Skocz do zawartości
Korsiak

[Rozpatrzone] Korsiak - Sgs

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: Korsiak

Serwer: 1# [ONLY DD2|BaToN POLAND|FREE VIP 20-10|ASYSTY|

Data zdarzenia: 1 lipiec 2020

Godzina: 19:39

Opis sytuacji: Witam, sytuacja wyglądała następująco.. Otóż grałem od dłuższego czasu na serwerze, tłumów nie było ale wtedy najlepiej się strzela przy dobrej muzyce.. W połowie mapy Pan Owsiany wszedł na specta i wiedziałem że mnie ogląda (Nie On pierwszy i pewnie nie ostatni), aczkolwiek sadziłem że chodzi o strzelanie moje z awki.. Bana dostałem mniej wiecej 10 minut po tym jak zszedł ze specta. Bana otrzymałem za "sgs". Oczywiście należy wspomnieć że nic takiego nie miało miejsca. Wszystkie skoki wykonuje spacja + strefy myszką. Obejrzałem sobie demko, przejrzałem konsole i wywnioskowałem, że chwile przed banem.. Dostał ode mnie kose. Link do demka ponizej. Sytuacja z 08:02:00. Bana otrzymałem na 12h. Chciałbym nadmienić, że chwile później ban zniknął z amx'a, dlatego odwołuje się żeby sprostować sutuacje.. Co bym drugiego bana za AB nie dostał, bo na serwer jestem w stanie wejść. Chce mieć pewność, że to nie żaden błąd.

Pana administratora proszę o sprawdzenie czym dokładnie są "sgs" oraz jaką karę dokładnie przewiduje regulamin. 

Pozdrawiam.

 

 

https://www10.zippyshare.com/v/oAr6pOyK/file.html - Demko

 

Link do bana: Tak jak nadmieniłem wyżej, ban zniknął z amx'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załączam link do bana : http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=133678

Możliwe, że się pomylił dlatego dał ub 😉 

Zobaczymy co powie @OWSIANY pszenny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zbanować kolegę z teamu, ale wyszedł i w amxmod zmieniła się cyfra na Ciebie, zaraz po tym dostałeś unbana. Na speccie nie siedziałem, jeżeli admin zostanie zabity, to automatycznie pokazuje, że jest na spec i to umożliwia adminowi patrzenie na CT i TT. Wybacz Mój błąd. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wyjaśniony. Zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

skargarozpatrzona.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...