Skocz do zawartości
LEader

Podanie o admina: SaSoRi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SaSoRi

Staż w cs'a: Chyba 3 lata może 4.

Wiek: 19 lat.

Ile dziennie grasz na serwerze: To różnie, średnia to może 3 godziny.

Znajomości AMXX: Podstawowa okryta grubą warstwą kurzu ale szybko można sobie przypomnieć (i tak większość się robi za pomocą "amxmodmenu").

Gdzie miałeś admina: Dark Soldiers, Analogy, Zawidów, Panika, Pentagon (czy jakoś tak)... wszystkie już nie istnieją :D

Gdzie masz admina: nigdzie. Baton #2 :D

Dlaczego ja: Gracze chciałbym wam przedstawić swoją kandydaturę na admina, ponieważ przeszkadza mi już ten zamęt który został wprowadzony na serwerze, żeby to admini bluzgali/łamali regulaminy i nic sobie z tego nie robili?. Chciałbym na początku przedstawić "historie życia" na batonie: na początku byłem jak wszyscy szarym graczem lecz po paru tygodniach od razu się załapałem na stanowisko moderatora. Jako moderator starałem się być sprawiedliwy, pomocny ale także konsekwentny dla wszystkich. Może na serwerze znacie mnie jako "tego co się zabija" lecz jak przychodzi co do czego nagrywam demka i uspokajam ludzi którzy zbytnio podniecają się w "grze w te karabiny" i po jednym dedzie zaczynają bluzgać. (Wiele osób mnie myliło z adminem przez to często był spokój po pierwszym "słowa") Koniec historii życia :>.

Jako admin mogę zapewnić was że będę przestrzegał regulaminu jak i przestrzegał żeby inni admini to robili , uważam że dzięki różnym godzinom odwiedzin (bardzo wcześnie bądź późno) będę wtedy kiedy innych adminów nie będzie. Mam doświadczenie w łapaniu cziterów , (kolejna część z cyklu historia życia) na samym początku (jeszcze dark-cs czy jakoś tak) udało mi się nawet złapać paru adminów TP na haxach. Nie unoszę się honorem , mam sympatyczny charakter, nie lubię kłótni pomiędzy ludźmi dlatego też próbuje często łagodzić spory. Umiem połączyć zabawę i obowiązki, jako admin obiecuje że nie będę olewał graczy którzy mają jakiś problem oraz szybko zjawiał się kiedy ktoś na czacie (aktualnie nie mam starego kompa gdzie mam steam/gg więc na razie czat) napisze że cziter. Oczywiście jestem opanowany i nie dam się ponieść "krzykiem ludu" (który swoją drogą często gada że cziter a nawet nie wejdzie na spekta tylko "dlatego że mnie zabił"). Nie unoszę się na krytykę więc często przyjmuje sugestie (o ile są słuszne) innych co do posady i jej działania. Mam swoje zasady których się trzymam więc jak się dzieje jakaś niesprawiedliwość nie siedzę cicho bojąc się że jestem "kablem" bo takim sposobem się nic nie osiąga.

Dziękuje za uwagę SaSoRi aka LEader się kłania i żegna. Mam gorączkę i nie chce mi się pisać więcej :D dam buziaka wszystkim tym co są na nie :>.

Kontakt: GG 13549419 (kompa nie mam), więc jak co pw zawsze odpowiadam :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem na nie, bo chcę otrzymać buziaka od SaSora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na NIE bo za malo napisal w dlaczego ja.

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie , ponieważ ja nie szanuje adminów i chyba nie chcesz być po ciemnej stronie. Z reszta kiedys to było albo modek albo admin. Niestety ja nie widzę twojego następcy jako modka , ponieważ pocieszna z ciebie istta. Dobrze , że to jest 4fun , bo bym tu coś na serio na pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że na TAK :D za dużo plusów, żeby pisać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4fun? Jak mam to rozumieć? Chyba tak że Sasori aka LEader robi sobie z nas jaja :]

historie życia

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Booyaczku BaToN zrobili sobie z nas jaja nie informując że SaSoRi dostał admina wczoraj.

Te podanie jest wymuszone przeze mnie ;p On adma już ma ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Booyaczku BaToN zrobili sobie z nas jaja nie informując że SaSoRi dostał admina wczoraj.

