Skocz do zawartości
Hasa

[Rozpatrzone] Siema siema

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy i koleżanki!  :bry:

Jestem tutaj aby odpowiedzieć na temat mojego bana :biggrin:

Nich: Hasa ^^

Skarga napisane przez @Izaa!!! 

6:36-6:43

Tutaj pokazuje co to są SGS'y i GS'y 

8:15-8:22 

Niestety Iza lecz to nie były SGS'y/GS'y tylko bgsy a nie widziałem w regulaminie nic że nie można tego robić. Zakazane jest tylko robienie gs'ów, sgs'ów.

9:12-9:18 Także nie SGS'y/GS'y lecz ponownie BGSY ☺️

Wypisałam najciekawsze moim zdaniem minuty możecie sobie obejrzeć demko od nowa, bo jest tego więcej. 

Jestem za ty żeby dać bana na zawsze ponieważ, to wkurza ludzi, gdy latają na wspomagaczach i nic nie można ubić 😉

 

Odpowiedziałem na najciekawsze twoim zdaniem minuty. Ban na zawsze? Trochę śmieszne, ponieważ to nie są żadne wspomagacze. Każdy się może tego nauczyć, oczywiście jeżeli tylko chce. Wystarczy mieć myszkę ze scrollem, spacje,a i d to wszystko. A ty jeszcze chcesz wmówić że ja używam wspomagaczy? W regulaminie jest tylko zakaz używania SGS,GS i bugów gry.

  :gk:

 

Teraz coś dla Takila

Teraz dam przykład, bgsy to jest po prostu używanie grawitacji jeżeli jedziesz autem z prędkością np 100km/h i naciśniesz hamulec to pojazd zatrzyma się odrazu? Odpowiedz to nie. Tak samo jest w csie tylko tam używa się ctrl (kucania) aby dotknąć ziemi i nie stracić prędkości.

 

BGS'y to używanie ctrl (kucania) aby dotknąć ziemi i nie stracić prędkości i tak w kółko.

 

Ogólnie to pozdrawiam @Izaa!!!  z mojej strony polecał bym Ci poczytać na temat GS'ów/SGS'ów co to jest bo to mnie śmieszy jeżeli tłumaczyłem ci na serwerze chyba z 5 razy co to są GS'y/SGS'y/BGS'y a ty dalej tego nie rozumiesz i składasz skargę na mnie "Powód: SGS GS"

 

Proszę o ub ponieważ to jest nieuzasadniony ban

 

Miłego czytania :5870c5c7c2ac5_D:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Izaa!!! to ty fajnie masz ze sgs to wspomagacze :) Tego można się normalnie nauczyć chyba, że masz komputer z drewna i 20 fps. SGS-y to NIE SĄ WSPOMAGACZE. Wpisz sobie na yt jak robić sgs, gs'y, że ty TEGO WIELKA KSIĘŻNICZKO NIE UMIESZ ROBIĆ to od razu wspomagacze zbanuje go, bo ja tego nie umiesz (co dłuższe szpony sobie zrób kappa)

@Izaa!!! a co sama się już obronić nie potrafisz? 

@Izaa!!! racja każdemu może się zdarzyć ale jak nie macie w regulaminie tego zabronionego to nie powinnaś banować, ogólnie, żeby nie było nie jestem po nikogo stronie 💖

By Maleństwo,

+1 za zbędny post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ToxicOsoba dobrze mogłam się pomylić tak, ale typu sgs gs  i tym podobne są zabronione, więc zostawiam temat Czerwonym @Sevral  @Honor lub GA @Tayquil @OWSIANY pszenny

By MIRAS,

Również upominam o komentowanie, nie masz kolejnych dowodów nie reaguj na zaczepki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Izaa!!! Gdzie w regulaminie masz typu Sgs gs  i tym podobne są zabronione?

Zabronione są tylko sgsy gsy i robienie bh

By MIRAS,

Nie komentuj ponownie w tym temacie. Wypowie sie ponownie GA lub czerwoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

16. O karze nieuwzględnionej w regulaminie decydują admini

 

Myślę, że nie na mowy o ub. Zdajesz sobie sprawę, że rzeczy służące do przyspieszania są zabronione. 

Bgsy są pośrednie/podobne do gsów, jednak stwierdziłeś że będziesz sprytniejszy.

Na szczęście jest punkt 16. Regulaminu i na jego mocy nie dostaniesz ub, a sam poproszę honora żeby dopisał,, oraz rzeczy pośrednie/podobne". 

 

Jeśli @Honorbędzie miał coś przeciwko - temat otworzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

sprawarozpatrzona.gif

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...