Skocz do zawartości
Gość

[Rozpatrzone] Skarga na mirassa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Skarga na Moderatora: Mirass

Data zdarzenia: 19.04.2020

Link do postu/tematu: https://home-edition.eu/topic/68-niech-cie-inni-zobacza/page/22/?tab=comments#comment-136944

Opis sytuacji:  W jakie podwójne standardy my się bawimy? Ktoś tu nie zna regulaminu i chce sobie ego podbudowywać, bo ,,nie jest moderatorem", ale jednak tak bardzo chce nim być, bo inaczej tego nie mogę nazwać.

Temat w jest w dziale ,,na luzie". Regulamin jasno mówi  ,,4. Odpowiadaj na temat. Wypowiedzi offtopicowe dozwolone są jedynie w dziale "Offtopic"[w rozsądnych ilościach]." 

 

Po drugie, regulamin też mówi ,, Każdy użytkownik, za pierwsze przewinienie, jest upominany słownie". To było moje pierwsze przewinienie jeśli chodzi o offtop

Odnioslem się do opisu zdjęcia przez Mirasa, tak jak to robili inni użytkownicy w tym temacie - Oni oczywiście bez warnów skończyli. 

No i po trzecie, ja z automatu wyłapałem 1 warna. A jak to wygląda w praktyce? Poniżej są skriny. Prawie cała poprzednia strona jest zwykłym komentowaniem i nikt tam nawet upomnienia (jedynie songoku, ale dalej to słowna a nie warn i to na tej samej stronie)nie dostał. Ja z buta warn.

igolpka01bn6.jpg


 

a7xrrh02fu3c.png'

 

j8x3tavep2i0.png


Ba, nawet sam Mirass dał tyko pusty komentarz bez zdjęcia, ale jemu chyba wolno 😞 

qzh2ey7vvjt1.png

 

AHA, no i oczywiście dodam, że Szwadron mi odpowiedział, ale Mirass, żeby w sumie ukarać mnie a jego nie, to podejrzewam, że zarządził:
a) Szwadron zeedytuje post a Mirass go usunie
b) po prostu Miras usunął post (lub ukrył)

Co miał Mirass na celu robiąc taki trick? No pokazuje, że jest sprawiedliwy. Koledzy, którzy go popierają dostają drugie szanse i nawet brak upomnienia (w tym wypadku zamiecienie pod dywan, bo posta nie ma, czyli warna dla szwadron), a ja dostaję od kopa warna. Niestety Mirass w powiadomieniach pokazało mi się to, że  Szwadron mnie oznaczył, a posta  szwadrona w temacie nie ma. Coś nie pykło prawda?
y9j3woqjzija.png

 

I ostatnia sprawa.
Ciebie nie obowiązuje punkt regulaminu mówiący o ,,Post pod postem - 1 ostrzeżenie."? 

9f8o9gde8fxv.png

Jeszcze będziesz udawał, że nie jesteś modkiem i że jesteś sprawiedliwy? Trochę inaczej to wygląda ^^. 

Ostatnio na sbx, podsumowałeś, że zgadzasz się ze mną, że skoro my zostaliśmy ukarani, to każdy powinien być równo karany. Odpowiedziałem - tak, tak uważam. Dla Ciebie to jest równe karanie? 

 

To co odwaliłeś jest szczytem hipokryzji. Pokazuje jak w praktyce wygląda równość. Jak od Ciebie usłyszę argument, o,, temacie w AR"(jak w skardze mojej na modka) to prychne śmiechem. Szkoda, że wczoraj napisałeś całą stronę na kolorowo. W tym kolorami,  którymi może posługiwać się tylko modek i administrator. Oczywiście konsekwencji nie poniosłeś (mimo, że modek widział to przewinienie). Po czasie chyba stwierdziłeś, że zedytujesz tamtego posta, żeby nikt go nie zgłosił, a Ty dalej wyjdziesz na sprawiedliwego. Dalej chcesz udawać, że nie mam racji z nierównym traktowaniem moderacji? 

 

I tu do moderacji (jedna zielona i drugi żółty) :

Dalej będziecie mówić o nie ciągnięciu tematu z ostatnich dni, jednocześnie pod statusem popusia, który atakuje tych którzy Was skrytykowali będziecie pisać,, brawo "? 

 

Dalej będziecie wlepiać warny tym którzy się nie zgadzają z Wami, a Ci którzy się zgadzają mają szansę na edycję posta? 

 

Dalej będziecie ukrywać krytykujące was statusy (jak prześmiewcze podanie oldschoola na modka), a popusia już nie ukryliście? 

 

Dalej nie będziecie się karali nawzajem bo kolorek, mimo, że sami łamiecie regulamin?

 

Dalej będziecie lajkować posty nic nie wnoszące do tematu, jak katarzynki w temacie,, #muted#, tylko dlatego, że z Wami się zgadza zamiast dać warna tak jak mówi o tym regulamin? 

