Skocz do zawartości
Yankes123

Skarga na Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Natalia

Nick w grze: Orzech schabowy

Data zdarzenia: 14 czerwca 2011

Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze Baton FFA #2 gdy nagle zauważyłem, że Natalia zabija przeciwników z "auto lamy" (na serwerze FFA) więc zwróciłem jej uwagę żeby to wyrzuciła i powinna zmienić swoje podejście do regulaminu i serwera (admin powinien dawać przykład). Zaczęła się tłumaczyć, że biegała z glockiem a "auto lama" była Nucleusa i że w regulaminie nie ma nić o zakazaniu "auto lamy", zwróciłem jej uwagę, że jest to serwer FFA więc niech gra FFA. Nucleus, który był jeszcze na serwerze zaczął bronić Natalii pisząc do mnie "ryj". Powiedziałem Natalii o tym, że Nucleus mnie obraża. Natalia odpowiedziała mi, że "ryj" to inaczej określenie "zamknij się, twoje zachowanie mnie irytuje". Zacząłem się kłucić, że jest to obraza i niech coś z tym zrobi. Nucleus widząc to zaczął do mnie pisać "ryjek" (też obraza). Troszkę popisaliśmy dostałem kicka od Natalii. Zapytałem dlaczego odpowiedziałą mi żebym się ogarnął i "ryj" to nie obraza.

---Następna mapa (awp_india)---

Dalej dyskutuję z Natalią i Nucleusem, o tym, że "ryj" to obraza, dostałem kicka (powód "ogarnij", co to za powód?). Wróciłem na serwer i powiedziałem Natalii, że jeżeli "ryj" to nie obraza to będę do niej tak mówił, przecież nie będzie urażona, powiedziała mi wzmiankę o wychowaniu w rodzinie itp. Powiedziałem jeszcze raz, że jeżeli to nei obraza to będę tak do niej mówił. Ni stąd ni zowąd dostaję bana - powód "ochłoń".

Podsumowując Nucleus mówił do mnie "ryj" Natalia nie zwracała na to uwagi mówiła, że to nie obraza(gdy zwracałem jej uwagę żeby coś zrobiła). Gdy powiedziałem, że w takim razie będę do niej mówił "ryj", przecież to nie obraza, dostałem bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze skarga jest na mnie to się wypowiem :) . Było podobnie jak mówi kolega jednak zapomniał dodać ze nucleus dostał kicka za zachowanie , ty również bo tez pisałeś "ryj". Na koniec mapy jakiś gracz używał wulgaryzmów i obrażał graczy wiec dostał bana na tydzień za obrazę, wtedy wtrącił sie nasz oskarżyciel ze nucleus tez ma dostać bana . Przez pół godziny tłumaczyłam mu ze nucleus został już ukarany. Dodam ze cala ta akcja trwała półtora mapy i wszyscy zaczynali sie denerwować. Kolega orzech dostał kolejnego kicka powoda ,,ogarnij" wtem wszedł na serwer i stwierdził ze będzie mówił do mnie ryj gdy go uspokajałam słyszałam jedynie ryj. Wtedy dostał bana na 30 min powód " ochłoń". A tam gdzie zaczęłam mówić o rodzinie padly takie slowa." tak ryj to nie obraza i prawdopodobnie mama uczyla cie szacunku do innych zwłaszcza do kobiet"

Dodam jeszcze ze nie mam zamiaru sie użerac bez sensu bo jestem od pilnowania porządku i nie powinnam dopusic by ta sytuacja trwala tyle czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczęła się tłumaczyć, że biegała z glockiem a "auto lama" była Nucleusa

bo to moja autoszmata była, przez pomylke zamiast AWP

Nucleus, który był jeszcze na serwerze zaczął bronić Natalii pisząc do mnie "ryj"

nikogo nie broniłem tylko wkurzał mnie twój spam na say'u o, kiedy to ona miala autoszmate poltorej rundy (pare rund wcześniej)

Powiedziałem Natalii o tym, że Nucleus mnie obraża.

Nucleus widząc to zaczął do mnie pisać "ryjek" (też obraza).

tak zobaczyłem jak sie spinasz i zaczałem sobie robic z ciebie jaja, dostałem kicka, wiec nie wiem w czym problem

Troszkę popisaliśmy dostałem kicka od Natalii.

