Jump to content
Sign in to follow this  
oldschool

coś z niczego

Recommended Posts

@oldschool skoro na jednym obrazku jest @Kapibar to ja tez chce jakiegos fan arta ze swinia xD

Niezle Ci to wychodzi ale kapibar czy tam bober albo inny morswin widac ze zostal wklejony i to tak mocno xD Ale  i tak calkiem niezle. Rade mam jedna. Cwicz  i dodawaj cieni wincyj doda to realizmu i +10 do skilla i +100 do szacunku u mnie;)

@oldschool szacun, świetne, majstersztyk ;) naprawdę gratulacje 

a z innej beczki, wiecie, co mnie ostatnio śmieszy? 

2AE90AFB-1291-4DDC-BF22-7983B514ED74.jpeg.04cf93caad92322cadd677432981c791.jpeg

@Te-Tris TO JEST KAPIBARA, HYDROCHOREUS HYDROCHAERIS, GRYZOŃ Z RODZINY KAWIOWATYCH, BLISKI KUZYN ŚWINKI MORSKIEJ KURNAAAA!!! 

A świnie, to Ty se na weselu najwyżej zjesz :F. Chociaż z Twoim szczęściem będzie to guziec :p

@oldschool powiedziałbym że fajne ale że jestem wrednym człowiekiem to byłoby lepsze bez napisu oldschool. Jak to brzmi? Oldschool? Co to znaczy oldschool? Czemu oldschool? 2/10 za oldschoola jakby tam był Te-Tris to byłoby 11/10 a tak marne 2/10 (czyli 1/5 bo sie skraca)

@oldschool postanowilem poprawic tak ze teraz jest 11/10 jak wspominalem. Full profeszynal te sprawy :D

DRxUKgJ.png

ładnie i powinieneś robić to dalej i da sie w necie nawet troszku zarobić w jakiś sposób np loga oraz banery lub strony dla ludzi którzy zakładają swoja przygodę i maszynę potrzebują takich ludzi którzy się tym zajmują masz talent! :D