 

I wy chcecie utrzymywać porządek, stosując podwójne standardy?  Jesteście zwykłymi hipokrytami. Ale wy dalej utrzymujecie, że jesteście sprawiedliwi, mimo że wasze działania pięknie obnażają waszą hipokryzje

 

 

P.S żeby nie było, w temacie też są moje fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzę, że wywołałeś mnie do tablicy? bardzo dobrze 🙂

 

1. Ten warn za offtop powinien zostać usunięty

2. Kwestia Szwadrona i usuniętego posta powinna być wyjaśniona bo to już są POMÓWIENIA i jeżeli @Tayquil nie ma dowodów to proponuję go ukarać kilkoma warnami

3. Post pod postem powinien być ukarany +1 warnem

4. I dochodzimy do mnie! Mój post w skardze podsumował brednie, które tam wypisujesz, bo trochę żałośnie się to czytało. Nie wiem czy masz za dużo wolnego czasu z powodu pandemii czy jak, ale zaczynasz mnie drażnić już. Lajkowali mój post, który wniósł wiele do tematu i był z nim związany. Ja nigdy nie byłem za kolesiostwem i tak samo jest w tym przypadku jak widzisz powyżej. Może po prostu przyjmij do wiadomości, że mądrego zawsze ludzie posłuchają a psy szczekają, karawana jedzie dalej 😉 🙂 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tayquil napisał:

To co odwaliłeś jest szczytem hipokryzji

Tak, tak już to słyszałem parę razy xD Jak widzisz samą zawartość warna dla @Szwadron97 dostał warna nie ode mnie :)

 

5 godzin temu, Tayquil napisał:

Szkoda, że wczoraj napisałeś całą stronę na kolorowo. W tym kolorami,  którymi może posługiwać się tylko modek i administrator.

Napisałem ale post w szybkim czasie poprawiłem bo użyłem koloru " ZIELONEGO " oraz zostałem poproszony o zmianę.

 

5 godzin temu, Tayquil napisał:

Dalej będziecie wlepiać warny tym którzy się nie zgadzają z Wami, a Ci którzy się zgadzają mają szansę na edycję posta? 

Będziesz dostawał dalej warny za to, że zgrywasz z siebie uj wie kogo na tym forum.

 

5 godzin temu, Tayquil napisał:

I ostatnia sprawa.
Ciebie nie obowiązuje punkt regulaminu mówiący o ,,Post pod postem - 1 ostrzeżenie."? 

Mój błąd za co przepraszam osobiście lecz byłem w stanie nietrzeźwości i nie widziałem, że jest wcześniej mój post. Po za tym robiłem to na telefonie i niestety w przeglądarce większość postów byłą nie widoczna. Można mnie ukarać ale to było zwykłe nie dopatrzenie za co jeszcze raz przepraszam. ^^

 

5 godzin temu, Tayquil napisał:

Dalej będziecie ukrywać krytykujące was statusy (jak prześmiewcze podanie oldschoola na modka), a popusia już nie ukryliście? 

Post @popus czy to ty Cie boli bo tam mówi, że stracił do ciebie szacunek ? 😄

 

5 godzin temu, Tayquil napisał:

Dalej nie będziecie się karali nawzajem bo kolorek, mimo, że sami łamiecie regulamin?

Tak, tak dalej płacz, że jesteś tylko pionkiem. Tylko TY oczekujesz na równe traktowanie zachowując się jakbyś zjadł wszystkie rozumy dookoła, a tak nie jest.

 

5 godzin temu, Tayquil napisał:

Dalej będziecie lajkować posty nic nie wnoszące do tematu, jak katarzynki w temacie,, #muted#,

Dla Ciebie nic nie wniósł ten post. Dla nas podsumował twoje idiotyczne zachowanie z ostatnich dni.

5 godzin temu, Tayquil napisał:

I wy chcecie utrzymywać porządek, stosując podwójne standardy?

Za twoje działania na szkodę forum oraz HE już dawno dostał byś +12 ale nie Ja o tym decyduję. 

 

5 godzin temu, Tayquil napisał:

P.S żeby nie było, w temacie też są moje fotki.

No pewnie są. Ale parę stron dalej. Nie było go w tym jednym poście.

 

5 godzin temu, Tayquil napisał:

Po drugie, regulamin też mówi ,, Każdy użytkownik, za pierwsze przewinienie, jest upominany słownie".

Chłopie widziałeś notkę w poście @son goku, a mimo to walnąłeś off topa i płaczesz o warna? Nieźle tam jest pod twoją czupryną. 

5 godzin temu, Tayquil napisał:

Prawie cała poprzednia strona jest zwykłym komentowaniem i nikt tam nawet upomnienia (jedynie songoku, ale dalej to słowna a nie warn i to na tej samej stronie)nie dostał. Ja z buta warn.

Dlaczego tak? W tedy Atypowy był najczęściej online i to właśnie z nim ustaliłem, że mam działać na śmieciowe posty. Wcześniej nikt tego nie robił i stwierdził, że za takie posty powinien być warn, a son goku miał jako pierwszy otrzymać ostrzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirass Masz zakaz dawania warnów innym użytkownikom. Mają to robić Zieloni i Czerwoni. 

