Skocz do zawarto┼Ťci
Crayzool13

Skromne hobby ;) dopiero zaczynam ;)

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Crayzool13 napisał:

@>SiWy< wszystkie rozdane :) jak kiedys cos zrobie i bede mial na zbyciu bede pamiętac :)

@Crayzool13┬áno to ja sk┼éadam zam├│wienie ju┼╝ teraz u CB ┼╝ebys mi zrobi┼é jaki┼Ť fajny do wiosny :D

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

@Crayzool13"A po wiela Panie mocie taki sprz─Öt" ? hehe ­čśŤ Mo┼╝e z┼éo┼╝e zam├│wienie i bydzie lepszy ni┼╝ Fiskars ­čśä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja mog─Ö si─Ö pochwali─ç 1 egzemplarzem no┼╝a , kt├│ry wykonywa┼éo kilka os├│b┬á a oto i on :┬á ­čśä

46520706_751043258574378_601442047328518144_n.jpg

46636094_2260886987526585_9210581448153628672_n.jpg

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Interesuj─ů mnie polowania dawaj co┼Ť o tym w przysz┼éo┼Ťci chcia┼ébym w to troche┬ásie┬á"pobawic" tylko na porz─ůdny sprzet wchodz─ů porz─ůdne PLN tak ┼╝e s─ů rzeczy wa┼╝nie i wa┼╝niejsze. Dawaj jakie┼Ť┬áopowiadanie o polowaniu+ do tego daj menu co kiedy najlepiej polowac┬ádziki jak dobrze pamietam zima i wiosna chyba jako┼Ť┬átak to sz┼éo!!! ­čśä┬áCzekam!

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Tak @smutneoczy┬árobi─Ö wszystko sam. W┼éa┼Ťnie b─Öd─Ö si─Ö przymierza─ç do kolejnego od grudnia bo b─Öd─Ö mia┼é przerw─Ö w polowaniu 15 dni. Ze wzgl─Ödu na szczyt klimatyczny w Katowicach.

@Adi-Fantasti┬ámo┼╝e one nie s─ů lepsze ni┼╝ Fiskars ale jak dla mnie n├│┼╝ wykonany r─Öcznie jest wi─Öcej wart niz taki kupiony w sklepie poniewa┼╝ robisz go dla kogo┼Ť i gdy pracujesz przy nim my┼Ťlisz co ty doda─ç jak wyszlifowa─ç ┼╝eby pasowa┼é do r─Öki. Ja no┼╝y nie sprzedaje, je┼╝eli mam wen─Ö to poprosi go wy┼Ťle komu┼Ť komu si─Ö on podoba za cen─Ö wysy┼éki. Nad takim no┼╝em 1 sztuka pracowa┼éem oko┼éo tygodnia mo┼╝e p├│┼étora.

@son gokugoku fajny no┼╝yk ­čśë troch─Ö ju┼╝ przeszed┼é wida─ç ­čśë

@Zankor┬ápowiem Ci tak ┼╝e ja do bycia my┼Ťliwym dorasta┼éem 4 lata bo nie wiedzia┼éem jednoznacznie czy chce czy nie. Bycie my┼Ťliwym to wiele obowi─ůzk├│w jak i przyjemno┼Ťci ­čśë mnie bardzo urzeka w tej pasji to jak My┼Ťliwi podchodz─ů do siebie z uprzejmoscia jak przestrzegaj─ů┬á gwary i kultury ┼éowieckiej. Tam nie ma spor├│w a je┼╝eli takowe s─ů to rozwi─ůzuj─ů je od r─Öki. Gdy upolujemy zwierza zawsze oddajemy ho┼éd zwierzynie wr─Öczamy jej do g─Öby ga┼é─ůzk─Ö lub traw─Ö zerwana z okolicy w kt├│rej spisa┼éa testament jako "ostatni k─Ös" , na ran─Ö wlotow─ů Kuli k┼éadziemy drug─ů ga┼é─ůzk─Ö "piecz─Ö─ç" i ostatnia wk┼éadamy do kapelusza jako "z┼éom". Ka┼╝da zwierzyn─ů ma r├│wnie┼╝ osobny sygna┼é grany na sygna┼é├│wce┬á my┼Ťliwskiej. ( Gra si─Ö je zazwyczaj tylko na zbiorowych polowaniach). A wi─Öc najpierw zanim zaczniesz i┼Ť─ç w t─Ö drog─Ö dobrze si─Ö zastan├│w czy chcesz by─ç my┼Ťliwym z krwi i ko┼Ťci czy chcesz po prostu by─ç my┼Ťliwym ┼╝eby posiada─ç bro┼ä i ni─ů szpanowa─ç a kultur─Ö i gwar─Ö ┼éowiecka nie traktowa─ç powa┼╝nie ­čśë Dar B├│r ( pozdrowienie my┼Ťliwych).┬á

Mi┼éego wieczoru ­čśë┬á ┬á

@Paff Dady ; ] 23 ten zrobi┼éem dla kumpla my┼Ťliwego.Teraz pochewk─Ö szyj─Ö ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Crayzool13┬átak jak pow fajn─ů masz zajawk─Ö jak siedzisz w tym zrobisz jeszcze jaki┼Ť mega wypas to wrzu─ç go z mi┼é─ů ch─Öci─ů lukn─Ö :):)....wiesz nie od razu Krak├│w zbudowano jak to m├│wi─ů i po nitce do k┼é─Öbka xD ale fajny fajny xD

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

├Ś