Jump to content
Sign in to follow this  
Maleństwo

Pod ostrzałem - HarryFireBlade

Recommended Posts

LmsJDLY.png.fa7f99f4720df44ffb9de2a14e8b5d4f.png.8d1a1096d4a528e92117ffc11fa658dd.png

Tym razem zbierałam opinie o naszym adminie @HarryFireBlade :)

READY? SET! GO! 

Opinia 1:

Harry : Dobry kolega, dobry gracz, dobry admin. Czasami  ma problemy z celnością w grze 😂😂😂 najbardziej  aktywny  admin na 2. Pasjonat motoryzacji.

Opinia 2: 

"Ten od autek z dużą rodzinką  i wycieczek rowerowych kilka razy zamieniliśmy parę słów myślę że nadrobimy więcej"

Opinia 3:

Dobry z niego admin i dobrze wykonuje swoje obowiązki na serwerze ostatnio nawet dał mi upomnienie a nie bana za co bardzo dziękuję 

Opinia 4:

Nic do niego nie mam ale jest taki trochę zbytnio staroświecki? Rozumiem że ma rodzinę itp ale zbyt dyscyplinarny jest

Opinia 5:

Nie znam go osobiście. Na serwerze też nigdy nie spotkałam chyba, ale ja mało grywam po prostu 😎 kojarzę go troszkę z sb, bo czasami coś tam napisał. Myślę, że należy do osób spokojnych i opanowanych, radzących sobie z niedobruchami na serwerze 😊

Opinia 6:

Spoko gość. Jeden z najlepszych adminów. I wiem że chciałby mieć c70 a nie kolibre ;)) xD

Opinia 7:

Dobry gracz jak i admin. Można z nim pogadać o wszystkim i o niczym.

Opinia 8:

Nie miałam za bardzo z nim dużo kontaktu żeby coś powiedzieć ale tak to jest miłą osobą i ma fajną rodzinkę.

Opinia 9:

Trochę cwany, cichy, spokojny, leniwy Ale w porządku

Opinia 10:

Tomuś ? Bardzo pozytywna osoba moim zdaniem. Z fotek wygląda że ma fajną rodzinkę 😉 Dobry admin moim zdaniem. Spokojny, ułożony. 

Dosyć często nawet teraz idzie spotkać go na serwerach 🙂 Niestety nie mieliśmy okazji jakoś bliżej się poznać 

Pozdrawiam go serdecznie 

Opinia 11:

Tomek - bardzo dobry i stanowczy admin. Nie musi sypać banami jak "asami z rękawa" żeby mieć posłuch wśród graczy. Jest bardzo miły, pozytywny.

Z radością chwali się swoją familią.

Dziękuje każdemu kto odpisał na moją wiadomość i opisał w kilku słowach @HarryFireBlade

😄

who next?