Skocz do zawartości
Stracony

[Rozpatrzone] Wiadomość dla Góry

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: Stracony

Skarga na admina: To raczej informacja 

Serwer: Forum

Data zdarzenia: Ostatnie Dni

Opis sytuacji:

 

Wzór taki, bo nie ma działu skarg na administrację.

 

@Mirass jeżeli nie kłamiesz i rzeczywiście usunąłeś temat to ja się pytam jakim prawem ? Kto Ci na to pozwolił, skarga nie została rozpatrzona, a zostały Ci przedstawione prawdziwe argumenty z których nie umiałeś już wybrnąć więc usunąłeś temat, nice. Zaznaczę że też mam już dość tej gównoburzy, ale Wasza samowolka to czyste łamanie regulaminu czego nie zaakceptuje. @Honor Temat zamykasz mimo że nie został rozpatrzony. Burza była i będzie bo zamiatacie wszystko pod dywan nie wyciągając konsekwencji. Powiedz mi od kiedy to usuwacie tematy i statusy które nie łamią regulaminu ? Co Wy w tym momencie robicie ? Sami go łamiecie. Nie dziwcie się później że ludzie się wkurwiają. Za słowa przepraszać nie będę, i idąc waszym tokiem działania nie wlepicie mi za to warna. Jak już wczoraj pisałem ta serwerownia schodzi na psy, bo brakuje tu osób które ogarniają to na bieżąco. Brak twardej ręki, tyle z mojej strony ELO

 

PS. miało to iść na sbx ale jest za długie więc daje tu, tematy nie zostały rozpatrzone

 

Edit: @Maleństwo proszę zamknij temat. To wiadomość ogólna, nie ma na celu kolejnej burzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram i wylewajcie tutaj swoje żale.
@Stracony Co zostało nie wyjaśnione? parę osób dostało warna z tej całej sytuacji.
Chodzi Ci o te godzinne wyciszenie co uważacie za niesłuszne? to co robicie wygląda gorzej jak by ktoś dostał perma.
Wtedy decydowała Mała do jej decyzji należało czy będzie słuszne czy nie. 
Dla twojej świadomości konsekwencje zostały wyciągnięte.
 

1 godzinę temu, Stracony napisał:

Za słowa przepraszać nie będę, i idąc waszym tokiem działania nie wlepicie mi za to warna.


Akurat dostaniesz warna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj pw to będziesz wiedział o co mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

skargarozpatrzona.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...