Skocz do zawartości
son goku

[Zamknięty] Łapka w dół

ło panie   

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ło panie

    • bierzemy łapki w dół jestem na tak !
      4
    • wolność słowa nie istnieje, jestem na nie !
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat kto jest za dodaniem łapki w dół ( jak było kiedyś ) ?

W końcu będzie można skarcić osobę za nie odpowiedni  kom i nie martwić się o XX moderator że da wam +1 🙂

i tam ankietę wypełnijcie 🙂

pozdro TOXIC PLAYER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co Ty chcesz kogoś „skarcić”? Chyba to nie Ty tu od tego jesteś. Czy taki zabieg, czyli danie komuś łapkę w dół będzie w jakiś sposób „karą”? 

 

Twoje danie łapki w dół, gdy post będzie faktycznie nieodpowiedni to w żaden sposób osoby nie ukara. Od tego są wtedy moderatorzy. 

Reasumując: uważam to za niepotrzebne, a nazwanie tego „wolność słowa nie istnieje”... właśnie istnieje, a „łapka” to żadne słowo. Na  facebooku też łapki w dół nie ma i jakoś zamieszania tam o to nie robisz. Więc na co to komu? Bo ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie to potrafisz tylko dać łapkę w dół zamiast konstruktywnie podyskutować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 to nie facebook

2  łapka w dół ma poinformować inną osobę o tym że się z nim nie zgadzamy

3 na fajsie można napisać kom że się nie zgadzamy, a na forum tylko spróbuj napisać komentarz że się z kimś nie zgadzasz ,od razu +1

4 pleciesz farmazony ponieważ przedtem łapka w dół się sprawdzała

5 nie powinnaś pisać tego komentarza i narzucać w ten sposób swój sposób myślenia, ponieważ utworzyłem anonimową ankietę w której możesz zaznaczyć tak lub nie

6 piszę to ponieważ nie mogę dać ci łapki w dół

7 nie nabijaj sobie bezsensownych postów @Kindzia:* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dałam tylko porównanie.

2. To zarówno jeśli się z nim nie zgadzasz to możesz po prostu to napisać argumentując czemu tak jest. Łapka w dół niczego nie zmieni.

3. Na forum tak samo możesz. Nikt jeszcze nigdy +1 nie dostał za to ze się ktoś z kimś nie zgodził😂

4. W jaki sposób się sprawdzała? Po czym to wnioskujesz? Chyba tylko jak zwykle u Ciebie, bo tak to w tym momencie dałbyś mi po prostu łapkę w dół, a że nie możesz to chociaż nabijasz te bezsensowne posty😂 Nikt jakoś nie płacze, że to znikło z forum.

5. A dlaczego nie mogę napisać komentarza? Bo się ze mną nie zgadzasz?😂 Wyrażam tylko swoją opinię. Uczę się od Ciebie. Co więcej- nie ma tam samej odpowiedzi „nie”, a to głupie „wolność nie istnieje” mogłeś sobie darować to wtedy zaznaczyłabym odpowiedź w ankiecie.

6. A gdzie tu widzisz bezsensowność? To nie jest jakiś „ważny” temat, nikogo tu nie obrażam, nie oskarżam, a wyrażam opinie, do której mam tak samo prawo, jak Ty. Za bardzo się wywyższasz, jakbyś tu niewiadomo kim był. Zluzuj. Co najwyżej Ty, jak zwykle nabijasz sobie posty, bo tu odpowiedź dostałam, a na chatboxie czy priv to nigdy nie potrafisz odpisać i się wybronić😂 Ale mniejsza, zawsze tam jeden bezsensowny post więcej sobie nabiłeś.

 

EDIT:

@son goku 

Nawet do 6 liczyć nie potrafisz, tylko jak zwykle odpowiadasz na to co Ci wygodne. 
A tylko chciałam się dowiedzieć w jaki sposób ta łapka w dół się sprawdzała. Jaki jest Twój stosunek do tego, po czym to wnioskujesz, jakie są Twoje obserwacje.


Co Tobie zmieni ta łapka? Jest to akurat najmniej ważny temat, którym powinna zająć się góra. Jest wiele innych tematów, spraw nad którymi można by było się zastanowić. Brak łapki w dół w żaden sposób nie jest rzeczą priorytetową.

