Skocz do zawartości
marus0077

Podanie o przyznanie admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: marus0077

Staż w cs'a: 2 lata

Wiek: 28 lat

Ile dziennie grasz na serwerze: 48h

Znajomości AMXX: 7/10

Gdzie miałeś/aś admina: nasz-skill, biseiada (stara nie ten twor co teraz ;) )

, MMz

Gdzie masz admina: na batonie mam nadzieje :P

Dlaczego właśnie ja: gram duzo czesto ludzie mnie znaja i licza sie z moim zdaniem

Kontakt: gg://8729217, marus0077@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widuje go często na serwerze i nie mam większych wątpliwości jeżeli chodzi o marusa... Jest dorosłym odpowiedzialnym człowiekiem czego chcieć więcej ??

Ja na tak :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest akurat żart.Nie gram na #1 ale już są powody żeby go przekreslic:

1.Napewno dziennie grasz 48 h ;).

2."Dlaczego Ja " ? wybacz ale trochę za mało.

3.Praca na forum hhmm 3 posty,dołączyłeś godzinę temu.1 post - podanie na admina pewnie, 2 post - skarga na krzyssia 3 post - kolejne obrazy w skardze.Uważa się za świętego i nic mu nie można zrobic,wielki koxu....

NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem na nie, nie zawsze potrafisz się zachować na serwerze i przeklinasz bądź też obrażasz, co pokazałeś w swojej skardze na krzyśka, w której widać również, że uważasz się za świętego i nietykalnego a jestem pewien że jeśli krzysssi3k dał Ci bana to na pewno na niego zasłużyłeś.

Ponadto 48h dziennie? nie wiem czy to Twoja pomyłka czy napisałeś to dla jaj, w dlaczego ja nie napisałeś praktycznie nic no i na forum dołączyłeś godzinę temu, napisałeś 3 posty z czego skarga świadomie nie była napisana wg wzoru w dodatku napisana bez kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak marus uzywa dopalaczy :P jak gra xD w sensie magiczny proszek i to pozwala mu na granie non stop

jestem na Tak poniewaz marus to dobry i wychowany gracz :p a marus jak dostaniesz wiesz co chce xD

Post nie wnoszący nic do tematu. Ostrzeżene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako do osoby nie mam zastrzeżeń;) bo jest fajny;), ale jeżeli chodzi o zachowanie to nie zawsze jest tak jak pownno być:(

Więc, żebyście nie dali mi ostrzeżenia napiszę:Jak coś to na próbe :konik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maruss hah to nie czlowiek to Bot:) ktorego sie programuje i wlacza zeby smigal 48h:P a tak wracajac do tematu jestem na TAK jedyna konkretna oferta na admina. Ogarniety rozpozna czity jak kazdy chyba :strzela:

Klnie? hmm moze i klnie jak kazdemu cos mu sie wymsknie :fuck: (popatrz na siebie) :hahaha:

P.S Marusek sztuka sie nalezy:) ganja :faja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tak bo nic do ciebie nigdy nie mialem dobrz mi sie z toba zawsze grało jak w nocy sie spalilem hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick kojarzę, ale jakoś niczym szczególnym się nie wyróżniłeś, więc jestem na nie. Mała aktywność na forum też na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie gra moze duzo ale tu ostatnio chcial kogos bic przez kabel jak mi sie dobrze kojarzy :) wiec NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marus, marus.. lubię Cię, ale moim zdaniem raczej nie zasługujesz na tą posadę .. grasz w naszym gronie chyba od niedawna i nie wywyższyłeś się czyms co mogłoby zmienić moje zdanie. NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zbyt często zapominasz o kulturze osobistej, nie chodzi mi o "zabawne" docinki innym graczom tylko o to że za często zdarza Ci się przeklinać. Osobiście polubiłem Twoją osobę, mieliśmy okazje się poznać, pogadać, pośmiać. Jednak że tak jak już wspomniałem popraw, opanuj słownictwo lub po prostu mniej używaj mikro a będę na Tak.

Na razie jestem na niE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie:

- "Dlaczego ja".

