Skocz do zawartości
LoLeK

[Archiwum] JOU i CYA WAM !

Rekomendowane odpowiedzi

Haloooo :D

Tu wasz znany i nie lubiany cziter, ktory konczy gre w cs.

Stwierdziłem ze musze zająć sie życiem i ogołem wszystkiego co jest wokoł mnie. Dlatego tez koncze wszystko co zacząłem tutaj, ale oczywiscie forum nie opuszcze bede tutaj wpadal, pisał, czytał, komentował itp itd. lol3

Zycze wam powodzenia w grze i zyciu rownież, zebyście wiedzieli kiedy nadejdzie odpowiedni czas by skonczyc z tym nałogiem : >

Steama jak widzieliscie juz sprzedałem teraz tylko usune NS i GIT :konik:

Wiem, ze napewno wiekszosc napisze ze i tak tu wroce, ale ja nie zaprzecze bo nigdy nie wiadomo choc zobaczymy co pokaze zycie. Postaram sie juz nie wracac do tej gry. czat1

bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lolus miłego spokojnego zycia życze lol3

i co tu mówic powodzenia w zyciu jak bys kiedys zatesknił za nami i tym serwem ip znasz wiec bedziesz wiedział co zrobic :] i kogo teraz bedzie nam czitował na serwach jak ciebie nie bedzie ?:D

no to NaRkA (zapraszam cie za pol roku na serwa po karam cie ) lol2 lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu ...

hahaha ;d !

to baw sie taam ;)) . do nastepnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wróci :D

Ja też miałem nie grać w cs a jednak nie mogłem się oprzeć ;P lol3

No cóż, bywaj i powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no narka nareszcie sie poziom na serwerach podniesie :D niedlugo wszyscy skonacza gre za 2-3 lata koniec cs bedzie :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróci jak bumerang :D

powodzenia : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja póki będę miał komputer , internet i trochę czasu na cs to dotąd będę grać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wroci. wszyscy wracaja. ;) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko będę tęsknił za jego głosem, zawsze miałem przy tym ubaw :>. A tak do waszej informacji mruwa też niby "odszedł"* :>.

*Ale mruwa to jest jedyna osoba co odchodzi i przychodzi :multum razy :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie LaLeczka nie moze odejsc :p nie ma takiej opcji :p i kogo ja tak teraz bede nazywala? :( ja juz tez kiedys mowilam ze odchodze... i jakos jeszcze jestem :P nie umialam tak tego zostawic :p za duzo czasu tu spedzilam ;)

Noo i tak wrocisz zobaczysz ;)

Trzymaj sie Tam ;) i zagladaj czesto do Nas :D BuziaKii ;** ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie! wpieniony

Kto się będzie ze mną bawił w berka po serwerach jak nie ty?

NO ale cóż kiedyś trzeba odejść. :D

Ale i tak długo bez nas nie wytrzymasz :P

3maj się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakby tak dodać, to nawet jak będzie na serwerze to my go nie poznamy bo w końcu lolek lubi być incognito i latać z innym nickiem, co nie lolus:>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie jakby tak dodać, to nawet jak będzie na serwerze to my go nie poznamy bo w końcu lolek lubi być incognito i latać z innym nickiem, co nie lolus:>?

Jeden drugi ban ode mnie i w końcu będzie musiał skargę napisać :P I wszystko się wyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wkoncu wpadnie tak jak mruffa wpadł xd Haah Lolek może i odejdzie ale wróci tak szybko jak odszedł ;D

No a tym czasem 3maj się i powodzonka ;) :konik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mruwa, tak jak Ja (tylko nikt o tym nie wiedział) odejdzie i po krótkim czasie wróci ...

Ale narazie, to baj baj, i powodzenia :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że moja Mruffka robi to samo co ja;) ja juz ponad 2 tygodnie bez csa;) hym hym.. Jak wiadomo wszem i wobec (?;D) zdaje mature.. wiem że za mną nie tęsknicie ale zamierzam zrobić Come Back bo ''złe czasy nastąpiły Drogi Michale buahahaha (śmiech z horroru) xD'' więc jakoś rzuce w kąt te książki i wróce do was;P ale zrobie wam niespodziewajke i mnie nie poznacie;P wieeec.. Mruffko ty moja życze ci wiecej rozumu,braku wolnego czasu spowodowanego dziewczyna;p a właśnie weź ją tu zaproś to ja i Michałek sie nia zaopiekujemy;) xD no i oczywiście nie zapomnij o Mnie i naszych upojnych nocy ze Mna i Elizką;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahhaahah Katarinka widze cos chyba sie lekko pomylił ale dobra wybacze mu to lol3

Widze ze wszyscy jestescie pewnii swego, no no zobaczymy jak to bedzie, ale postaram sie tu nie wracac jak najdluzej i nie zeby nie bylo ze was nie lubie, bo was KOCHAM, ale cóz sami wiecie xD.

Ohh Ohh a jak juz wroce to napewno sie dowiecie bo na moim normalnym nicku ~LoLeK, bo juz mnie nie bawi zmiana nicku :matrix:

A na forum bede czuwał :>

Ehh Oluu a w berka pobaw sie teraz z NucLeuSem mysle, ze mnie godnie zastapi xD :D

:strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę że moja Mruffka robi to samo co ja;) ja juz ponad 2 tygodnie bez csa;) hym hym.. Jak wiadomo wszem i wobec (?;D) zdaje mature.. wiem że za mną nie tęsknicie ale zamierzam zrobić Come Back bo ''złe czasy nastąpiły Drogi Michale buahahaha (śmiech z horroru) xD'' więc jakoś rzuce w kąt te książki i wróce do was;P ale zrobie wam niespodziewajke i mnie nie poznacie;P wieeec.. Mruffko ty moja życze ci wiecej rozumu,braku wolnego czasu spowodowanego dziewczyna;p a właśnie weź ją tu zaproś to ja i Michałek sie nia zaopiekujemy;) xD no i oczywiście nie zapomnij o Mnie i naszych upojnych nocy ze Mna i Elizką;)

omg jak widze takie posty, ze ktos sie uczy na mature w styczniu :P porazka :D matura jest latwiejsza wg mnie od egzaminu gimnazjalnego :p powodzenia

A co do tematu :

Lolek i tak wrocisz ja juz mialem przerwy po pol roku i tez wracalem :( teraz nie gram od tygodnia i mnie wgle nie ciagnie :P ale na dluzsza mete zycie bez cs'a nie ma sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej powiedz, że życie beze mnie i bez nas nie ma sensu;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to narty Lolkinsonie Cruzoe ;D Będziesz tak żył na bezludnej wyspie bez cs'a? I tak wrócisz! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...