Skocz do zawartości
Zazi

Liga mistrzów..

Rekomendowane odpowiedzi

tylko i wyłącznie BARCELONA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mają zdecydowanie lepszą drużynę od ManU i muszą to potwierdzić :)

Nie powiedziałbym :) Dla mnie to Man Utd ma najlepszą kadrę. Ofensywa Barcelony jak najbardziej najlepsza na świecie ale obrona odstaje od tego czym dysponuje najbardziej drażniący mnie trener świata i jego guma czyt. Ferguson.

Życzyłbym sobie wygranej Czerwonych Diabłów bo już mam lekko dość świetności Barcy. Do tego zawsze będę mógł powiedzieć że moje Juve we wtorek wygrało z najlepszą drużyną Europy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałbym :) Dla mnie to Man Utd ma najlepszą kadrę.

To ja będę drążył temat :)

O napastnikach i pomocnikach nie ma co mówić, bo na każdej pozycji Barcelona ma przewagę. Na niektórych mniejszą, na niektórych większą, jedynie Rooney na remis powiedzmy.

Obrona? Puyol nie gorszy od Ferdinanda na pewno, Vidic lepszy od Pique. Dani Alvesa od któregokolwiek z prawych obrońców ManUtd dzielą lata świetlne, obojętnie, czy będzie to Rafael, czy Wes Brown. Na lewej obronie Evra i Abidal to mniej więcej ten sam poziom, może lekko na korzyść tego pierwszego.

Bramka podobna, Valdez już nie popełnia tylu błędów co kiedyś, a Edwin jest już emerytem i najlepsze lata dawno za nim :)

Tak to z mojej strony wygląda, kadrowo Barcelona bije każdy zespół na głowę, United nadrabia grą zespołową i oczywiście ma szansę na wygraną, nawet większą, niż 2 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia barca,co to za przyjemność kibicować drużynie,która wszystko wygrywa bez sensu.!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo mowic zabraklo mnie na murawie :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głupia barca,co to za przyjemność kibicować drużynie,która wszystko wygrywa bez sensu.!!!!!!!!!!

Wiem, że jesteś rozczarowany, ale przecież o to chodzi w sporcie, żeby wygrywać. Ja bym się nie pogniewał, gdyby moja Legia wygrywała wszystko jak leci :D

200zł do przodu i to w tym wszystkim chodziło cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle, mogło być lepiej. Barca jak zwykle grała swoją ligę a to co robił Messi to klasa sama dla siebie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1. polowie nie bylo tak latwo. Ale w drugiej to juz widac bylo ze baRca bedzie im bramki pakowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 1. polowie nie bylo tak latwo.

Nie. Raczej pierwsze minuty pierwszej i ostatnie minuty drugiej, były dla Barcy "ciężkie" ;].

Moim zdaniem Barca na początku dała im się wyszaleć (do 9 minuty), a potem zaczęła grać swoje ;].

W końcówce drugiej, Barca już nie potrafiła stworzyć dobrej akcji bo był ostry pressing (w porównaniu do pierwszej połowy, gdzie na połowie MU piłkarze Pep'a swobodnie się poruszali). Gdyby MU ciągle tak grał (ostrym pressingiem) i gdyby podawał płaskie a nie puszczał wrzutek (które swoją drogą zawsze były przechwytywane) to byłyby większe szanse na wygraną :D.

Zawiódł Hernandez oraz Valencia, który był niewidzialny przez cały czas (prócz faulowania of coz) oraz można rzec cała strategia MU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEaderku Zamykasz czy czekamy do następnych losowań?? :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manchester powinien wygrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku wygra Real!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visca el Barca

//kornikooss: Otwieram na prośbę użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki //kornikooss za otwarcie :*.A Więc refresz tematu grupy w lidze Mistrzów:

Grupa A

1. Bayern Monachium

2. Manchester City

3. S.S.C. Napoli

4. Villarreal CF

Grupa B

1. Trabzonspor

2. CSKA Moskwa

3. Lille OSC

4. Inter Mediolan

Grupa C

1. FC Basel 1893

2. Benfica Lizbona

3. Manchester United

4. Otelul Galati

Grupa D

1. Real Madryt

2. Ajax Amsterdam

3. Olympique Lyon

4. Dynamo Zagrzeb

Grupa E

1. Chelsea Londyn

2. KRC Genk

3. Valencia CF

4. Bayer 04 Leverkusen

Grupa F

1. Olympique Marsylia

2. Arsenal Londyn

3. Borussia Dortmund

4. Olympiacos Pireus

Grupa G

1. APOEL Nikozja

2. FC Porto

3. Szachtar Donieck

4. FC Zenit Saint Petersburg

Grupa H

1. FC BATE Borisov

2. FC Barcelona

3. AC Milan 1 0 1 0 2:2 1

4. Viktoria Pilzno

No więc jakie wasze typowanie na finał ja myśle ,ze finał ten sam co rok temu no chyba że Manutd bede dalej trzymali forme w LM jaką prezentują.Mam troche obawy co do Realu moge nieźle namieszać.Chelsea odpada wedlug mnie na finaliste nie w tym roku Panowie.Bayern nie lubie ich ale sa nie obliczalni,tym bardziej jak graja u siebie i Forme ma Robben i Ribery.Na koniec zostawilem ta Wielka Barce mam nadzieje,ze Manutd pokrzyzuja plany Guardioli.Zapraszam do tematu :D :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...