- staż 

- odkąd pamiętam to zgłasza osoby łamiące regulamin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe patrząc co tam napisałeś jestem na tak. Bo tak.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...