@Mirass i @Tayquil Lepiej na jakimś innym forum sobie załóżcie temat i tam wylewajcie swój jad. Tutaj nie chcę więcej widzeć  tematu jak się kłócicie, jak mnie bardziej wkurzycie to pożegnamy się z forum bo zaczyna się robić to drażniące. Zamykam temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

 

Skarga została ROZPATRZONA, a temat został przeniesiony do Archiwum !!

 

QPc7LSK.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez KaSiA
      Chciałam poruszyć temat ogarniania serwera, bo generalnie, gdybyśmy z @Upalony -m nie przygotowywali RS-ów i nie prosiłabym o wgrywanie ich na serwer @batonik to w ogóle nikt nie zainteresowałby się serwerem. Być może będę czepiała się szczegółów, ale niektórzy zwracają na to uwagę. 
      Ekran powitalny - po wejściu na serwer wyświetla się okno, w lewym górnym rogu widnieje nazwa serwera poza tym widzimy białe pole, które nie mówi Nam kompletnie NIC.
      "[Konkursy] Obecnie trwaja konkursy, do wygrania duzo nagrod zapraszamy na FORUM." - informacja wyświetlana na czacie, chyba nie muszę pisać, że niepotrzebna i dlaczego
      Informacja o nowych mapach - mapy były wgrywane już spory czas temu, również nieaktualne.
      @Honor w żaden sposób nie chce uderzać w Ciebie tym tematem, a tym bardziej nie chce robić gównoburzy. Napisałeś gdzieś, że nigdy nie oddasz tego serwera bo za dużo tam zrobiłeś... zrobiłeś i mam wrażenie, że spasowałeś. Każdy z Nas ma życie prywatne, każdy poświęca mniej lub więcej czasu na służbę tutaj. Być może czas przekazać pałeczkę...
       
    • Przez hyzio
      Witojcie  .lol

      Mam na imię Paweł, jestem wesołym chłopaczkiem przed 30, który spędza bardzo dużo czasu przed laptopem, czy to w domu, czy w pracy. Aktualnie mieszkam i pracuję w Warszawie, ale pochodzę z województwa lubelskiego. Na HE nie mam zbyt długiej historii bo jestem z wami aktualnie 1,5 roku, aczkolwiek od tego chciałbym zacząć to moje krótkie przedstawienie się :)
      Serwer/forum polecił mi @PlastelinowyGargamel, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam i za co mu bardzo dziękuję :) na początku miałem niby grać na #1, ale strasznie mnie tam biliście i pewnie już tak zostanie ;p bo skill'a jakoś nigdy się w te pistolety nie dorobiłem, co w sumie nic a nic do tej pory się nie zmieniło. Ale bardzo spodobała mi się gra na #2 bo to było dla mnie coś zupełnie nowego, nigdy wcześniej nie grałem na tym modzie, dodatkowo atmosfera jaka panowała wtedy i czasami nadal panuje na tym serwerze zachęca do częstego odwiedzania go. Nie mogę tu nie wspomnieć o @Gosia, która mnie tyrała na serwie bez litości, a pomimo tego bardziej mnie do niej ciągnęło niż do pozostałych graczy jakich tam poznałem :*
      Niestety, jak to na każdym serwerze to i tu są wyjątki potwierdzające regułę co popchnęło mnie do złożenia podania na admina gdzie możecie sobie poczytać jaki to ja jestem fajny i kulturalny. Znajdziecie tam też ważną informację dlaczego złożyłem podanie od adma (to tak dla osób, które chiałyby aplikować na to zaszczytne stanowisko, a jeszcze mają jakieś wątpliwości). Podanie oczywiście zostało rozpatrzone ze skutkiem pozytywnym, a po pewnym czasie (około roku), dzięki mojej nienagannej służbie naszej wszechmogącej i łaskawej administracji .emo i .pirat  oraz terminowym opłacaniu składek na paliwko do .traktor została mi zaproponowana "ciepła posadka" Opiekuna PB, którą do dnia dzisiejszego piastuję, czy to była dobra decyzja to już oceńcie sami trollface  Co prawda nie dysponuję taką wiedzą z zakresu administrowania serwerami i związanymi z tym zagwostkami jak nasi czerwoni wodzowie, ale ciąglę się uczę i jestem otwarty na wasze propozycje i krytykę. Tylko pamiętajcie, że niestety ja już muszę na siebie sam zarabiać i praca zawodowa jednak jest dla mnie ważniejsza, a czasami udzielam się też towarzysko, więc ta moja "nauka" jest ściśle związana z czasem jakim dysponuję, a wydaje mi się, że na forum poświęcam go całkiem sporo
       
      Nie wiem co mam jeszcze wam napisać, jakoś nie potrafię kwieciście opowiadać o swojej osobie, ale jeśli chcielibyście o coś zapytać, to spamujcie śmiało poniżej (ewentualnie na PW), na pewno odpowiem.
       
      Wiec jeszcze raz Witam Wszystkich forumowiczówm, zapraszam na serwery (szczególnie na #2 ^^) oraz życzę wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...