Skocz do zawartości
moni$

Troszku nudy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :-) Grafika spoczko i jak na 10min pracy na prawdę super ;-) Jak poprawisz widok napisu to będzie bomba xD Nie wiem co ci doradzić w sensie koloru czy cieniowania... jesteś kobietą więc będziesz najlepiej wiedziała co zrobić :-) Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@moni$  następnym razem mniej emocji, złość piękności szkodzi, praca jest estetyczna i przyjemna dla oka.Napis trochę za ciemny ;) Czekam z niecierpliwością na więcej :p

@d!vide wtedy to arcydzieło, nie zaistnieje na tym forum a od razu w jakimś muzeum sztuki. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej niż ostatnio, skromnie a konkretnie :p ta praca u góry bardziej mi się podoba, światło tej postaci ładnie się komponuje gdyż tak samo pada  ono na dd2, można to na drugim planie ładnie dostrzec. Napis też sam w sobie mega (podoba mi się czcionka, troszkę się zlewa kolor ) dlatego @moni$ trochę więcej życia,kolorów, barwy jakieś cieplejsze bo wystarczy jesień za oknem :p (oczywiście też nie do przesady z tymi kolorkami):D i będzie cud miód :jupi: już czekam na Więcej! :p z jakiego programu korzystasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@oldschool nie cierpię jesieni, może w tym problem? haha. Powoli może zacznę nakładać jakieś różnorodne kolorki. Wiesz co aktualnie photoshop cc, mega fajny, jak dla mnie lepszy w obsłudze niż photoshop cs. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo Ładnie jak na 10 minut roboty to masz wielki talent i moim zdaniem powinnaś go rozwinąć jeszcze bardziej takie jest moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Kto przeczytał temat

1 przeczytał ten temat:
    Olka91^ 
  • Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez moni$
      Nie jestem pewna czy taki temat był, więc jak coś proszę bez plucia jadem haha. 
      Dobra, ale przechodząc do sedna sprawy. Jak wiadomo na forum mamy wiele ukrytych talentów graficznych. Wychodzę z propozycją mini konkursu, który dotyczyłby głównie #4, ponieważ tam gram i o tym serwerze mogę się jakkolwiek wypowiedzieć. Wszystko polegałoby na wymyśleniu skina/skinów, żeby nieco odświeżyć i dodać ciekawych nowości. Najlepsze prace mogłyby zostać wzięte pod uwagę i może wgrane? Chodzi o to, żeby każdy mógł wykazać się inwencją twórczą i stworzyć coś na własną rękę, a administracja mogłaby coś wybrać, żeby nie wgrywać tylko gotowych skinów z internetu, trochę takiej oryginalności.
      Chętnie poznam i wasze zdanie na ten temat :D 
    • Przez Olka91^
      Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em ?
      Otóż moja przygoda z CS'em zaczęła się jakoś sierpień/wrzesień 2015 r. Siedząc w domu i nudząc się, postanowiłam, że ściągnę sobie CS'a ;) Akurat pobrałam takiego, gdzie były serwery Batonowe :) No i wbiłam na 1# :) Początkowo niedużo grywałam, ale z czasem, poznając nowe to osoby, spędzałam na serwerze co raz to więcej czasu :) Pierwszego poznałam mojego Psiapsiusia MSK @C.R.E.A.M. i @KRZYCHU83 a z czasem wiele innych, wspaniałych osób, a mogłabym ich wymieniać i wymieniać, ale są to przede wszystkim @Honey :*, @Natalia, @nook, @Pełnoprawny Obywatel, @Bienio, @Kapibar,  :) I tak grałam, grałam i gram do tej pory :) Polubiłam baaaaardzo te serwery i ludzi tworzących tą społeczność :) Myślę, że zostanę tu na dłuuuugi długi czas i szybko się mnie nie pozbędziecie :P :)