Jump to content
batonik

Nowy styl forum - UWAGI, SUGESTIE

Recommended Posts

Mam ten sam problem co @MIRAS, jak sie loguje to pokazuje że wystąpił błąd.

I jeszcze mam tak że jak klikam na logo home - edition gdy chce do strony głównej wrócić to nie mam ani sbx ani privow. Jak klikam odśwież to normalnie wszystko, ale jak na logo to jakbym był wylogowany. 

Na laptopie i ja mam często problemy z forum. Po próbie zalogowania sie często pokazuje mi błąd albo przenosi mnie do formularza kontaktowego a u góry już widzę normalnie swój awatar. Dopiero po  automatycznym przekwierowaniu mnie tam mogę normalnie wejść na stronę główną 

1.jpg.dbdf96b515a07306c88ee00e5c8b2cf5.jpg

Panowie, ja wiem, że tam ciężko pracujecie, ale SBX nie działa, z postami problem, znikające tematy, brak info, kiedy post napisano... Dajcie jakieś info, kiedy będzie naprawione 😛 @batonik @Honor @Złoty @Sevral Bo to tak od wczoraj cisza, jakby starzy po wywiadówce wrócili... 😛

Na szybko dokonałem aktualizacji do nowej wersji skryptu forum -> styl sie rozjechał -> zakupiłem aktualizacje stylu -> zakupiłem aktualizacje niektorych aplikacji. A od piątku nie mam swojego kompa więc trudniej mi o dostęp do neta i troszkę może potrwać 😄 Głównie chodzi o to, że wydali nową aktualizację skryptu forum, natomiast dodatki/aplikację nie zostały jeszcze zaktualizowane i stąd brakujące stylistycznie dodatki 😄

Już powinno być git.

@batonik jest problem z łączeniem konta ze steam. Nowi użytkownicy nie mają nawet tej opcji, a ja chcę połączyć konto forum z nowym steamem i nic to nie daje. Co bym nie robił ciągle do starego steama wraca.

W dniu 23.04.2019 o 17:16, Lio napisał:

@batonik

A gdzie się podziały takie ładne znaczniki <spoiler> </spoiler> ? Czasem mi ich brakuje. 

[spoiler]DD[/spoiler]

DD

W dniu 23.04.2019 o 17:25, Tayquil napisał:

@batonik jest problem z łączeniem konta ze steam. Nowi użytkownicy nie mają nawet tej opcji, a ja chcę połączyć konto forum z nowym steamem i nic to nie daje. Co bym nie robił ciągle do starego steama wraca.

Mamy nową wersję skryptu forum, nowa aplikacja od integracji steam to koszt 35$ <żyd> 😄