Skocz do zawartości
`Huligan

CS:GO MOD - @MIRAS

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam admina @MIRAS, który daje bana na 30minut za "OBRAŻANIE".

Panie kochany, napisałeś na u@@ "huligan kultura obowiązuje na serwerze" - coś w ten deseń,

Tak wiem, emocje ponoszą mnie dalej w tej grze, więc uda mi się wyskrobać coś nie miłego dla kolegi z drużyny.

Napisałem : asir zj@bie pierd@lony, kladz pake a nie k@rwa szukasz ct idi@to - oczywiście było bez małp. 

Nagle pokazuje się na u@@ od @MIRAS to co wyżej pisałem, a po chwili kolega Asir pisze na głownym :  zaraz bana poiszukasz.

Mineło 10 sekund i dostałem bana. 

Panie @MIRAS dobrze wiesz, że każdemu zdarzy się wyklnąć kogoś w emocjach. Zawsze najpierw upomnij, a jak ktoś się nie stosuje do zasad, to leci ban.Ale nie słuchaj się kogoś, może to Twój kolega z klasy, może znajomy, nie wnikam, ale to TY tu jesteś adminem i podejmuj mądre decyzje, a nie to, co Ci napisze inny gracz. Chyba, że lubicie tracić graczy na serwerach, a ich i tak już jest coraz mniej na CS 1.6 :) 

 

Pozdrawiam cale forum, dobranoc.

 `Huligan^^ObityPrzezKobity*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin. 

Ban jak najbardziej się należał. 

Temat zamykam. 

By SSS,

Otwieram, nie zamykamy tematu do puki nie wypowie się admin na którego jest skarga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz i się po prostu WKUr.. To nie pisz nic, ani nie mów na serwerze. Wystarczy że powiesz sam do siebie że jest skur.. Itp. Wtedy ominiesz przerwę w grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjaśnione w temacie oraz wyslalem do gracza wiadomość prywatną. Nic więcej do dodania nie mam. A na #3 beda dluzsze bany sie sypały jak tam taka patologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huligan to się ciesz że mnie na serwerze nie było bo za taką wiązanke dostałbyś ze 3 godzinki. @MIRAS i tak bardzo delikatnie Cię potraktował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...