Skocz do zawartości
C.R.E.A.M.

[Rozpatrzone] Trible

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Trible
Serwer:3#
Data:2017.06.07.
Adres ip (amx_ip):
Trible VALVE_0:0:1043701519 83.13.159.249 Nonsteam
Demo/screeny: http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1706071725-de_dust2-1496849100-1496850300.zip http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1706071746-de_dust2002-1496850360-1496851620.zip
Opis sytuacji:wh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pieca

wychodzi wycelowany idealnie w modele, nawet nie potrafi korzystać z tego co ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalony,widać jak leci po modelach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko 1 - de_dust2:

~ 03:38 - wchodzi i ma idealnie wymierzone;

~ 04:30 - w trupie ich niby słyszał, ale ma idealnie wymierzone na gościa koło skrzynki kucającego i nawet nie patrzy w róg. Można jednakowoż zwalić na lamerstwo;

~ 05:24 - patrzy na gościa stojącego za skrzynką na B, nie mógł go widzieć;

~ 06:48 - wiedział, że tam CT afczy i go szukał. Ok, widać go, ale normalnie nikt by się tak nie przyglądał w tamto miejsce dokładnie;

~ 08:20 - chyba najbardziej ewidentna akcja, wyczekał wiedząc, że tam jest wróg;

~ 10:11 - podejrzane, zbyt pewnie tam mierzył z awki;

~ 13:28 - dziwna akcja, w kogo mierzył? Ja tam nikogo nie widziałem.. ;

~ 14:12 - znowu zbyt pewnie wyszedł z gali i patrzył tylko w jedno miejsce;

Demko 2 - de_dust2002:

~ 01:55 - niby zobaczył go, ale od razu patrzył w stronę tego tt;

~ 04:05 - wygląda trochę jakby jechał po modelach na długiej, ale to domysł;

~ 06:30 - no ładnie wymierzył przez róg, nie mówię, że spalony, ale podejrzane;

~ 12:17 - ładnie wyczekał gościa zza skrzynki.. ;

Tyle ode mnie, na 65-70% spalony, ale ciężko mi powiedzieć z całkowitą pewnością. 

A wy weźcie rozpisujcie te demka zamiast pisać samo "spalony", żeby też inni mieli do czego się odnieść. To już chyba było pisane :/ 

 

By Olka91^,

Tak właśnie powinny być rozpisywane demka. Brawo ! Ps. DAWAJ NA GA ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają czas na takie dokładne opisywanie demek, rozmawiałam z kimś z góry i potwierdził moje zdanie. Jeśli miałabym wątpliwości to bym rozpisała, ale nie mam. finito

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co..........obejrzałem to demo , ale tak samo nie mam czasu ale mogłbym rozpisać to co obejrzałem............ stwierdzam 50/50 a co byle zeby sie post liczył i bym warma nie dostał, .a z drugiej strony przecież , z "góra" ktoś tam rozmawiał i poszło za plecami ze nie trzeba rozpisywać........normalka , szkoda mojego czasu , jak widze takie gowno to z checia chciałbym bana z tego forum , i tu wiecej nie wchodził ,  bo to az smieszne . @Kabibar mordeczko , leci plusik za checi bo wiem , że zabrało to ci z 30 minut z twojego zycia . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tworzyć nową spine wystarczyło sprawdzić że koleś gra na aktywnym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KaSiA napisał:

Nie wszyscy mają czas na takie dokładne opisywanie demek, rozmawiałam z kimś z góry i potwierdził moje zdanie. Jeśli miałabym wątpliwości to bym rozpisała, ale nie mam. finito

 

Było ostatnio mówione by rozpisywać dema, nie obchodzi mnie to że nie wszyscy mają czas, jak nie masz to albo wgl nie pisz , albo go znajdz i rozpisz demo tak jak to zrobił @Kapibar, a to że rozmawiałaś z kimś z góry Ciebie nie usprawiedliwia.

Przepraszam za spam, ale może czas w końcu coś zmienić tutaj k@#$a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, JaNcZo_wiN napisał:

nie trzeba rozpisywać........normalka , szkoda mojego czasu , jak widze takie gowno 

Nie każdy musi widział, że zazgrzytało między wami na shoulderboxie ale na forum publicznym nikt nie musi tego widzieć, mogłeś się przyczepić na pw, tym bardziej że sam nie rozpisujesz każdego demka jak widać na screenach, nie są to tematy o typowego Parkinsona a o mierzenie po ścianach ...znalazło by się tego więcej ale zobaczyłem tylko jedną stronę 

Widać ewidentnie, że koleś modeluje po ścianach... brawa dla Kapibara nie będę przepisywał jego akcji, spalony.

Screenshot_2017-06-07-22-59-04.png

Screenshot_2017-06-07-23-02-42.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, oldschool napisał:

Nie każdy musi widział, że zazgrzytało między wami na shoulderboxie ale na forum publicznym nikt nie musi tego widzieć, mogłeś się przyczepić na pw, tym bardziej że sam nie rozpisujesz każdego demka jak widać na screenach, nie są to tematy o typowego Parkinsona a o mierzenie po ścianach ...znalazło by się tego więcej ale zobaczyłem tylko jedną stronę 

Widać ewidentnie, że koleś modeluje po ścianach... brawa dla Kapibara nie będę przepisywał jego akcji, spalony.

Screenshot_2017-06-07-22-59-04.png

Screenshot_2017-06-07-23-02-42.png

Decyzja o rozpisywaniu demek była podjęta około +/- 7 dni temu, a tu post z 23.05 i 14.02...

Zamknijcie temat.Bez spamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam to. Gracz i tak jest już zbanowany. 

Za każdy post z czterech liter będzie +1, bez ostrzeżenia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...