 

Za co dostałeś +1? Co najwyżej za nieznajomość regulaminu, który nagminnie łamiesz, ale brak tu twardej ręki, która by to ogarniała.

 

Po co? Bo wyrażam tu swoją opinie na temat w ankiecie. Same oddanie głosu jest dla mnie niewystarczające. 
 

No właśnie- znaczysz tyle samo, więc przestań zgrywać Bóg wie kogo. Załóż sobie własna serwerownie to będziesz mógł robić, co Ci się żywnie podoba i od niczego się odzwyczajać nie będziesz musiał.

Potem dziwisz się za co +1 dostajesz... właśnie w tym momencie zrobiłeś reklamę innej serwerowni, niepotrzebnie.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra. 

Łapki w dół w sumie są bez sensu, gdyby odejmowały reputkę dopiero wtedy byłby jakiś ich sens (chyba że jak były to odejmowały). Jestem neutralny w tej kwestii. Ich brak nie wpływa specjalnie na życie forumowe. Chociaż z drugiej strony przydałyby się, bo wtedy mógłbym unlikować każdy Twój post @son gokubo takie bzdury piszesz, że czytając czuję zażenowanie.

 

 

Cytat

nie nabijaj sobie bezsensownych postów 

Napisał to człowiek, który w każdym temacie jakiś kupopost musi napisać, nawet jeśli nie ma pojęcia o czym pisze lub nie powinien. Byle tylko coś napisać. 

 

No i nie jesteś moderatorem, żeby mówić gdzie się wypowiadać ktoś może, a gdzie nie. Niby czemu nie można komentować tego posta? Pstryczka w nos dasz? Popłaczesz się? 

Dla nas wszystkich na dobre by wyszło, gdybyś przestał pisać bezsensowne posty i tematy bo jedyne co z nich wynika, to zażenowanie u osoby czytającej. 

 

W tym temacie była ankieta https://home-edition.eu/topic/18279-ankieta-dotycząca-awp/ lecz Ty oczywiście pierwszy napisałeś tam post który NIC nie wniósł do tego tematu. Hipokryto. 

 

 

Mówisz  o wolności słowa, a masz problem, że ktoś skomentował ten temat. Rozpędź się i barana w ścianę walnij, może wrócisz do "KAIOKEN SSJ BLUE x 1000" bo już to było mądrzejsze niż to co piszesz ostatnio.

 

P. S jestem za dawaniem warnów za durne posty i tematy. Pan założyciel powinien dostać za to +12 za całokształt xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie debilne dyskusje XDD

Skoro jest "Przydatny post" to dlaczego nie ma być "Nieprzydatny post" ? I tak @Tayquil unlike odejmował reputkę 😄 

Nawet ostatnio z @oldschool rozkminialiśmy dlaczego to zniknęło xD Ja jestem za przywróceniem UNLIKE 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Goku, Ty jesteś tak samo dobry w podrywaniu lasek, jak w pisaniu mądrych postów 🤣

 

Niech zostanie jak jest, nic ta łapka nie daje. Ostatnio oddałem dużo tych łapek w dół, a wypłatę dostałem taką Samą jak miesiąc temu, ale dlaczego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z typami

@Kindzia:*

2 dla mnie zmieni, może są inne osoby dla których to coś zmieni

3 dostałem +1 za poza tematem za to

5 możesz napisać sobie kom tylko po co jak dałem do wypowiedzenia się i robienia kupo burzy ankietę

6 brak słów

i wiem że tutaj znaczę równie wiele co ty czyli nic 🙂 , nie mogę się przyzwyczaić do bycia zwykłym użytkownikiem kiedy na pochylni byłem administratorem

@Tayquil

Skoro ci moje teksty nie odpowiadają to ich nie czytaj !

Możesz kontaktować ten post tylko na luj skoro utworzyłem do tego ankietę ?

Stworzyłem tą ankietę,półinteligencie,  ponieważ w innym tematch wszyscy się kłócili i tworzyli gówno burzę więc chciałem skierować ich myśli do ankiety ...