- "Ile dziennie grasz na serwerze".

- Cała skarga, sposób pisania i "specjalne" ominięcie wzoru, co tylko przekonuje mnie żeby być na nie (Admin który olewa system?). Moim zdaniem pewnie dlatego chcesz być adminem żeby się odgryźć krzychowi.

- Zachowywanie się na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Co do mojej kultury osobistej ..

Jestem osoba bardzo inpulsywna i to fakt przeklinam strasznie.

postaram sie to zmienic.

Jesli chodzi o forum to jestem czlowiekiem czynu .

Zdecydowanie bardziej wole zajmowac sie serwerem niz forum .

Poza tym nie chce zostac tu moderatorem tylko administratorem!!

Oczywiscie moja aktywnosc automatycznie sie zwiekszy z koniecznosci jezeli admin zostanie mi przyznany.

Co do mojego zatargu z krzyskiem to wszystko sobie wyjasnimy na serwerze podczas gry bron.

I ostatnia sprawa.

Wydaje mi się że to jest akurat żart.Nie gram na #1 ale już są powody żeby go przekreslic:

1.Napewno dziennie grasz 48 h ;).

2."Dlaczego Ja " ? wybacz ale trochę za mało.

3.Praca na forum hhmm 3 posty,dołączyłeś godzinę temu.1

Nie wiem w czym problem.

Kto jest w stanie grac 48/h ?!?! Chyba logiczne ze to zart !!

Dalej...

Co chcesz rolnik wiedziec na moj temat ??

Pytaj!!

Mysle ze napisalem wszystko co jest konieczne na moj temat w sprawie mojej gry na serwerze.

A ze zarejestrowalem sie dopiero teraz ??! Co z tego ?? na serwerze gram od lipca !

Ogolnie serwer dobry, lubie tu grac, spoko ludzie.

To tyle z mojej strony.

pozdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja powiem tak jak zwykle jest czepianie się tego co ktoś napisałem o sobie:D jestem ciekaw co Ty takiego ciekawego napisałeś o sobie że wymagasz od kogoś by pisał sprawozdanie ze swojego życia:D moim zdaniem napisał tyle ile trzeba więcej raczej nie trzeba :D jeżeli go znasz to i tak wiesz swoje i nie potrzeba tego pisać :D a po drugie po co ma pisać to samo co wszyscy inni którzy składali podania:D każdy a bynajmniej większość pisze to samo:D ja osobiście jestem na tak gra sporo na serwie ogarnia grę:D czasami nawet pomaga innym :D jestem na tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, miałam okazję Cię spotkać kilka razy na serwerze i moje zdanie jest takie, że jeśli myślisz że zaimponujesz komuś tym, że ćpasz, a co za tym idzie klniesz i wyzywasz innych, to grubo się mylisz. Jeśli nawet dostałbyś admina to baaardzo mało prawdopodobne, że to zmienisz, a raczej nadużywałbyś funkcji admina i czułbyś się nietykalny. NIE

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie, dlaczego?

Wiek: 28 lat

- Wiek 28 lat, wychodzi na to że to powinien być poważny człowiek :)

Ile dziennie grasz na serwerze: 48h

-Dla mnie to żenada, chodzi mi o takie żarty :)

Gdzie masz admina: na batonie mam nadzieje :P

-Żart, czy pewność siebie? (żałosne, to we mnie nie trafia)

Kojarzę Twój nick, i tylko tyle. Pewnie i grasz na serwerze ale nie zwracam uwagi na Ciebie bo nie wyróżniasz się niczym, ani to statami, ani rozmową, czy też upominaniem innych graczy o kulturę bądź informowaniem o cheatech poza tym, czytając posty wyżej, sam widzisz jaka jest zastanawiająca zgodność autorów którzy napisali negatywną odpowiedź na Twoje podanie. Chodzi mi o bluzgi (coś w tym musi być). Jeszcze raz NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura, kultura i jeszcze raz kultura. Popracuj nad tym na serwerze a zapewne dostaniesz taką szansę uzyskania admina :)

Na razie zamykam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...