dostałeś kicka bo "sapałeś" o to samo CAŁY czas i spamowales ze mna na sayu

Podsumowując Nucleus mówił do mnie "ryj" Natalia nie zwracała na to uwagi

patrz wyżej --> dostałem kicka

ogolnie rzecz biorac okolo +20 minut zawracałes dupe o jedna akcje z autoszmata, potwierdza to wszyscy ktorzy byli na serwerze chocby ^9TetroHydroCannabinol (czy jakos tak :P) bo sam ci zwracał uwage zebyś sie uspokoil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego ty sie orzech spodziewałes? że takie gadanie do admina ujdzie ci na sucho? wiadomo było że dostaniesz kicka/bana. robisz takie afery o granie z autoszmata. Powinieneś mieć trochę szacunku do admina. powód "ochłon" był dobrym powodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chodzenie z autolama nie ma bana i można z nią chodzić a z tego co nucleus mówi że spamowałeś na say'u to dostałeś ban. Według mnie ban słuszny i nie ma się o co kłócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie słowo ryj to nie obraza, coś obrazopodobnego (i teraz znowu jak wbije na serwer to będą się nabijać z moich refleksji :>)... jakby ktoś zaczął tym spamować i wykorzystywać inne "bardzo lekkie obrazy" to by w końcu dostał bana (a moje bany są surowe :D), ale za jedno to nieeeee.

SG 550 i G3 nie są zablokowane na serwerze więc można ich używać, a że komuś to przeszkadza to już inna sprawa. W końcu po coś twórcy stworzyli te giwery, tak samo jak awp które ja nie znoszę bo przez nie mamy na serwerze całą elite kampero-staterów :D.

Co można powiedzieć takie życie, smg jest słabsze od karabinów, karabiny są słabsze od "lupeczek" ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nikogo nie wyzywałem, pisałem "ryj" gdy cytowałem Nucleusa(po to pisze "ryj" a nie ryj, zwracaj uwagi na szczegóły i czytaj całe wypowiedzi a nie tylko fragmenty). Wcale nie spamowałem tylko zwracałem Ci uwagę żebyś go zbanowała za obrazę, jeżeli "ryj" twoim zdaniem to nei obraza to sie nie zdziw jak wejde na serwer i będę do Cb tak mówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli zwracałeś mu uwagę przez 2 mapy to jest jako spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego po raz kolejny ci pisze ze nucleus zostal ukarany. Po drugie nie pozwole bys robil na serwerze borute. Po 3. szacunek do kobiet sie nalezy a ja go wymagam. Po 4. Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ban jak najbardziej słuszny i tu nie ma nic do powiedzenia.30min bana to jest krótko i się ciesz że tylko tyle dostałeś bo ode mnie byś więcej dostał bo bym to potraktował jako obraza admina:D Moim zdaniem jest to obraza ponieważ ja nie mam ryja tylko buzie tj i inni na serwerze ryj może mieć zwierze. Na drugi raz nie płacz tyle i daj sobie na wstrzymanie. Ban słuszny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban słuszny, w 100% zgadzam się z natalia. myślę że można temat zamknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak:

Admin na serwerze musi być obiektywny słowo "Ryj" może kogoś urazić. Bronienie znajomego/znajomej tutaj nie wchodzi w grę więc nie rozumiem zachowania Nucleusa ponieważ Natalia ma Admina i potrafi się bronić. Przypominam także że Admin ma kilka asów w rękawie, jednym z nich jest amx_gag który służy do tego iż blokuje możliwość pisania. Czasami trzeba pomyśleć. Moim zdaniem winny jest Admin z tego powodu że dał sobie wejść na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban dla nucleusa z miejsca powinien być. mam rozumieć, że kolesiostwo nadal w modzie?

Natalia i reszta prze kumatych adminów, chcecie by gracze do was mówili/pisali RYJ, bo mi przeszkadzasz?

kick, a co to za kara? komu w ten sposób na złość zrobiono?

Kazanek ale kolega orzech tez sie wykłócał i pisal ,,sam zamknij ryj" czy cos oboje dostali kicka nucleus sie uspokoil orzech dalej napinal dostal kolejnego , to nie pomoglo dostal bana na 30 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba coś albo źle przeczytaliście albo chcecie ich/jej bronić. ja ani razu nie napisałem "ryj", "zamknij ryj" itp. Stwierdziłem tylko "jeżeli "ryj" to twoim zdaniem nie obraza to będę do Ciebie tak mówił" więc proszę nie wymyślać, że ja tak pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy chyba coś albo źle przeczytaliście albo chcecie ich/jej bronić. ja ani razu nie napisałem "ryj", "zamknij ryj" itp. Stwierdziłem tylko "jeżeli "ryj" to twoim zdaniem nie obraza to będę do Ciebie tak mówił" więc proszę nie wymyślać, że ja tak pisałem.

Publiczne grożenie mmmmm :>

Z regulaminu:

1. Admini też są graczami!

3. Przeszkadzanie graczom: kick lub ban do 1h.

13. Niestosowanie się do poleceń admina: kick lub ban do 5h.

Jeżeli admin piszę ochłoń, to wtedy się nie drąży tematu, bądź od razu się pisze skargę, rada na przyszłość.