A luj ci do tego jak się podpisuje, nie twoja sprawa

Skoro bzdury piszę to dlaczego tylko te same osoby się do mnie prują ?! Nie

podoba się ?!

przy okazji dziabągu obraz.thumb.png.dfc351e9fa9f1def3757df8f0d20280f.png,ten post coś zmienił właśnie ten post ! wiec ..... wyciągnij sam wnioski czy moje posty są żenujące i czy się je żle czyta !

PS. PISZ do czerwonych pisz , aby dali mi +12 ?! Tylko to co zmieni. NIC, bo prawo (nawet na forum) nie działa w tył

@OWSIANY pszenny

Ja słaby w podrywaniu ?! o panie ty mnie po prostu nie znasz że jeśli mam wyj#ane na ludzi z forum i piszę co mi się żywnie podoba ( bez powściągliwości  ) to nie znaczy że jestem w czymś słaby, po prostu nawet się nie staram, w życiu prywatym jestem inną osobą

-------------

przy okazji może ktoś zamknąć to szopkę ?!

 

 

 

 

 

edit 1

@Kindzia:* w jaki sposób ja zareklamowałem tę serwerownie ? przeczytaj definicję reklamy !

napisałem odp do punktów w które uznałem za w marę sensowne

już napisałem co by dała łapka w dół a wiem że jest to porostu w możliwości adminów

jest wiele innych tematów ?! a to dobre XD ty chyba nie widziałaś moich tematów jak coś uważam że należy poprawić bugi/ czity/ rzeczy kosmetyczne/ spostrzeżenia to pisze o tym

btw daj mi przykład tematu który bym mógł napisać i był by bardziej potrzeby serwerowni

PYTANIE DO CIEBIE po co się nabija posty ? Są za to jakieś nagrody bo nie wiem ?

btw pisz sobie parafrazę pochylnia w google zobacz co ci pierwsze wyskoczy HMMM

 

obraz.png

przepraszam znaczę więcej od ciebie znaczę  bo mam większą wiedzę na temat tej gry 😄 jakoś ty nie nagrałaś żadnego demka /nie rozpisałaś ani nie poszczyciłaś się wiedzą

edit2

@Tayquil

przedstawie ci sytuacje @Bienio dodał tekst wyszła tam gówno burza, która dała do myślenia czerwonym ale nic nie zmieniła, ja napisałem i żebyśmy się odczepili od czerwonych to ( żeby nie powstawały tego rodzaju posty) poszli na ustępstwo tak to widzę ja

nie wyzwałem cię ani nie obraziłem ani razu ponieważ to nie są wyzwiska, takie nazewnictwo stosują profesorzy, którzy jednak wiedzą co robią, bo jak będą nas obrażali to wiedzą że mogą mieć przez to problemy a więc masz tu wyjaśnienie tych oto słów.

półinteligent lekcew. «człowiek niedokształcony i mało inteligentny, ale chcący uchodzić za inteligentnego» - mogłem przecież napisać tą definicję, która ma na celu spostrzeżenie u ciebie tych cech a nie bezpodstawne oskarżenie

Dziabąg -rozrabiaka przekorny ale niegroźny, przyjacielski, wesoły, umie rozmieszać innych, 

jeśli dziabąg cię obraził to naprawdę jesteś półinteligentem 🙂

i nie czepiam się wypowiedzi w ankiecie tylko uważam je za bezsensowne hello po to jest ankieta aby nie pisać postów tak zgadzam się nie, nie zgadzam się

 

By Maleństwo,

Jak tak dobrze znasz regulamin to właśnie dostajesz +1 za pisanie kolorem zielonym przeznaczonym dla modkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cóż @son goku to nie pisz kupopostów w tematach to nikt nie będzie ich czytał. Proste? Proste. Od tego jest forum, jak chce mogę się odnieść do czegokolwiek. Nawet to Twojej kupoankiety z jedną kupoopcją,,wolność słowa nie istnieje, jestem na nie !" xD.

 

Po drugie 

Cytat

półinteligencie,

Napisał to człowiek który pisał w każdym poście ,,SSJ KAIOKEN". No ale tu zamilknę. Jedynie proszę @MIRAS @Sevral lub kogoś z moderacji o ukaranie tego pana za wyzwiska, bo nie będzie mnie wyzywał, skoro nie ma żadnych argumentów i nie potrafi się dobrze odnieść. Do tego weź słownik do ręki czy coś. Pomoże.

