Jump to content
batonik

Nowy styl forum - UWAGI, SUGESTIE

Recommended Posts

Czemu nie mogę dodać nic do swojego statusu na profilowym?

I pojawiła się jakaś ikonka zamkniętego oka jak patrze na swój profil...

image.thumb.png.6f7785823c0cf0b3eff1c5694ff07876.png

@Sevral nie.

@Nai. sprawdź czy ci działa 

@Nai. sprawdziłem te same ustawienia co ty masz na koncie testowym i nie mam problemów ze statusem a to co pokazałeś 
image.png

jest spowodowane tym 
image.png

sprawdź czy tu masz zaznaczone 
image.png

Na telefonie tekst  przy dłuższych postach znika za czarnym tłem (ucina, widać tylko czarne, ale jak się zaznaczy to ukryte można kopiować) 

Screenshot_2019-12-02-19-14-06-170_com.android.chrome.jpg

Ponawiam po raz trzeci. Problem dalej jest, a nie ma odpowiedzi czy będzie coś działane czy jednak nie (jedynie atypowy pisał coś wcześniej powyżej, ale usunięty post) :v. Wygląda to tak samo jak wyżej na filmiku 

Godzinę temu, Tayquil napisał:

Ponawiam po raz trzeci. Problem dalej jest, a nie ma odpowiedzi czy będzie coś działane czy jednak nie (jedynie atypowy pisał coś wcześniej powyżej, ale usunięty post) :v. Wygląda to tak samo jak wyżej na filmiku 

Oni mają wywalone jajca w tą sieć więc czego ty oczekujesz xD ? jedyne kiedy wbijają to jak składeczka się zbliża 

Faktycznie działa, ale chyba powinno na każdym stylu działać :v

@Reikon chciałeś zabłysnąć to było się brokatem posypać. Masz jakiś problem to napisz mi na PW to go wyjaśnimy.
@Tayquil jak w weekend znajdę trochę czasu to postaram się popatrzeć w czym tkwi problem.

6 godzin temu, Honor napisał:

@Reikon chciałeś zabłysnąć to było się brokatem posypać. Masz jakiś problem to napisz mi na PW to go wyjaśnimy.
@Tayquil jak w weekend znajdę trochę czasu to postaram się popatrzeć w czym tkwi problem.

Nie no napisalem po prostu to co widzę co się dzieje więc nie wiem o co masz problemy 🤔

Naprawione, sorry chłopaki za czas. Zaktualizowałem styl do najnowszej wersji i śmiga.

W dniu 18.04.2020 o 10:21, Reikon napisał:

Nie no napisalem po prostu to co widzę co się dzieje więc nie wiem o co masz problemy 🤔

Trochę nie trafiłeś, bo od ponad 3 miesięcy nie było tematu co do składki 😄

Hejka, mam takie wrażenie, że przez nowy styl, jaki był wgrywany chyba, dzisiaj rano/południe jest mało widoczny? Nie to, że hejtuję czy coś, ale odbieram takie wrażenie? Generalnie to fajnie wygląda

@batonik Chodzi o to białe tło i słowa/wyrazy na nich one są szare lekko się to zlewa z otoczeniem nie przyjemnie się na to patrzy, oczywiście to tylko moja opinia ^^

@batonik Prosze bardzo pierwszy z brzegu przykład https://gyazo.com/4dae77273b291049870f577bcb3d04c0 dla mnie mało żywe kolorki są na tym stylu 😛 Może dla niektórych to będzie bez różnicy, ale widzę, że sa 2 style do wyboru także, może tak pozostać będę korzystał z tego drugiego ^^

8 minut temu, TEN CO WYZYWA XD napisał:

Hejka, nie wiem czy ja mam takie wrażenie, ale teraz mam lekkie wrażenie, że przez nowy styl, jaki był wgrywany chyba, dzisiaj rano/południe jest mało widoczny? Nie to, że hejtuję czy coś, ale odbieram takie wrażenie? Generalnie to fajnie wygląda

Co dokładnie przeszkadza/zmieniło się po aktualizacji stylu?

@TEN CO WYZYWA XD zrób zrzut ekranu i zaznacz

obraz.thumb.png.3b0b6c78414eb47e6948b2c3601dd670.png

ja mam taki problem , przycina tekst i ciężko go odczytać ( przy awatarze )

obraz.thumb.png.b640897833bc977f09b6df5a0b8d39a3.png

nie wiem jak u innych ale ja nie mogę rozczytać nicku graczy ( mażna usunać poświate )