Skocz do zawartości
JaQo

[Rozpatrzone] Idioci

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:GieTsoN i jeszcze Anetas
Serwer:|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|FREE VIP 22-9|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK||
Data:09.03.2020 - 12:46:04 
Adres IP:GieTsoN STEAM_1:0:1444708867  178.37.105.234  Nonsteam  ZmienneIP  Anetas STEAM_1:0:381178856  89.161.24.17  Nonsteam
Demo/screeny:https://www15.zippyshare.com/v/Bw2cwT8y/file.html
Opis sytuacji:A wiec tak wchodze na serwer patrze dwa noby cos za dobrze graja mowie dobra nic sie nie dzieje gram sobie spokojnie po chwili PAN GIETSON zaczal caly czas na mnie wychodzic jak by wiedzial gdzie ide mowie dobra zbieg okolicznosci ale czym dluzej to bylo to sama caly czas na mnie wychodzi. Wiec wychodze na spekta zaczynam nagrywac  i nagle jakby typ stracil skilla i przestal tak agresywnie wychodzic tylko zaczal kampic moim zdaniem tych dwoch typów sobie podpowiadali gdzies na steamie skype albo na fb nie obchodzi mnie to tam sa dwa demka z tej gry i do tego hltv.Ale co najlepsze wielki pan admin wchodzi na serwer i nic obrazliwego nie powiedzialem tylko cytuje "WIEM CO ROBIE BERECIE" dostaje bana na 1dzien ogarniecie tych burakow z bolem dupy co nie potrafia normalnie grac? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopczyku ani na jednym ani na drugim demie nie ma ani jednej nienaturalnej akcjii. Jeżeli do którejkolwiek masz zastrzeżenie rozpisz demo bo szkoda mi poświęcać czasu na oglądanie hltv. A dostałeś bana na 1 dzień tylko i wyłącznie dlatego że dla Ciebie 3/4 graczy to odpały. Adminów tez non stop zgłaszasz, więc w mojej ocenie należało Ci sie . Do tego za obrażanie graczy wnioskuje  o zastosowanie warna na forum, choć w grze również obraża więc tu decyzje zostawie zielonym i górze.  @OWSIANY pszenny @Reikon @Bienio @Atypowy zerkniecie?

jaqo.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana dostajesz za swoją kulturę osobistą. Gietson i Anteas to są stali gracze i nie grają na pewno na czitach... Oglądałem demka to nie wiem co tam jest takiego żeby stwierdzić, że to odpały.

Jak dla mnie czysto. Poczekamy jak się wypowie GA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj to może i ja się wypowiem 

Cały czas od kad zaczołes u nas grać zarzucasz komuś że ma :wh, AIM, speddhack i bóg wie co jeszcze.

Ublizasz każdemu co Cię zabije i notorycznie naruszasz regulamin serwera 

11 banów już dostałeś i nawet wypowiedź wyżej świadczy o twojej kulturze której brak w twoim wykonaniu cytuje : ogarnijcie tych buraków z bulem dupy co nie potrafią normalnie grać. Chłopie albo stosujesz się do regulaminu albo nie wchodź więcej na te serwery 

Jak będzie trzeba wrzuca parę screenow z twoim wykonaniem dla przykładu jeden 

 

IMG_20200304_183132.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczmy nie Karajmy

@JaQo Masz tutaj Film o WH. obejrzyj, Jak czegos nie czaisz to pisz do Mnie. Ale nie obrazaj Ludzi na Naszej Sieci oczywiscie "bezpodstawnie" Bo Zostaniesz zbanowany i Tyle.

Mam nadzieje, ze taka sytuacja sie juz nie powtorzy. Jezeli tak, bedziemy wyciagac konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

 

Zgłoszenie zostało ROZPATRZONE, a temat został przeniesiony do Archiwum !!

 

QPc7LSK.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...