Skocz do zawartości
TeN//TeG0

rzekome wyzywanie BkA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: BkA
Data zdarzenia: 27.01.2018 r
Serwer: Only dd2
Admin robiący screeny: Daj Bana!
Screeny: Otoż nie chodzi tutaj o screeny. Dostałem perma za rzekome wyzywanie graczy i przeklinanie, kiedy ja dzisiaj używałem mikrofonu dając info i prosząc o broń. Nie rozumiem tej sytuacji kompletnie. Czekam na wyjaśnienia. Nigdzie też nie udało mi się znaleźć działu z odwołaniem do bana więc tutaj to napiszę, najwyżej przenieście mnie do odpowiedniego działu. Nie mam pojęcia za co ban. Tutaj wkleje wycinek z konsoli. Nie zdażyło mi się przeklnąć do mikrofonu na bank, a co dopiero kogoś obrazić. Nie rozumiem też dlaczego że przed chwilą wszedłem na server i wyrywam bana i to na perma, pierwszego bana za wyzywanie. Nie rozumiem.

[BAN]-------------------------------------[NA] 
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: BkA 
|||Twoje IP: 88.220.129.156 
|||Steam: VALVE_0:0:653470179 
|||Admin banujący: Daj Bana! 
|||Powód: koniec z wyzywanim graczy i przeklinaniem żegnam z HE! 
|||Data bana: 27.01.2019 - 14:45:28 
|||Zbanowany na: Na zawsze 
|||Pozostało czasu do końca:  
|||Koniec bana: Nigdy 
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
[SERWERZE]---------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dużo banow, za obrażanie. 

Kuba.thumb.png.66a1291fc469051945fea654a3545fd2.png.3898e427a865637f6fdce939bf058b25.png

Dostałeś ostrzeżenie od @Tayquil który dał Ci bana na miesiąc. Dostałeś szanse ,której nie wykorzystales. Robiłeś to notorycznie ,poprzez wyzwanie i szybkie ucieknie z servera.

Niestety ban zostaje,brak Ub. Wyciągnij wnioski i zastanów się nad swoim zachowaniem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, możecie mi wierzyć lub nie, ale ten Kuba itd to moj brat, który notorycznie wyzywał. Ale przecież ja dostałem perma za coś czego nie zrobiłem. Nie rozumiem dlaczego admin aż tak na mnie naskoczył, nie powiedziałem do mikrofonu ani jednego złego słowa. Więc za co perm? Dzisiaj nikogo ani słowem nie obraziłem, ani nigdy tego nie robiłem. Jak już wcześniej wspomniałem to mógł być mój brat.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten Twój braciszek wtedy pojechał komuś po rodzinie. Dałem mu szanse, nie wykorzystał jej. Napisałem mu kiedyś, że jak po tym miesiącu sytuacja sie nie zmieni to leci permanentny ban. Ja nie mialem okazji juz wlepic mu perma, ale @OWSIANY pszenny to zrobił i tyle bo ile z dzieckiem mozna sie uzerac.
Raczej administracji nie obchodzi ze to Twoj brat. Uzywacie tego samego kompa, wiec coz wiń brata a nie administracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Zbanowany koniec tego. zabili Cie na pocatku rundy. powiedziales "H*** Je****" i uciekles mi z serwera. 
poprosilem GA zeby banowali Cie na stronie ale nie zdazyli znow pojawiles sie pod innym nickiem.
wczesniej miales nick Kba a jak cie banowalsm zmieniles na Bka.
poza tym omijales blokade bluzgow piszac " Kuhwa"
Dziwne jest to ze dwa nicki i tak podobne do siebie... cos mi sie nie wydaje ze to twoj brat... i robisz nas w balona.. 

@Olka91^ @Maleństwo +12 zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie robię w was balona. Kba i BkA to 2 inne osoby, ale nie spodziewałem się, że mój brat aż tak wyzywa ludzi, to można powiedzieć, że sprawa jest wyjaśniona. On sam jest sobie winien. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Ban
      Skarga na:Mirass Data zdarzenia:Nie wiem.
      Nick w grze:Mental
      Opis sytuacji:Wstaje rano po czym widze że nie moge wejsc na forum i na serwie to samo czyli dostałem perm bana na steam.W grze powód to "Macius" a na forum "Maciuś znowu nas oszukujesz" czy coś takiego.O co chodzi ?
    • Przez MejsonD
      Nick: MejsonD
      Data zdarzenia: gdzieś 9 godzina 24.02.2019
      Skarga na: Admina
      Opis sytuacji: Pisząc z innym graczem na czacie w grze użyłem zdania "twoja strata" po czym dostałem bana za obrażanie rodziców od admina
    • Przez ruzovvy
      Konsola:
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: exvvi 
      |||Twoje IP:  
      |||Steam: VALVE_0:0:394535024 
      |||Admin banujący: Tayquil 
      |||Powód: aktywny ban (ruzovvy SIDy si? zgadzaj?) 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]--------------------------------
      Opis:
      Wracając po przerwie na serwer pod innym nickiem po chwili gry i ponownej próbie wejścia na serwer wyskoczył ban. Kończąc grę przed przerwą jedyny ban jaki pamiętam to za ^przekleńśtwa^ a tutaj wychodzą teraz takie rzeczy:
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115652
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=118314
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115664
    • Przez ShiFi
      Skarga na: osoba które to coś stworzyła Data zdarzenia: 13.02.2019
      Nick w grze: ShiFi1337
      Opis sytuacji: Gramy nuke'a pierwsza runda, próbuje robić bhopa a tu nagle na czacie wielki spam, że niby używam skrypta jakiegoś, po czym dostałem bana na 30 minut. Nigdy nie bawiłem się w jakieś "skrypty" mam skok na scrollu. 
    • Przez ozim
      Nick w grze: ozim
      Data zdarzenia: 10.02.2019  godzina 21:02
      Serwer: 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|09.02 NOWY SEZON|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|FREE VIP [22-09]|
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny: https://www50.zippyshare.com/v/qcdc8AHy/file.html    
×
×
  • Dodaj nową pozycję...