Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mundial 2014 z Home-Edition!

28vbmzq.jpg

 

Witajcie.

Chciałbym Was zaprosić do wzięcia udziału w naszym mundialowym konkursie!

Nagradzamy pierwsze trzy osoby:

 

  1. miejsce otrzymuje gry: Football Manager 2014, Counter Strike Complete Edition, podkładkę naszej sieci oraz OFICJALNĄ REPLIKĘ PIŁKI UŻYWANEJ NA MISTRZOSTWACH ADIDAS BRAZUCA!
  2. miejsce otrzymuje: Counter Strike Complete Edition, podkładkę naszej sieci,
  3. miejsce otrzymuje: Counter Strike Complete Edition. podkładkę naszej sieci.

Uwaga! Nagród może być więcej! [Edit: Nagród będzie więcej]

 

Zasady konkursu są banalnie proste. Wystarczy wytypować poprawne wyniki i zdobyć jak największą ilość punktów. 

 

Jak zdobywamy punkty?

W fazie grupowej: Za poprawnie wytypowany rezultat meczu otrzymujemy 3 punkty. Dodatkowe 2 punkty możemy zdobyć za wskazanie dokładnego wyniku meczu.

W fazie pucharowej: Zasady zdobywania punktów są takie jak w fazie grupowej w regulaminowym czasie gry. Dogrywka oraz karne nie będą brane pod uwagę.

 

Jak umieścić swoje typy na forum? 

Do tego tematu dołączony jest specjalny formularz, z którego wypełnioną tabelę eksportujemy do pliku .pdf i umieszczamy go jako załącznik w swojej odpowiedzi. Proszę pliki .pdf nazywać swoimi nickami na forum. 

 

Jak eksportować do .pdf?

Wypełnioną tabelę zaznaczamy myszką, następnie z menu Plik wybieramy "Eksportuj jako PDF", w polu Zakres wybieramy "zaznaczenie", w polu Obrazy zmniejszamy rozdzielczość do 75DPI. Klikamy eksportuj i nadajemy nazwę. (sposób dla Open Office - można pobrać stąd)

 

Jak dodać załącznik do swojej odpowiedzi?

W celu dodania załącznika do swojej odpowiedzi musimy użyć pełnego edytora odpowiedzi. W tym celu klikamy przycisk "Dodaj odpowiedź", który znajduje się nad tematem po prawej stronie lub przycisk "Więcej opcji" znajdujący się z prawej strony pola szybkiej odpowiedzi. W pełnym edytorze opcja dodawania załączników znajduje się pod nim.

 

Terminy:

Do konkursu zakwalifikują się tylko te osoby, które umieszczą swoje typy przed pierwszym gwizdkiem Mundialu 2014, czyli przed godziną 22:00 12/06/2014. Do tego terminu umieszczamy tylko typy fazy grupowej! Typy fazy pucharowej umieszczamy od momentu, w którym poznamy jej uczestników, do pierwszego meczu tej fazy, czyli 28/06/2014.

 

W konkursie mogą brać udział wszyscy członkowie naszej społeczności! 

 

Formularz do pobrania (wymagany pakiet OpenOffice lub Microsoft Office):

 

mundialzHE-finaly.zip

 

Poniżej umieszczam swoje przewidywania:

 

Zloty.pdf

 

Wyniki będą dostępne w przeciągu tygodnia od finału Mistrzostw Świata 2014!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dziwne dla mnie obstawiać całą fazę grupową od razu trochę się bawię w obstawkę i dużo rzeczy zmienia sie po jednym meczu czy kontuzji może zróbmy takie dzienne akutalizacje tabeli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tym polega zabawa, wszyscy oddają plik do tego samego terminu, więc jest sprawiedliwie.

 

Sam wezmę udział, ale nie chcę mi się póki co tego wypełniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady pozostaną takie jakie są. Wypełniamy wszystko na raz. 

Możecie już wrzucać załączniki. Znalazłem problem i usunąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście niesamowici! Macie wpływ na liczbę nagród i nic nie działacie. Daję Wam jeszcze trochę dodatkowego czasu, aby do nagród dołączyła piłka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloty chyba ja znalazłem błąd hihi chciałeś napisać

Makarov.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki z Hondurasem można zrzynać śmiało bo to pewniaki :3. 

