Skocz do zawartości
Maleństwo

Dziś dzień... TOLERANCJI (16.11.2020r)

Rekomendowane odpowiedzi

1236777440_Dzisdzien.png.10c6be4ea51aca2a00b81ff40762d7d5.png

 

Nowy temat!  

 

Kochani dziś dzień  TOLERANCJI.

 

Czy jesteście tolerancyjni?

 

A może spotkaliście się z brakiem jej? 

A może ktoś z Was stanął w obronie drugiej osoby? 

 

Czekam na Wasze wypowiedzi :)

 

 

Ja jestem bardzo tolerancyjna! Uważam, że każdy powinien kochać jak chce, wyglądać jak chce i robić to co chce. Uwielbiam indywidualizm, różnorodność i wolność wyboru. 

Mam różnych znajomych i nie raz spotkałam się z atakiem w ich kierunku z powodu koloru skóry czy ich orientacji.

Jedna sytuacja niestety skończyła się pobiciem, obdukcją oraz sprawą w sądzie.

Czasem mam wrażenie, że wolność w tym kraju jest wtedy, kiedy siedzisz cicho, ukrywając się z powodu "bycia innym", że ludzie, którzy żyją

po swojemu - tak jak czują w środku serduszka są najbardziej wytykani palcami. 

Uważam, że każdy powinien żyć w zgodzie przede wszystkim ze sobą, powinien się spełniać i nie bać się przy tym opinii i akceptacji innych ludzi.

 

 

Dzisiejszy temat może wywołać wiele negatywnych komentarzy więc przypominam o REGULAMINIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się działo 😄 Co do tolerancji - ciężko to określić u Mnie. Kolor skóry nie robi na Mnie wrażenia - chodź wiadomo zawsze spojrzenia są. Odnośnie przekonań religijnych czy uczuć to staram się nie wtykać nosa tam gdzie kończy się granica normalnej wymianie zdań. Osoby homo i bi -nie przeszkadzają - chodź nie mówię, że nie smak na twarzy jest jak się na to patrzy. Po prostu ich nie rozumiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się być tolerancyjna, kolor skóry kompletnie mi nie przeszkadza, wiara innych również (Sama jestem wierząca, a mam sporą liczbę znajomych, jak nie większość niewierzących. Również lubię czytać o różnych religiach, fascynują mnie ich różne historyjki i wierzenia :D). Z osobami innej orientacji niż hetero mam podobnie jak @MIRAS, jakoś nie zwracam na nich uwagi do czasu jak nie afiszują się tym za mocno, czuję zniesmaczenie jak przekraczają pewne granice. Natomiast nigdy nie będę tolerancyjna pod względem przemocy czy innych rzeczy poniżających drugą osobę (no chyba, że popełniła jakąś ciężką zbrodnie, to nawet i krzesło elektryczne się przyda 😬).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tolerancyjny, mam nawet przyjaciela który jest homoseksualny.

Nie znoszę osób które żyją z myślą "Baba z babą okej, ale CHŁOP Z CHŁOPEM? CO TO JEST"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie toleruje laktozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...