Jump to content

batonik

♔Właściciel
 • Content Count

  4695
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  102

Everything posted by batonik

 1. Proponuje wstawić only dd2 na parę tygodni aby podbudować frekwencje + wykupić ew. reklame bo na razie bida :(?
 2. [spoiler]DD[/spoiler] Mamy nową wersję skryptu forum, nowa aplikacja od integracji steam to koszt 35$ <żyd> 😄
 3. Już, możesz nam pokazac 🙂
 4. Niestety nie ma domyślnego masterservera dla wersji nonsteam, stąd w naszej wersji CS'a są tylko nasze serwery 🙂
 5. Na szybko dokonałem aktualizacji do nowej wersji skryptu forum -> styl sie rozjechał -> zakupiłem aktualizacje stylu -> zakupiłem aktualizacje niektorych aplikacji. A od piątku nie mam swojego kompa więc trudniej mi o dostęp do neta i troszkę może potrwać 😄 Głównie chodzi o to, że wydali nową aktualizację skryptu forum, natomiast dodatki/aplikację nie zostały jeszcze zaktualizowane i stąd brakujące stylistycznie dodatki 😄 Już powinno być git.
 6. Możesz próbować odświeżyć 3# lub 4# w ulubionych lub się z nim połączyć. Pukawka sprawdzi czy coś w ogóle do nich dociera. Napisz mniej więcej godzinie i minutę sprawdzenia.
 7. Twój adres IP jest stały czy dynamiczny?
 8. Sorry dopiero teraz ogarnąłem. http://faq.pukawka.pl/diagnoza.html Spróbuj to ogarnąć i wklej wyniki w tym temacie.
 9. Osoby u których występuję problem lagów proszone są o wykonanie Diagnozy. http://faq.pukawka.pl/diagnoza.html punkt 1. i 2.
 10. Nie nie, zgłoszę do Pukawki i dam znać.
 11. NOWY SEZON 5 Wystartował nowy 5 sezon na serwerach CS:GO MOD! Pojawiło się wiele nowych wyglądów broni, został zrestartowany ranking, top15, psychostaty. Ponadto od dzisiaj co miesiąc na każdym serwerze za top5 będą rozdawane nagrody w postaci kont VIP/SVIP, wkrótcewięcej informacji. W związku z nowym sezonem dla każdego gracza posiadającego do tego momentu konto na serwerze zostało doładowane 7zł (skin, klucz, skrzynki) Osoby, które wydały w sezonie pieniądze i chcą je odzyskać proszone są o kontakt z administracją @Honor, @Sevral, @OWSIANY pszenny, @batonik zostanie zwrócone 70% pieniędzy. Dodatkowo, @Sevral zostaje przyjęty do grupy ADMINISTRATOR za wieloletni staż i pomoc, witamy! W razie jakiś problemów ze skinem (nie działa lub się nie nadaję) prosimy o pisanie w tym temacie.
 12. Jest to podmiana menu, nie jest to plugin więc my nie możemy wymusić tego, każdy z osobna musi sobie sam to ściągnąć. Dlatego też zamykam :[
 13. Powinno być tak, że tylko raz wyświetla. Wbiłem przed chwilką i normalnie, tylko raz zadziałało, a póxniej znikło 😄
 14. Nie wyświetla tego tylko raz na mapę przy wejściu na serwer? Tylko przy każdej rundzie?
 15. @JAKuB podeślij ten plugin to zobaczymy może przerobimy pod CS:GO
 16. Rynek nie jest to oddzielny plugin, lecz inna wersja CS:GO moda posiadająca wbudowany rynek w plugin. Niestety do naszej wersji aktualnie nie istnieje rynek skinów/kluczy 😞
 17. Dzięki za życzonka, oby kolejne w Waszym gronie :***** XD
 18. Własnie plugin od medalów z jakiego źródła bym nie brał(a nie ma innego pluginu od tego) to zawsze występuje ten bug z restartowaniem, jak nie znajdę innej prawidłowo działającej wersji trzeba będzie usunąć.
 19. A czy na normalnych mapach typu zwykły de_dust2, de_nuke standardowych mapach problem też występuje? Też to widziałem, ale myslałem, że chwilowo.
 20. zima - słaba mapa, była przez chwilę dust2 dodany jak wyżej pisałem, nastepnie bedzie pewnie mirage, ale w wersji css_. Równiez jak wyżej pisałem przy pojedynku 1vs1 PPM działa normalnie, pauzuje szybkie bieganie.
 21. Wgrane zostały rangi z Poziomem Doświadczenia: Rekrut = 0 Starszy rekrut = 100 Szeregowy = 250 Starszy Szeregowy = 500 Kapral = 750 Starszy Kapral = 1000 Plutonowy = 1250 Sierzant = 1650 Starszy Sierzant = 2000 Mlodszy Chorazy = 2350 Chorazy = 2700 Staszy Chorazy = 3100 Chorazy Sztabowy = 3550 Podporucznik = 4200 Kapitan = 4800 Major = 5500 Podpulkownik = 6050 General Brygady = 6666 General Dywizji = 7150 General Broni = 7800 General Wojsk = 8550 Mlodszy Weteran = 9200 Weteran = 10000 Starszy Weteran = 10900 Mistrz Wojenny = 11800 Gromowiec = 13000 General = 14500 Zabojca Generalow = 16000 Marszalek = 17500 Prezydent serwera = 20000
 22. Zastanawiam się nad usunięciem napisu gdy naciskamy PPM i biegniemy, co WY na to?
 23. pb_snow była crashowała ludziom cs'a i ze dwie mapy też, zostały usunięte. Obydwa ratsy wgrane zamiast 1337 Stary config miałem i nie można było grać 12 ostatnich map. Aktualnie: RTV zmianę mapy można wykonać po 10 minutach, Nie można grac i nominować 4 ostatnich map, 4 mapy do wyboru, zamiast 5 Przy pojedynku na noże 1vs1 można "ciachać" z PPM, plugin od biegania się pauzuje Poprawione wyświetlanie listy skrótów w prawym górnym rogu, wyświetla się raz po wejściu na serwerm a nie ciągle spamuje. Dodane 2 nowe mapy PB, aktualny mapcykl: pb_castle pb_csp_paintball pb_iab pb_supair pb_bside_paintball pb_sick pb_fast cs_paintball css_inferno2x2 css_cache csp_paintball cs_max fy_paintballarena paintball_assek cs_alpin cs_wiocha de_dust2_3x3 de_kabul_32 de_eldorado de_dust4ever css_cache de_nuke de_inferno de_westwood de_dust2002 de_emir de_dust2 cs_rats2 de_rats3
 24. Tez nie mam zastrzeżeń, prócz małego stażu u nas. Pograj jeszcze z tydzień-dwa i otworzymy podanie ponownie. Wiemy, że aktywność zawsze jest duża na poczatku, ale im dłużej trzeba grac, aby zlozyc podanie tym mniejsza liczba ponownych kandydatur. Za tydzien-dwa przypomnij się to otworzymy ponownie, tymczasem daj o sobie znać na forum, sb.
×
×
 • Create New...