Te podanie jest wymuszone przeze mnie ;p On adma już ma ;p

No to do kotła z nimi! A kazanek pisze o równym traktowaniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazanek piszę o równym traktowaniu owszem, lecz sam kiedyś mi zaproponował darmowego admina (razem z batonem), widać jak ludzie się zmieniają, ja chce tylko pomóc a skoro tak bardzo was to drażni to sobie wyobraźcie że baton płaci za mnie (skoro mi zaproponował to oznacza że ma "środki" na utrzymanie servera) i już macie równouprawnienie (równie dobrze mógłby napisać tu inny admin i powiedzieć "że mi stawia") bądź moglibyśmy was oszukać pisząc że ja płace a naprawdę będę miał darmowego... więc są obejścia lecz my wolimy być szczerzy i nie powinno to was boleć tylko cieszyć (że server nie ma korupcji :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś :P Mi to tam wisi czy płacisz Ty czy Baton czy jeszcze ktoś inny. Chodziło mi raczej o dostanie funkcji bez złożenia podania (bo to podanie to dla mnie jaja jak pisałem kilka postów wyżej).

Ale nie mam nic przeciwko, ba wręcz mnie to mile zaskoczyło, tyle że nie do twarzy Ci w pomarańczu więc zostań zielonym botem LEader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na TAK ale jest jedno aleeeee... znam cię SaSoRi już długo i wiem że powinieneś mieć admina ale po tym co napisałeś troche mi się głupio zrobiło bo uważasz że JA i inni admini pobłażają bluzgą itd. masz tego dosyć bo wszyscy są źli a ty dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katarinka przypadki kilku adminów nie będę po nickach jechał ... Byłem świadkiem jak dwóch adminów sobie bluzgało bo " to w końcu część ciała", nic nie pisałem ale nie podobało mi się że admini decydują co jest bluzgom a co nie. A przykład łamania regulaminu ktoś spamował granatami i mówił że w regulaminie nie ma czegoś takiego jak zakaz spamu na respie. Nie mówię że ja jestem ten dobry (a wy ci źli) ale przy takich sytuacjach ktoś powinien ogarnąć społeczeństwo. Jeżeli zbyt stanowczo to napisałem i poczułeś się dotknięty to przepraszam.

Leniwiec tak samo jak admina można mieć tylko na 1 serwerze a kazanek łamie tą regułę czyż nie?

booyaka baton mi kazał napisać w dziale 4fun więc do niego reklamacje ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem światkiem

Jednak ty tez robisz bledy :D MAMY CIE

a co do podania to jak bedziesz placil na serwer to jestem na tak, admin płaci krótka piłka wg mnie nie powinno byc wyjatkow :)

//LEader: Tak literówka mi się wkradła ;]. MASZ MNIE ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jeżeli Baton mu sponsoruje admina to nie widzę nic przeciwko. Możesz powiedzieć o co chodzi z tym ptaszkiem :P po prostu bez obraz i bez wulgaryzmów ja z pewnym człowiekiem dla zabawy sobie gadaliśmy różne rzeczy np. o ptaszkach się wyzywaliśmy.

Co do tematu, za mało się postarałeś w tym "Dlaczego ja?" no ale niech Ci będzie, święta są to i jestem na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Sasor jako admin będziesz musiał nauczyć się postrzegać regulamin inaczej i jakoś to wyważyć bo fajnie jest napisać ,że niektórzy admini go nie przestrzegają, bo były momenty ze jakbym mial wywalać i banować za rzeczy niedozwolone w regulaminie to zostali by sami admini , każdemu sie zdarzy przekląć i każdemu sie zdarzy obrazić a Ty jako admin musisz czasem załagodzić a nie tylko rozdawać bany ;) pozdro

PS. Sztuka adminowania jest jak najrzadsze używanie AMX'a ,a rozwiązywanie sporów rozmowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam buziaki mam na codzien wkoncu Sasori to moja narzeczona :D:D wiec nie przekupisz mnie :) jestem na Tak tak samo jeden z niewielu graczy którzy uważam na to stanowisko nadają sie idealnie pomaga jest ogarniety czitow widzi no sam miod TAK TAK TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazanek, ale jak już ktoś pisał w podaniu leniwca, na 1 kwietnia, siusior nie może pełnić dwóch funkcji jednocześnie , moda i admina, nie?:P

Jeżeli jednak, albo zrezygnujesz z moda, albo dogadasz się z betonem , żeby pełnić tę i tę funkcję, to będe na tak. :) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając NeriX'a to zawsze jestem na TAK bo każdy sobie poradzi więc czemu nie Sasek.

Więc TAk.(jak się opuścisz na forum to LEniana cb naśle)

A i jeszcze jedno dlaczego 4fun a nie Serw 1# 2#....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...