 

Po trzecie, bo chyba u Ciebie czytanie ze zrozumieniem kuleje. Czepiasz się, że ktoś wypowiada się w ankiecie, a sam robiłeś to samo. To jest hipokryzja.


Po czwarte 

Cytat

zmienił właśnie ten post ! wiec ..... wyciągnij sam wnioski czy moje posty są żenujące i czy się je żle czyta !

Co zmienił? xD Zrobiłeś ankietę na podstawie tematu który powstał wcześniej. Więc to tamten wcześniejszy temat przez Bienia założony ruszył sprawę. Czyli de facto @Bienio zaczął temat. Ty nawet nie wspomniałeś o tym, żeby darmowy vipek nie miał awp, ale TO DZIĘKI TOBIE WSZYSTKO. Nie dzięki @Bieniowi i innym którzy temat wczesniej poruszali. Ty napisałeś tylko ,,czerwoni nas nie sluchają, czerwoni posluchajcie nas". Więc to że zrobiłeś ankietę (2 ankietę na ten temat bo wczesniej jedna były po równo), nie świadczy, że to Ty coś ruszyłeś. Bo oprócz ściągawki wcześniejszej ankiety nic sensownego nie napisałeś. Nawet w temacie sam pisałeś, że AWP to mały problem. Nasz Ty ,,bochatyrze".

 

Jeśli miałoby to wrócić, to pod warunkiem, że nikt nie będzie badał słuszności. Bo czy coś jest przydatne czy nie, to w przypadkach postów jest dość subiektywna ocena. Jeśli z kimś się nie zgadza ktoś, to proste że dla takiej osoby post jest raczej niepotrzebny więc czemu odmawiać mu dania tej reputki, zasłaniając się słusznością :v.

 

Edit : @son goku polecam definicje hipokryzji,, U hipokryty występuje bowiem rozbieżność między zasadami moralnymi, które głosi, a ich przestrzeganiem we własnym życiu. ". Jesteś hipokryta, czepiasz się pisania w tym temacie podczas gdy sam robiłeś to samo w innych ankietach. 

 

Półinteligent jest już obrazą jak najbardziej :).

Dziabąg, chciałeś mnie obrazić, ale na pw Ci napisałem, że ma to pozytywny wydźwięk to od razu dałeś definicję żeby wyjść na mądrego. O J E N Y xDD.

 

P.S. Pisanie zielonym, także za to warn się należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Tayquil napisał:

Dobra. 

Łapki w dół w sumie są bez sensu, gdyby odejmowały reputkę dopiero wtedy byłby jakiś ich sens (chyba że jak były to odejmowały). Jestem neutralny w tej kwestii. Ich brak nie wpływa specjalnie na życie forumowe. Chociaż z drugiej strony przydałyby się, bo wtedy mógłbym unlikować każdy Twój post @son gokubo takie bzdury piszesz, że czytając czuję zażenowanie.

 

 

Napisał to człowiek, który w każdym temacie jakiś kupopost musi napisać, nawet jeśli nie ma pojęcia o czym pisze lub nie powinien. Byle tylko coś napisać. 

 

No i nie jesteś moderatorem, żeby mówić gdzie się wypowiadać ktoś może, a gdzie nie. Niby czemu nie można komentować tego posta? Pstryczka w nos dasz? Popłaczesz się? 

Dla nas wszystkich na dobre by wyszło, gdybyś przestał pisać bezsensowne posty i tematy bo jedyne co z nich wynika, to zażenowanie u osoby czytającej. 

 

W tym temacie była ankieta https://home-edition.eu/topic/18279-ankieta-dotycząca-awp/ lecz Ty oczywiście pierwszy napisałeś tam post który NIC nie wniósł do tego tematu. Hipokryto. 

 

 

Mówisz  o wolności słowa, a masz problem, że ktoś skomentował ten temat. Rozpędź się i barana w ścianę walnij, może wrócisz do "KAIOKEN SSJ BLUE x 1000" bo już to było mądrzejsze niż to co piszesz ostatnio.