Nucleus dostał kicka, peszek że tego nie widziałeś, może inaczej by się to skończyło.

po zamykać ryje.

kazan, na serwerze i na forum już multum razy słyszałem japa, morda, ryj, picza, ssij,GAMOŃ i tak się składa że nikt sobie z tego nic nie robił (a obraźliwe to jest - szczególnie to ostatnie :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po zamykać ryje.

Teraz lepiej?

Dobrze się czujecie?

Ban dla nucleusa z miejsca powinien być. mam rozumieć, że kolesiostwo nadal w modzie?

Natalia i reszta prze kumatych adminów, chcecie by gracze do was mówili/pisali RYJ, bo mi przeszkadzasz?

kick, a co to za kara? komu w ten sposób na złość zrobiono?

Ktoś coś pisał o kulturze?

autokampa (g3sg1 i to sg550), jest do użytku graczy.

Teraz czas na Mój głos w tej sprawie:)

1. Kolesiostwo jest i to straszne w niektórych przypadkach:)

2. Bieganie z auto-kampą jest dozwolone(to nie mixy)

3. Już kilka razy widziałem jak Nucleus sobie pozwalał, a On gra jak jest Natalia zauważyłem:) wtedy jest combo x2 pocisk userowi:)

4. słowo "ryj" - jest wulgaryzmem:)

5. wykłócanie się z adminem nie ma sensu bo po to są skargi?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leader co chciałeś powiedzieć przez "publiczne grożenie", kto komu tutaj grozi? Czytaj ze zrozumieniem a nie robisz z igły widły. ja dalej czekam na bana dla Nucleusa za obrażanie i jakaś nauczka dla niego (admin pokazuje graczom jak się zachowywać a nie wyzywa, coś nei pasuje zmutuj/zgaguj).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłem tylko "jeżeli "ryj" to twoim zdaniem nie obraza to będę do Ciebie tak mówił

Sam to napisałeś, chciałeś bana dla nukiego i zacząłeś GROZIĆ chamskim zachowaniem, to wygląda tak "Jak on nie dostanie bana, to ja ...".

Przypomnę ci że nucleus dostał kicka za swoje zachowanie, a jak wiesz admin decyduje o karze a nie gracz narzuca swoje zdanie adminowi. Zamykam.

PS: Jak chcesz bana dla nucleusa masz dział skargi na graczy, bo już swoje przesiedziałeś a kara była słuszna. FIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Już kilka razy widziałem jak Nucleus sobie pozwalał, a On gra jak jest Natalia zauważyłem:) wtedy jest combo x2 pocisk userowi:)

Drogi cynamonowy chłopcze;) zauwaz ze jak wszedlem na serwer mialem na steamie przegrane ok6h(same mixy z 2 dni) przez 2 TYG, na #2 wszedlem na doslownie 2 mapy. Jesli bedziesz kumaty zauwazysz napewno brak mojej osoby na serverwach juz od dosyc dluzszego czasu :) i to potwierdzi kazdy kto mnie zna z #2 (booyaka, leniwiec, mruwa, sowa itd.) Ci co mnie znaja potwierdza ci rowniez ze nie było ze mna problemow z kultura ( czasem sie cos rzucilo , jak KAZDEMU, ale najczesciej po 22).

Faktem jest ze pisałem RYJ , poniewaz moja irytacja na kujacy w oczy spam i płacz od dluzszego czasu tylko w ten sposob znalazla ujscie. Nastepnie kiedy mimo nacisku spam nie ustal a zobaczylem ze ktos spina coraz bardziej, zaczalem sobie robic jaja i napisalem ryjek ryjek ryjek .... -->> KICKED reakcja jak najbardziej poprawna.

Ostatecznie Natalia ma admina od » 9 maja 2011 i daje sobie reke uciac , ba nawet dwie, ze od tamtej pory widziales mnie na serwerze gora RAZ :) przy tej akcji o ktorej nie masz pojecia byłby drugi;)

4. słowo "ryj" - jest wulgaryzmem:)

Link do definicji potwierdzajacej twoje spostrzerzenie prosilbym bardzo.

Inaczej mowiac z małej chmury duzy deszcz, sytuacja jak setki na codzien :)

POZDRO cool

P.S

Nie wypowiadaj sie o mnie jesli nie wiesz co mowisz, nie z szacunku do mojej osoby, ale co byś nie "robil z geby dupy";) Forum nie sluzy do tego zeby miec posta w kazdym temacie. CU

PPS

Zeby uciac juz wszelkie dyskusje , poprosze o bana na tydzien z powodem : obraza. Nie nie czuje sie winny:) Porprosu zeby juz nikt RYJA nie pilowal ze uklady i sobie pozwalam;)

//LEader: Otworzyłem na prośbę użytkownika a teraz zamykam :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...