 

Ogólnie miałem pewne problemy, mój exelek niezbyt chciał współpracować z formularzem, jak coś tam źle zrobiłem złoty poprawi :D.

odsaskakielbaska.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty piłeczke możesz mi podesłać jak tak baaardzo chcesz ją komuś dać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz dziołchy się przyznać, który facet był taki dobry i wam wypełnił? ;D
 trollface

Czy może oceniałyście po kolorach koszulek? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie sobie nadziei na pierwsze miejsce, ono jest moje ;)

Mundial by Kozio.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy :)Majlo .pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje typy, bo mnie sasormon zmusił :P
pannax.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zmniejszyłem wybaczcie mam wersje z 2007 roku nie ogarniam tego całego excela :D

Zankor.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  radek ty się na piłkę nie nadajesz trzeba trochę masy zrzucić :) 

bAnia.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie wszystko :D

KaRol#.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez MatseyW
      Witajcie!

       

      Administracja Home-Edition postanowiła zorganizować dla was przemiły konkursik świąteczny, konkurs będzie polegał na napisaniu najlepszego wiersza o tematyce świątecznej.

      Pamiętajcie, aby wierszyk nie był za smutny, niechaj będzie troszkę radości w nim, w końcu święta!

       

      Zasady uczestnictwa:

       

      - Każda osoba umieszczając post pod tym tematem potwierdza, że poniższy wierszyk ułożyła sama i nie jest plagiatem,

      - Każda próba oszustwa będzie karana,

      - Każdy użytkownik ma prawo umieścić tylko jeden wierszyk, tworzenie multikont skończy się banem na stałe,

      - Użytkownik może edytować posta tylko z opcją poprawy błędów.

       

      Nagrody:

       

      Dla trzech najlepszych twórców oczywiście będzie czekała nagroda w postaci:

       

      Za pierwsze miejsce - V.I.P na okres 30 dni na wybranym serwerze + 30 kluczy na serwerze #4 + wybrany skin na #4 lub #3 serwerze,

      Za drugie miejsce - V.I.P na okres 14 dni na wybranym serwerze + 15 kluczy na serwerze #4 +  wybrany skin na #4 lub #3 serwerze,

      Za trzecie miejsce - V.I.P na okres 7 dni na wybranym serwerze + wybrany skin na #4 lub #3 serwerze.

       

      Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23.12.2016 ( dzień przed wigilią ), najlepsze 3 wierszyki wybierze zacne żyri ( @MatseyW & @JaNcZo_wiN )

      Posty można pisać do 23.12.2016, o godzinie 20:00 temat zostanie zamknięty, a żyri zacznie wyłaniać zwycięską trójkę!

       

       

       



      Zakaz pisania innych postów, tylko wierszyki.

    • Przez Me_Gusta
      witam.
      z braku czasu i chwilowych chęci chciałbym przeprowadzić konkurs w zamian za klucz CS-Go plus coś extra.
      Potrzebuję postawić stronę baru "heineken" która miałaby przyciągnąć publikę.
      Mam kilka prostych wymagać co miało by znajdować się na tejże stronce

      -Stronka ma dotyczyć baru gdzie co piątek jest bilard, Polskie piwko i muzyka
      -W soboty organizowane są imprezy z Polskim DJ-em do godz 3:00
      -Najważniejszym punktem jest umieszczenie playlisty ( coś jak top 20 ) z głosami publiki (po zalogowaniu) "like" np
      -Możliwość dodawania własnych propozycji muzycznych - po zalogowaniu
      -Ewentualnie jakieś "radio" odtwarzacz muzyki ( po kliknięciu)
      -więcej info na priv
       
      Na szybko ogarnełem takie  coś
      Podsumowując.
      Potrzebuje gotowy szablon plus skrypt do ogarnięcia. Niczym poza wytycznymi nie musicie się martwić.
      Proponuje zapoznać się z ofertami www.hostinger.pl i chwilą własnych chęci.
      Konkurs rozstrzygnie się powiedzmy za 2 tygodnie, bo w sumie nie wymagam wiele tj 28-02-2015 sobota.
      Najlepszy projekt wygrywa.

      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...