 

P. S jestem za dawaniem warnów za durne posty i tematy. Pan założyciel powinien dostać za to +12 za całokształt xD

przy okazji nazwanie kogoś hipokrytą ma dokładnie taki sam wdzięk jak półinteligent więc ja też składam skargę gdyż ten typ nie będzie mnie bezpodstawnie nazywał hipokrytą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, son goku napisał:

 nie mogę się przyzwyczaić do bycia zwykłym użytkownikiem kiedy na pochylni byłem administratorem

W jaki sposób zrobiłeś reklamę? W taki sposób, że nie musisz się nikomu chwalić ani żalić, gdzie Ty byłeś administratorem. To nie jest temat o Tobie i nikt Cie o to nie pytał na jakich stanowiskach, gdzie byłeś. 

 

2 godziny temu, son goku napisał:

napisałem odp do punktów w które uznałem za w marę sensowne

już napisałem co by dała łapka w dół

Napiszę raz jeszcze: do punktu, w którym spytałam Cię w jaki sposób sprawdziła się łapka w dół, po czym wnioskujesz to, jakie są Twoje spostrzeżenia, co do tego to mi nie odpisałeś.
A argument żeby wróciły łapki w dół, bo 

20 godzin temu, son goku napisał:

W końcu będzie można skarcić osobę za nie odpowiedni  kom i nie martwić się o XX moderator że da wam +1 🙂  

 uważam po prostu za słaby argument, bo to nie Ty tu jesteś od „karcenia” i moderator nie daje Ci +1, gdy ma odmienne zdanie niż Ty, co Ty za bajki opowiadasz.

 

2 godziny temu, son goku napisał:

jest wiele innych tematów ?! a to dobre XD ty chyba nie widziałaś moich tematów jak coś uważam że należy poprawić bugi/ czity/ rzeczy kosmetyczne/ spostrzeżenia to pisze o tym

btw daj mi przykład tematu który bym mógł napisać i był by bardziej potrzeby serwerowni 

 

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem czy tylko próbujesz? Bo jeśli tylko próbujesz to słabo Ci to wychodzi. Napisałam, że jest wiele innych spraw, którymi GÓRA by się mogła zająć, aby ulepszać serwerownie niż jakąś niepotrzebną błahostką- czy wprowadzić łapkę w dół na forum czy też nie. Nie interesują mnie w tym momencie Twoje tematy i przykłady tematów, co TY, jaśnie Pan i Władca, mógłby napisać.

 

2 godziny temu, son goku napisał:

PYTANIE DO CIEBIE po co się nabija posty ? Są za to jakieś nagrody bo nie wiem ?

To pytanie to lepiej sobie zadaj, bo to Ty jesteś w tym mistrzem. To nie ja mam ponad 500 postów. 
 

2 godziny temu, son goku napisał:

btw pisz sobie parafrazę pochylnia w google zobacz co ci pierwsze wyskoczy HMMM

 

obraz.png

😂😂😂😂

Wiem, co to pochylnia i głupca teraz nie zgrywaj, bo wyraźnie napisałeś, że byłeś administratorem na tej sieci. 
 

2 godziny temu, son goku napisał:

przepraszam znaczę więcej od ciebie znaczę  bo mam większą wiedzę na temat tej gry 😄 jakoś ty nie nagrałaś żadnego demka /nie rozpisałaś ani nie poszczyciłaś się wiedzą

Jakoś tą wiedzą za bardzo się popisać nie potrafisz. A Ty kiedy ostatnio nagrałeś jakieś demko? Bo widzę, że w ciągu ostatnich 2 lat sam nie zgłosiłeś żadnego odpała. Hipokryzja. Ale czepiać się innych to potrafi. 
 

 

Na sam koniec: 

Naucz się w końcu poprawnie pisać, bo mnie aż oczy bolą, jak to czytam. To jest na tyle nieczytelne. Wiesz co to przecinki? Kropki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2020 o 21:31, son goku napisał:

W końcu będzie można skarcić osobę za nie odpowiedni  kom i nie martwić się o XX moderator że da wam +1

Właśnie dlatego nie ma łapek w dół aby nikt się nie czuł "skarcony" bo osoby dostawały tą łapkę za każdy post, co już mnie zaczynało to drażnić.
Lepiej jest wyrazić swoje zdanie postem niż dodając negatywna łapkę.
Dopóki tutaj będę pełnił tą funkcję zdania nie zmienię co do łapki w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

tematzamkniet2.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator otworzy  go ponownie.

Pozdrawiamy,

Ekipa Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...