Skocz do zawartości
Me_Gusta

Polityka

Rekomendowane odpowiedzi

Rozejm na Ukrainie możliwy? Separatyści przedstawili żądania

Jak podaje agencja Interfax władze Donieckiej Republiki Ludowej i Ługańskiej Republiki Ludowej przedstawiły swoje propozycje zawarcia rozejmu na Ukrainie.

Separatyści gotowi są na zawieszenie broni, które miałoby obowiązywać od jutra, jednakże domagają się wstrzymania lotów ukraińskich sił powietrznych nad kontrolowanymi przez nich terenami. Ich warunki obejmują ponadto udostępnienie przedstawicielom OBWE danych kontroli przestrzeni powietrznej. Ponadto, separatyści proponują utworzenie strefy bezpieczeństwa, która miałaby dzielić się na 5 sektorów. Monitorować je mieliby międzynarodowi obserwatorzy. Z kolei 7 września miałyby zostać uruchomione korytarze humanitarne dla uchodźców i dostarczona pomoc do miast kontrolowanych przez separatystów.

gazeta.pl

Jak Wy to widzicie?

Będzie wojna? Czy ruski przyjdą także i po nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Putin najpierw przejmie całą Ukrainę tak jak Krym, albo jak już separatyści zasilani przez ruskich będą się przesuwać coraz dalej w głąb Ukrainy to wtedy ukraiński rząd zwróci się o pomoc właśnie do ruskich bo nikt inny nawet im nie udzieli pomocy militarnej a jak już Putin wkroczy to uwolni ukraine od separatystów i będzie tam uważany za bohatera w związku z czym zostaną przeprowadzone kolejne referenda przyłączania kolejnych terytoriów, a później Estonię, Łotwe i reszte krajów  na wschód od Polski i dopiero wtedy się połasi na Polskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Putin ma za mało w gaciach(albo raczej za dużo oleju w głowie, nie jest głupi) na manewry wobec Polski, Inflantów itd. Nawet na Ukrainie poprzestanie na tym co ma, teraz to czysty pokaz siły, bo wie, że póki się nie posunie za daleko to mu nikt za wysoko nie podskoczy, a jeśli wyciągnie łapy za daleko to po max 3 latach będzie się ukrywał po Syberiach i innych odludziach :D

Nie tak całkiem na serio to max na co może sobie pozwolić to na całą Ukrainę(cały świat tak naprawdę ma ją w d**e), ale w takim przypadku już czekałyby go poważniejsze konsekwencję. Zaraz ktoś powie, że nic mu nie zrobią itp., ale ja tam mimo wszystko wierze w Pakt Północnoatlantycki, a ściślej mówiąc w poczucie siły i wyższości Amerykanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a dlaczego Niemcy nie pozwalają Nam zbudować tarczy antyrakietowej czy tak naprawde boją się, że Putin uzna to za działania wycelowane przeciwko niemu? Czy to po prostu propaganda wmawiana szarej masie jak bardzo Putin jest nie obliczalny.

A może są to dobrze przemyślane działania agenta Tłuska, który sprzedał nasz Kraj ruskim i niemcom do podziału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Putin to dobry polityk, a w Polsce nie dzieje się najlepiej. Wystarczy sobie przypomnieć akcje z pfu... tupolewem , aby przekonać się jak łatwo nas jadą bez mydła :].

W byłym zsrr powiadają że to my szkoliliśmy separatystów, czy ktoś uderzył w stół i powiedział "dość"? 

Hitler też na początku przejmował terytorium, wykorzystując tylko spryt.

 

Ale jak wiadomo to tylko takie gadanie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubiłem gościa, bo czasami mówił "trzy po trzy" tak ują mnie tym, że to jednak prawdziwy patriota jest broniąc wolności słowa, Polski, górników i nie tylko.

Oddawał własne pieniądze na pomoc biednym i potrzebującym bez żadnych dotacji czy innych pierdol typu Owsiak.
Staną murem za górnikami walczącymi z czerwonymi hienami.
Ciągle zaskakuje mnie swoim ciętym językiem w stronę pierdzielonych polityków dlatego
Naprawdę chciałbym mu jakoś pomóc ...
Za to, że bronił interesów Polski musi iść siedzieć.
Jak to mówią " Dajcie mi człowieka, a artykuł sie na niego znajdzie"

 

mowa tutaj o Stonodze

więcej info znajdziecie pod linkiem

 

zapraszam do polubienia mojej strony na FB i wypowiedzenia się w kilku sprawach dotyczących Polski, ciebie jak i mnie.

Jeżeli możecie proszę was o "LIKE" pod tą stronką. Mam już dość rozbiorów POlski.

​Jak nie lasy to kopalnie. Jak nie gaz ziemny to zus zapierdzieli ci wszystko… Trzeba powiedzieć w końcu stanowcze NIE!!! temu rządowi, tym komuchom i zmienić w końcu coś aby Polska była Polską!

 

https://www.facebook.com/pages/Przemyśl-Zawsze-Polski/647824181943855

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stonoga na początku wydawał się bardzo wiarygodny, lecz z czasem wyszło z szydło z worka jakim jest manipulatorem. Zrobił w okół siebie grupę lemingów, która wierzy w każde jego słowo, ale ostatnia akcja z kupowaniem udziałów w firmie i teraz wyjazd z Polski, bo znowu będzie oskarżony to jest po prostu ucieczka. Na początku opowiadał się, że jest bez partyjny to wstąpił do KNP na krótką chwilę, źle się wyrażał(i dobrze) o Annie Grodzkiej, aby parę tygodni później występować z nią w ramie w ramie. Dla mnie ten człowiek albo jest podstawiony, albo ma nie równo pod sufitem. Czy widzieliście akcje z Sokołowskim i jego efekty? Nic, tylko szumu narobił dzwoniąc na policję i udając głupka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...