Jump to content
Sign in to follow this  
Crayzool13

Skromne hobby ;) dopiero zaczynam ;)

Recommended Posts

14 godzin temu, Crayzool13 napisa艂:

@>SiWy<聽wszystkie rozdane :) jak kiedys cos zrobie i bede mial na zbyciu bede pami臋tac :)

@Crayzool13聽no to ja sk艂adam zam贸wienie ju偶 teraz u CB 偶ebys mi zrobi艂 jaki艣 fajny do wiosny :D

Ja mog臋 si臋 pochwali膰 1 egzemplarzem no偶a , kt贸ry wykonywa艂o kilka os贸b聽 a oto i on :聽 馃槃

46520706_751043258574378_601442047328518144_n.jpg

46636094_2260886987526585_9210581448153628672_n.jpg

Interesuj膮 mnie polowania dawaj co艣 o tym w przysz艂o艣ci chcia艂bym w to troche聽sie聽"pobawic" tylko na porz膮dny sprzet wchodz膮 porz膮dne PLN tak 偶e s膮 rzeczy wa偶nie i wa偶niejsze. Dawaj jakie艣聽opowiadanie o polowaniu+ do tego daj menu co kiedy najlepiej polowac聽dziki jak dobrze pamietam zima i wiosna chyba jako艣聽tak to sz艂o!!! 馃槃聽Czekam!

Tak @smutneoczy聽robi臋 wszystko sam. W艂a艣nie b臋d臋 si臋 przymierza膰 do kolejnego od grudnia bo b臋d臋 mia艂 przerw臋 w polowaniu 15 dni. Ze wzgl臋du na szczyt klimatyczny w Katowicach.

@Adi-Fantasti聽mo偶e one nie s膮 lepsze ni偶 Fiskars ale jak dla mnie n贸偶 wykonany r臋cznie jest wi臋cej wart niz taki kupiony w sklepie poniewa偶 robisz go dla kogo艣 i gdy pracujesz przy nim my艣lisz co ty doda膰 jak wyszlifowa膰 偶eby pasowa艂 do r臋ki. Ja no偶y nie sprzedaje, je偶eli mam wen臋 to poprosi go wy艣le komu艣 komu si臋 on podoba za cen臋 wysy艂ki. Nad takim no偶em 1 sztuka pracowa艂em oko艂o tygodnia mo偶e p贸艂tora.

@son gokugoku fajny no偶yk 馃槈 troch臋 ju偶 przeszed艂 wida膰 馃槈

@Zankor聽powiem Ci tak 偶e ja do bycia my艣liwym dorasta艂em 4 lata bo nie wiedzia艂em jednoznacznie czy chce czy nie. Bycie my艣liwym to wiele obowi膮zk贸w jak i przyjemno艣ci 馃槈 mnie bardzo urzeka w tej pasji to jak My艣liwi podchodz膮 do siebie z uprzejmoscia jak przestrzegaj膮聽 gwary i kultury 艂owieckiej. Tam nie ma spor贸w a je偶eli takowe s膮 to rozwi膮zuj膮 je od r臋ki. Gdy upolujemy zwierza zawsze oddajemy ho艂d zwierzynie wr臋czamy jej do g臋by ga艂膮zk臋 lub traw臋 zerwana z okolicy w kt贸rej spisa艂a testament jako "ostatni k臋s" , na ran臋 wlotow膮 Kuli k艂adziemy drug膮 ga艂膮zk臋 "piecz臋膰" i ostatnia wk艂adamy do kapelusza jako "z艂om". Ka偶da zwierzyn膮 ma r贸wnie偶 osobny sygna艂 grany na sygna艂贸wce聽 my艣liwskiej. ( Gra si臋 je zazwyczaj tylko na zbiorowych polowaniach). A wi臋c najpierw zanim zaczniesz i艣膰 w t臋 drog臋 dobrze si臋 zastan贸w czy chcesz by膰 my艣liwym z krwi i ko艣ci czy chcesz po prostu by膰 my艣liwym 偶eby posiada膰 bro艅 i ni膮 szpanowa膰 a kultur臋 i gwar臋 艂owiecka nie traktowa膰 powa偶nie 馃槈 Dar B贸r ( pozdrowienie my艣liwych).聽

Mi艂ego wieczoru 馃槈聽 聽

@Paff Dady ; ] 23 ten zrobi艂em dla kumpla my艣liwego.Teraz pochewk臋 szyj臋 馃槈

@Crayzool13聽tak jak pow fajn膮 masz zajawk臋 jak siedzisz w tym zrobisz jeszcze jaki艣 mega wypas to wrzu膰 go z mi艂膮 ch臋ci膮 lukn臋 :):)....wiesz nie od razu Krak贸w zbudowano jak to m贸wi膮 i po nitce do k艂臋bka xD ale fajny fajny xD

Odrobin臋聽d艂u偶sza r臋koje艣ci聽聽i mo偶e Home-Edition na r臋koje艣ci ? :)聽