Jump to content
Sign in to follow this  
Złoty

Czas edycji postów

Recommended Posts

Wiecie, że moderatorzy mają możliwość łączenia postów i nie muszą koniecznie karać za post pod postem? Pomyliłem się, to było kiedyś.

Wszedłem sobie dzisiaj w jeden temat i już Te-tris (nie pamiętam jego nowego nicku) odpowiada Sevralowi w swoim pierwszym poście.

Owsiany, masz rację, forum jest dla wszystkich, a nie dla jednej osoby.

Tak jak pisałem wcześniej, wyrobiliście sobie jakąś dziwną manierę edytowania swoich wypowiedzi, przez co nie dało się zupełnie zrozumieć niektórych wątków.

Ponadto, czas na edycję posta to 10 minut. Po mojemu to jest wystarczająco dużo, żeby coś dopisać jak się zapomni. Ja np. zanim wyślę swój to czytam go parę razy i uzupełniam jeśli uznam, że czegoś brakuje.

No ale róbcie co chcecie, to Wasze forum, nic mi do tego. Mnie tu praktycznie nie ma.

EDIT. Włączyłem opcję automatycznego łączenia postów użytkowników. Łączone będą posty, które zostaną napisane w przeciągu 24h.

Jeżeli użytkownicy przeczytają ten temat to chyba powinni przyjąć do wiadomości, że wypadałoby czytać swoje wypowiedzi przed dodaniem jak napisał @Złoty ew trzeba wyrobić sobie nawyk edytując post dodając pod wiadomością: Edit. (swoja zmieniona opinia, dodanie czegoś nowego wnoszącego coś do tematu) jeżeli tak nie będzie to będziemy dodawać odpowiedzi w tematach po czym założyciel zmieni treść tak, że wyjdzie zupełnie coś innego niż to na co się zgadzaliśmy, wyrażaliśmy swoją opinie.

Pozdrawiam

Edit. no i również dziękuję za tą zmianę;)